استخدام ۵ عنوان شغلی در شرکت دانش بنیان کارنو ایده آل آرمان از تهران

شرکت دانش بنیان کارنو ایده آل آرمان فعال در زمینه مهندسی و ساخت قطعات توربو ماشین ها، جهت تکمیل کادر فنی خود از استان تهران جهت کار در شهرک صنعتی گلگون (واحدهای مهندسی و کنترل کیفی) و شهرک صنعتی هشتگرد (واحد ریخته گری دقیق تحت خلا) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.

زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران اعلام شد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران اعلام شد. به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،” علی شیرکانی” در نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه، با بیان اینکه امسال به دلیل شیوع کرونا آغاز خوبی در جذب بیمه شدگان صندوق نداشتیم، گفت: از آنجایی که یکی از اصلی ترین ابزارهای عضویت افراد در صندوق حضور چهره به چهره در روستاها است، متاسفانه در سه ماهه اول سال این فرایند مختل شد اما خوشبختانه با جایگزین شدن روش های دیگر در سه ماهه دوم و سوم سال توانستیم نه تنها به روند سابق برگردیم بلکه آمارهای بسیار رضایت‌بخشی را داشته باشیم. امیدواریم که باوجود کرونا با اتخاذ تدابیر و اصلاح فرایندها، یکی از بهترین سال های عملکردی صندوق را درپیش داشته باشیم. هدف از همسان سازی مستمری‌ها شیرکانی با اشاره به همسان سازی مستمری‌ها در صندوق بیمه اجتماعی همسان سازی را اینگونه تشریح کرد: همسان سازی مستمری یعنی افرادی که در سال‌های گذشته در یک سطح و جایگاهی بازنشسته شده‌اند با کسی که امسال در همان سطح بازنشسته می‌شود حقوق یکسان دریافت کنند. همسان سازی را از ابتدای سال محاسبه کردیم و مابه التفاوت آن را نیز پرداخت کردیم.

استخدام قالب بند قطعات پلاستیکی خودرو و کارشناس کیفی قطعات پلاستیکی خودرو

شرکت تولیدی صنعتی پیروز شفق برند معتبر برتر تولید کننده قطعات High Tech در صنعت خودرو واقع در شهرک صنعتی شمس آباد در استان تهران جهت تکمیل کادر خود از تعدادی افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.