مارمالاد شلیل خانگی و آموزش طرز تهیه مارمالاد شلیل خوشمزه

مارمالاد شلیل , مارمالاد نوعی مربا است که به آن ژله تزریق می شود. این مربا در صبحانه سرو خواهد شد بخصوص اینکه در کشور انگلیس بسیار مورد توجه است. با میوه های زیادی می توان مارمالاد تهیه کرد و باید دید که افراد یک خانواده به چه نوع میوه ای علاقمند هستند. یکی از میوه هایی که مارمالاد آن بسیار خوشمزه خواهد شد، شلیل است. این میوه که در فصل تابستان سر و کله اش پیدا می شود به صورت خام هم بسیار خوشمزه است. اگر تاکنون از این میوه مربا یا مارمالاد درست نکرده اید تا انتهای این بخش از آموزش آشپزی همراه ما باشید، تا با روشی ساده و البته سریع، طرز درست کردن آن را به شما آموزش دهیم.

مربا گلابی درسته خوشمزه و آموزش طرز تهیه مربا گلابی جا افتاده خانگی

مربا گلابی , مرباهای خانگی یکی از خوشمزه ترین دستپخت های خانم های خانه دار است که به هیچ وجه نمی توان از آن به راحتی گذشت. مخصوصاً اگر مربای مخصوص صبحانه باشد. شما به چه مربایی علاقه دارید؟ مربای گلابی یکی از خوشمزه ترین مرباهایی است که می توان سفره را با آن تزئین کرد. اگر در فصل گلابی قرار داریم، حتماً یک بار هم که شده با تعدادی از گلابی ها مربا درست کنید. اگر روش تهیه کردن آن را نمی دانید ما در این بخش از آموزش آشپزی طرز تهیه آن را به طور کامل قرار داده ایم.

نکات ریز آشپزی

برای آبپز کردن ماهی، کمی سرکه در آب جوش بریزید و ماهی را در آن بپزید

سیر ترشی خانگی ساده و آموزش طرز تهیه سیر ترشی رستورانی فوری

سیر ترشی از خوردنی های که در وعده های ناهار و شام همیشه بر سر سفره ما ایرانی ها قرار دارد، سیر ترشی است. اگر این افزودنی وجود نداشته باشد خالی بودن سفره به چشم می آید. اگر چه درست کردن سیر ترشی روش های مختلف دارد و صبر تقریبا زیادی هم می خواهد، اما کاملاً ارزش آن را دارد که به سراغ تهیه کردن آن حتی در خانه برویم. در این بخش از آموزش آشپزی سایت روزگار به یکی از روش های بسیار خوب تهیه سیر ترشی خانگی اشاره خواهیم کرد.

آموزش طرز درست کردن رولت خرما و گردو بدون فر

رولت خرما و گردو خوشمزه ترین شیرینی مجلسی است که می توانید در خانه درست کنید برای تهیه رولت خرما و گردو بدون فر کافیست مواد اولیه زیر را تهیه کرده و آموزش طرز تهیه رولت خرما و گردو بدون فر را بخوانید. با یک رولت خرما و گردو خوشمزه و رژیمی بدون شکر در خدمت شما هستیم. این رولت خرما و گردو خوشمزه و مقوی برای کسانی که رژیم دارند بسیار مناسب است.