پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان شازندی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شازند گفت: ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به ۶۴ مددجوی این نهاد در سال جاری پرداخت شد. «محمد محمودی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکی از طرح‌های این نهاد حمایت از مددجویان برای ایجاد اشتغال و خودکفا شدن آنان است و در این راستا از همه فرصت‌ها برای تحقق این مهم کمک گرفته می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شازند گفت: ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به ۶۴ مددجوی این نهاد در سال جاری پرداخت شد.
«محمد محمودی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکی از طرح‌های این نهاد حمایت از مددجویان برای ایجاد اشتغال و خودکفا شدن آنان است و در این راستا از همه فرصت‌ها برای تحقق این مهم کمک گرفته می‌شود.

وی اظهار داشت: امسال به ۱۲۷ نفر از مددجویان شهرستان شازند، هفت میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان شازند گفت: وام‌های کارگشایی شامل کمک هزینه جهیزیه، درمان، تامین وسایل ضروری زندگی و ودیعه مسکن است.

محمودی در ادامه از کمک به خرید و ساخت مسکن مددجویان توسط این نهاد اشاره کرد و افزود: ۱۱۸ میلیون ریال نیز امسال صرف خرید و ساخت مسکن مددجویان شده است.

وی اظهار داشت: ۲۲۰ میلیون ریال اعتبار نیز به ۱۲ مددجوی تحت حمایت برای تعمیر و بازسازی پرداخت شده است.

شهرستان شازند از توابع استان مرکزی در ۳۳ کیلومتری جنوب غربی اراک واقع شده است و در این منطقه بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.

منبع : خبرگزاری ایرنا

افزودن نظر