راههای استخراج عکس از فایل pdf

روش های مختلفی برای گرفتن تصویر از PDF وجود دارد و بهترین راه واقعا بستگی به ابزارهایی دارد که روی سیستم خود نصب کرده اید.

آموزش گام به گام پاورپوینت (قسمت اول)

وقتی برای اولین بار مایکروسافت پاورپوینت را باز می کنید، به سرعت متوجه می شوید که بسیاری از ویژگی ها و ابزارها وجود دارد. اما ، دانستن اینکه از کجا باید شروع کنیم ، کمی سخت است. در این آموزش به شما کمک می کنیم تا با پاورپوینت آشنا شوید و کار کنید. شما یاد می گیرید که چگونه از PowerPoint برای ساختن ارائه در مدت زمان کمتر از آنچه فکر کرده اید امکان پذیر باشد.

تنظیماتی برای اجرای بهتر بازی ها در ویندوز

امروزه بسیاری از افراد دوست دارند در تلفن ها یا رایانه های خود بازی کنند. برخی افراد به دلیل راحتی بازی های موبایل را ترجیح می دهند و برخی افراد بازی های رایانه ای را ترجیح می دهند زیرا رایانه ها می توانند تجربه بازی بهتری را به آنها ارائه دهند. با این حال، برخی از افراد ممکن است دریابند که برخی از بازی ها نمی توانند به راحتی در رایانه آنها اجرا شوند. آیا تاکنون با چنین مشکلی روبرو شده اید؟ اگر چنین است، لطفا به خواندن ادامه دهید.

روش کار با ماشین حساب مهندسی

ماشین حساب یا حسابگر وسیله‌ای برای انجام محاسبات عددی است. ماشین حساب‌های مختلف کاربردهای مختلفی دارند. ساده‌ترین آنها تنها محاسبات جمع، تفریق، ضرب و تقسیم را انجام می‌دهند. ماشین حساب‌های پیشرفته تر می‌توانند انواع توابع مهم ریاضی را پیاده‌سازی کنند.

تصاویر ایزو چیست؟ راهنمای استفاده از تصاویر ایزو

در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه از یک فایل ISO استفاده کنید بدون اینکه اولین بار آن را به دیسک بسپارید و آن را بر روی CD نصب کنید. شما می توانید ISO را در هر دو کامپیوتر ویندوز و مک نصب کنید.