اپل از مدل‌های جدید هوم پاد، آی مک و آیپد رونمایی می‌کند

اپل به کاربران و مهندسان خود اجازه داده است که برخی از محصولات در دست ساخت این شرکت را به خانه ببرند و روی روند توسعه آن کار کنند و این نشان از عرضه ی محصولات جدید نظیر آی مک، آیپد و هوم پاد در آینده نزدیک دارد.

چگونه خط تلفن ثابت را روی موبایل دایورت کنیم

دایورت خط تلفن ثابت روی موبایل بسیار ساده و راحت است و شما می توانید با شماره گیری چند عدد ساده فعال سازی دایورت تلفن ثابت روی موبایل را انجام دهید. دایورت تلفن ثابت روی موبایل معمولا راهکار خوبی برای از دست ندادن مکالمات و تماس‌های تلفنی بسیار مهم از سوی افراد پر مشغله خواهد بود. شاید بسیاری از افرادی که به امور مهمی نظیر تجارت مشغول هستند، در طول روز ناگزیر از برقراری تماس‌های تلفنی متعددی با دیگران باشند. تماس‌هایی که بسیاری از آنها از طریق تلفن دفتر کار این افراد با دیگران رد و بدل می‌شود.

ایالات متحده از اطلاعات مکان‌یابی تبلیغات موبایل برای مطالعه نحوه گسترش کرونا بهره می‌گیرد

استفاده از اطلاعات مکان یابی کاربران گوشی های هوشمند برای مقابله با انتشار ویروس کرونای جدید در دستورکار تعدادی از سران کشورها نظیر ایالات متحده قرار گرفته است.

تبلت گلکسی تب ای 8.4 اینچ 2020 سامسونگ معرفی شد

مدل جدید تبلت گلکسی تب A سامسونگ که با قیمت ۲۷۹ دلار عرضه می شود دوربین و پردازنده ی بهتری نسبت به مدل پیشین دارد، اما ظرفیت باتری آن به میزان ۱۰۰ میلی آمپرساعت کاهش یافته است.