امید ویتنامی‌ها به اتفاقات غیرمنتظره فوتبالی در دیدار با ایران

امید ویتنامی‌ها به اتفاقات غیرمنتظره فوتبالی در دیدار با ایران
بنا بر اذعان یک رسانه ورزشی ویتنام تیم ملی این کشور در بازی دوم جام ملت‌های آسیا برابر ایران چشم به اتفاق غیرمنتظره فوتبالی دارد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم های ملی فوتبال ایران و ویتنام از ساعت 14:30 فردا (شنبه - 22 دی ماه) در دور دوم بازی های گروه D جام ملت های آسیا 2019 در شهر ابوظبی به مصاف هم می روند.

سایت ورزشی دتائو ویتنام درباره این بازی نوشت: این پرسش را مطرح می کنیم که چه امید و شانسی برای اژدهای طلایی (لقب تیم ملی فوتبال ویتنام) در بازی با ایران وجود دارد. فوتبال یک ورزش غیرمنتظره است و تا زمانی که به دقیقه 90 نرسیم هر نتیجه ای می تواند رقم بخورد. این اتفاق در بازی اخیر ویتنام برابر عراق رخ داد و با وجود نمایش عالی و برتری در پایان نتیجه ای کسب نکردیم و حریف پیروز شد. این نتیجه ناامید کننده منجر به تضعیف جایگاه پارک هانگ سئو و شاگردانش شد زیرا برای صعود در بازی بعدی باید با قدرت شماره یک آسیا یعنی ایران مواجه شوند. تیمی که نامزد اصلی قهرمانی جام ملت های آسیا 2019 محسوب می شود و در نخستین بازی خود با نتیجه 5 بر صفر برابر یمن به پیروزی رسید.

بازیکن تیم ملی ویتنام: ایران تیمی بسیار قدرتمند است

این رسانه ویتنامی با امید به اتفاق های غیرمنتظره فوتبال می نویسد: فوتبال یک بازی 90 دقیقه ای است و در دور نخست جام ملت های آسیا شاهد نتایج غیرمنتظره ای بودیم. استرالیا به اردن باخت و ژاپن مبارزه سختی با ترکمنستان داشت. بدین خاطر ویتنام هم توانمندی کافی برای خلق شگفتی و اتفاق غیرمنتظره برابر ایران را دارد! تیم ملی فوتبال ایران در صدر رنکینگ آسیا قرار داد و همواره به جام جهانی صعود می کند. ایران تنها تیمی در قاره آسیا است که 3 بار متوالی قهرمان جام ملت های آسیا شد. آخرین قهرمانی آنها 43 ساله پیش حاصل شد و بسیار مصمم هستند تا در جام ملت های آسیا 2019 به جام قهرمانی دست یابند. بیشتر بازیکنان ترکیب فعلی ایران در لیگ های اروپایی بازی می کنند و مطرح ترین آنها علیرضا جهانبخش از تیم برایتون انگلیس است.

آماده سازی حریف شرقی ایران به روایت تصویر

انتهای پیام/

افزودن نظر