سفره افطارتان را خوش طعم و خوش آب و رنگ کنید!

برای اینکه در زمان بسیار کم و با حداقل هزینه و زحمت بتوانید در سفره افطار غوغا کنید، به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ دسرهایی مثل ژله، پودینگ و یا دسرهای میوه و شکلات که می توانید با شکلات صبحانه یا همان کرم شکلات درست کنید بروید.

بهترین طرز تهیه تصویری خورشت قورمه سبزی + خورشت فسنجان گام به گام

در آموزش آشپزی امروز طرز تهیه خورشت قرمه سبزی و خورشت فسنجان دو غذای اصیل و خوش طعم ایرانی را جمع آوری کرده ایم، قدمت این غذا هاي جذاب و خواستنی بـه بیش از هفتصد سال پیش و با همین دستور پخت بر می‌گردد. در ادامه و در بخش آشپزی مجله پارس ناز بهترین آموزش تصویری و مرحله بـه مرحله این غذا هاي خوش طعم رابه شـما خواهیم آموخت، همراه با مـا بمانید.

بهترین غذا برای سحری چیست؟

بنابراین مصرف این غذا منجر به حرکات بهتر روده شده و باعث کاهش بیماری های گوارشی از جمله یبوست و سنگینی معده می شود. نهایتا می توان گفت که از دیدگاه تغذیه ای نیز می توان نودل را با سه خصوصیت اصلی معرفی کرد: انرژی زایی بالا، چربی کم و قابلیت هضم آسان.

طرز تهیه آش غلغل

طرز تهیه آش غلغل آش محلی شوشتر مناسب افطار

دستور پخت و طرز تهیه کیک کشمشی در مایکروفر

کیک کشمشی در مایکروفر بسیار خوشمزه می شود و برای درست کردن کیک کشمشی در مایکروفر ابتدا باید مواد اولیه زیر را همچون کشمش تهیه کنید طرز تهیه کیک کشمشی در مایکروفر بسیار ساده و راحت است پس اگر دوست دارید طرز پخت کیک کشمشی در مایکروفر را یاد بگیرید سماتک را دنبال کنید.

طرز درست كردن آبنبات چوبی رنگی در خانه

آبنبات چوبی رنگی یکی از خوراکی های مورد علاقه کودکان است برای درست کردن آبنبات چوبی رنگی نیاز به مقداری شکر و رنگ خوراکی دارید طرز درست کردن آبنبات چوبی رنگی را در ادامه این پست بیان خواهیم کرد.

آموزش تصویری طرز تهیه حلوا با نان تارت

حلوا در نان تارت بسیار زیبا و برای پذیرایی از مهمانان مناسب است برای درست کردن حلوا با نان تارت در ادامه آموزش تصویری طرز تهیه حلوا با نان تارت تهیه و گردآوری شده است. حلوا با نان تارت از دو قسمت حلوا و تارت تشکیل شده است که جداگانه آماده می‌شوند. اگر تصمیم دارید یک دسر ایرانی را طبخ کنید، این دسر به خاطر ظاهر زیبا و طعم و عطر دلپذیر، گزینه مناسبی است.