وب‌سایت DxOMark امتیاز ال‌ جی V40 ThinQ را به ۹۴ تغییر داد

وب‌سایت DxOMark امتیاز ال‌ جی V40 ThinQ را به ۹۴ تغییر داد
ال جی وی ۴۰ تین کیو توسط مؤسسه ی DxO Mark مورد بررسی قرار گرفت؛ اما به دلیل بروز مشکلی، DxO Mark مجددا بررسی هایی انجام داد و امتیاز نهایی با یک امتیاز بیشتر نسبت به بررسی قبلی، به ۹۴ رسید.

مهرماه سال گذشته گوشی هوشمند ال جی V40 تین کیو با پنج دوربین و نمایشگر +QHD معرفی شد. مؤسسه ی DxO Mark چند روز قبل این گوشی هوشمند را مورد بررسی قرار داد و ال جی وی ۴۰ تین کیو موفق به کسب امتیاز کلی ۹۳ شده بود؛ اما ظاهرا در یکی از آزمون های انجام شده خطایی رخ داده بود و به همین دلیل DxO Mark مجبور به انجام مجدد بررسی شد و بدین ترتیب ال جی وی ۴۰ تین کیو امتیاز ۹۴ یعنی یک امتیاز بیشتر از بررسی قبلی را دریافت کرد.

مقاله های مرتبط:

  • ال جی V40 تین کیو دربرابر نسل قبل

علت تغییر یادشده، به امتیاز نوردهی (Exposure) مربوط می شود که از ۸۳ به ۸۸ تغییر پیدا کرد. درنتیجه ی امتیاز نهایی بخش عکاسی نیز از ۹۶ در بررسی قبلی به ۹۸ در بررسی جدید افزایش یافت. همین تغییر ظاهرا جزئی باعث افزایش یک امتیاز به نتایج نهایی DxO Mark شد.

در پایان، بررسی کنندگان گوشی هوشمند ال جی وی ۴۰ تین کیو را به دلیل نوردهی خوب در محیط های داخلی مورد تحسین قرار دادند؛ هرچند این گوشی هوشمند در نوردهی برای محیط های بیرونی عملکرد فوق العاده ای از خود نشان نداد. بررسی کنندگان معتقدند که در عکس های گرفته شده در محیط های بیرونی، رنگ ها واضح و خوب هستند و جزئیات تصویر به خوبی در تصاویر قابل مشاهده است.

پتنت جدید ال‌ جی: گوشی هوشمند با سه دوربین سلفی
گزارش زومیت از نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه ال جی
معرفی تلویزیون‌های پیشرفته و پریمیوم ال جی در نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا
ال جی پتنت گوشی تاشدنی شفاف ثبت کرد
ال جی V50 ThinQ 5G از هوش مصنوعی سریع‌ و دقیقی بهره می‌برد

افزودن نظر