جزئیات قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا مشخص شد

جزئیات قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا مشخص شد
برخی جزئیات قرارداد کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با فدراسیون فوتبال کلمبیا مشخص شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه کلمبیایی ال تی یِمپو روز گذشته بود که خبر داد انتظار می رود کارلوس کی روش تا چند روز آینده بعد از نشست بعدی اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید تری کالر معرفی شود و کارش را با این تیم در اوایل ماه فوریه آغاز کند.

اکنون شبکه رادیویی کاراکل کلمبیا ضمن انتشار این خبر که کارلوس کی روش سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال کلمبیا خواهد بود، خبر داد کی روش با پایان مأموریتش با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا 2019، در اوایل ماه فوریه کارش را باتیم ملی کلمبیا آغاز خواهد کرد. طبق این گزارش قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا سه و نیم ساله است و این سرمربی 65 ساله تا جام جهانی 2022 هدایت کلمبیا را برعهده خواهد داشت.

اولین بازی رسمی هم که این سرمربی پرتغالی روی نیمکت تری کالر خواهد نشست در بازی دوستانه ای خواهد بود که در ماه مارس برگزار خواهد شد.

واکنش وزیر ورزش به حمله لفظی کی روش به برانکو

در صورتی که کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا انتخاب شود، او اولین مربی پرتغالی زبان این تیم در 75 سال گذشته خواهد شد. ژورکا از برزیل در سال 1944 هدایت کلمبیا را برعهده داشت و او آخرین مربی پرتغالی زبان تری کالر بود.

انتهای پیام/

افزودن نظر