دوش آب سرد چه فوایدی دارد؟ | از کاهش استرس تا چربی سوزی

در اینبخش با مهم ترین فواید دوش آب سرد آشنا می‌شویم. البته منظورمان آب نزدیک بـه نقطه انجماد نیست! بلکه منظور مـا از دوش آب سرد، دمایی اسـت کـه از حرارت بدن کمتر باشد نه این کـه نتوانید زیر آن دوام بیاورید! دوش آب سرد فواید بسیار زیادی برای سلامتی و همچنین روحیه انسان دارد، از کاهش استرس گرفته تا تحریک بدن بـه لاغری! در ادامه بیشتر صحبت می کنیم. با پارس ناز همراه باشید.

نشانه های خرابی دندان ها | از بوی بد دهان تا سفید شدن زبان

امروز نشانه هاي خرابی دندان ها را بررسی میکنیم. دندان ها محکم ترین چیزی هستند کـه بدن مـا آنرا می سازد اما با توجه بـه مراقبت هاي غلط و خوراکی هاي امروزی، درصد خرابی این عضوهای مستحکم بسیار زیاد اسـت. خیلی از مـا ماجراهایی با دندان درد و خرابی آنها داشته ایم، اگر فکر میکنید دندانهای تان در خطر آسیب قراردارند تا آخر این مطلب با مجله پارس ناز همراه باشید.

معرفی غذاهای نفاخ + روش درمان نفخ معده با ساده ترین روش ها

در اینبخش درمورد غذا هاي نفاخ و میوه هایي کـه نفخ می آورند صحبت می‌کنیم. نفخ معده و شکم یکی از آزاردهنده ترین مشکلات گوارشی هستند، البته نفخ خطر جدی برای بدن ندارد بلکه یک مکانیسم عادی و حتی مفید اسـت، اما در موارد حاد این مکانیسم می تواند مشکل ساز و بیش از اندازه اذيت دهنده باشد، در ادامه خوراکی هاي نفاخ و روشهای درمان نفخ را مرور میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

مهم ترین علائم افسردگی | نشانه های افسردگی در مردان و زنان چیست؟

مهم‌ترین علائم افسردگی در مردان و زنان چـه چیزهایی هستند؟ دراین عصر مدرن بـه هر دلیلی می‌توانیم مبتلا بـه بیماری افسردگی شویم، دعواهای خانوادگی، از دست دادن عزیزان، از دست دادن معشوق، ترک شغل، فقر، شکست در حرفه مورد علاقه و… میتوانند آرام آرام بـه افسردگی و سپس مراحل بالاتر تبدیل شوند. در ادامه مهم‌ترین نشانه هاي افسردگی رابه شـما میگوییم، با پارس ناز همراه باشید.

علت خارج شدن باد از واژن چیست؟

خارج شدن باد از واژن اکثر در زنان در زمان نزدیکی، بعد از زایمان، و چه بسا در دختران هم امکان دارد ایجاد شود. بروز باد از واژن معمولاً موضوعی طبيعي است و به ندرت نشانی از مشکلات حاد سلامت میباشد. با این حال در ادامه به بررسی دلایل و راه‌های درمان و پیشگیر آن پرداخته ایم.

برنامه غذایی 7 ماهگی کودک

نوزاد 7 ماهه شما در این دوره از زندگی خود نیاز به تغذیه شدن با مواد غذایی جامد دارد تا معده خود را پر کند. همچنین، این دوره، زمانی است که نوزاد شروع به رشد دادن شخصیت خود نموده و نیاز به توجه بیشتر والدین دارد. معرفی طیف گسترده‌ی غذاها با طعم‌های جدید به نوزادان، از 7 ماهگی شروع می‌شود. با آغاز هفت ماهگی، نوزاد تفاوت‌های موجود در بافت‌ها و طعم‌های مختلف مواد غذایی را حس کرده و از آن‌ها لذت می‌برد.

علت پرمو بودن نوزاد چیست و آیا برای کمتر شدن آن راهی وجود دارد؟

کم پشتی موی نوزادان زمان تولد بسیار طبیعی است. جنس موی نوزاد بسیار نازک و لطیف است و همین موضوع باعث می شود در شرایط عادی از حالت معمول کمتر دیده شود. از طرف دیگر، برخی نوزادان موی کم پشت تر و برخی موی پرپشت تری دارند.

درمان ماشین گرفتگی | علت و راه درمان حالت تهوع در ماشین چیست؟

در اینبخش درباره ماشین گرفتگی صحبت میکنیم. همه ی مـا گرفتار حالت تهوع در ماشین و قطار و مترو و… شده ایم. حالت تهوع بـه هیچ عنوان احساس قابل تحملی نیست، این حالت کـه گاهی با سرگیجه و سردرد هم همراه می شود بـه شدت انسان را اذيت می دهد، علل زیادی در رابطه با ماشین گرفتگی وجوددارد کـه در ادامه بـه بررسی آن ها و راه هاي درمان ساده آن میپردازیم. با پارس ناز همراه باشید.

خواص پوست گردو برای پوست و مو

پوست چوبی گردو و پوست سبز گردو کاربرد های بسياري دارند. یکی از کاربردهای آن رنگ کردن موها و استفاده از آن براي زيبايي پوست میباشد .