تبدیل سیگار الکترونیکی به دستگاهی برای جذاب‌‌ترکردن سوژه عکاسی

برای ثبت تصاویر جالب از سوژه های خاص، می توان از دستگاهی استفاده کرد که قابلیت ایجاد دود دارد. در این مقاله، روش تبدیل سیگار الکترونیکی به دستگاهی برای اضافه کردن دود به دکور عکاسی را آموزش می دهیم.

۵ حقیقت جالب درباره سیاره «زهره»

«آژانس فضایی اروپا» اخیرا با انتشار تصویری در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: آیا در مورد سیاره زهره چیزی شنیده‌اید؟

قابلیت های جدید «آی او اس» مشخص شدند

آپدیت «آی او اس» به کاربران اجازه می دهد با ضربه به آیفون قابلیت های مختلف آن را فعال کنند. همچنین یک نقطه نارنجی رنگ روشن بودن دوربین یا میکروفون را هشدار می دهد.

آغاز آزمایش بالینی واکسن کرونا در هند

قرار است در روز‌های آتی مرحله سوم آزمایش بالینی واکسن کرونای دانشگاه آکسفورد که با همکاری موسسه هندی سروم ساخته شده است، در بیمارستانی در هند انجام شود.

تصویر ناسا از «سحابی چشم خدا»

آیا تا به حال این احساس را داشته اید که کائنات به شما خیره شده است؟! ناسا تصویر یک سحابی شگفت‌انگیز را منتشر کرد که به "چشم خدا" معروف است.

اجاره ۵میلیون تومانی گذرنامه برای رجیستر موبایل

قبل از شیوع کرونا اگر از مرز‌های زمینی سفر کرده باشید، با تعداد زیادی از افراد رو به رو می‌شدید که قصد داشتند امتیاز پاسپورت مسافران را بخرند و گوشی‌هایی که در انبار مانده که گاه، غیرقانونی بودند را با اطلاعات هویتی آن‌ها رجیستر (ثبت) کنند.