هواوی میت ۳۰ پرو برای دومین بار در فضای عمومی رویت شد

هواوی میت ۳۰ پرو برای دومین بار در فضای عمومی رویت شد
هواوی میت ۳۰ پرو آخرین پرچمدار شرکت چینی هواوی در سال جاری است. این گوشی  برای دومین بار در یک مکان عمومی دیده شده و عکس هایی از آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

به تازگی تصاویر جدیدی از هواوی میت ۳۰ پرو منتشر شده که در آن ها شخصی در حال استفاده از این محصول در یک فضای عمومی است. از آنجایی که هنوز چند ماه به عرضه سری جدید هواوی میت ۳۰ باقی مانده، این عکس ها سر و صدای بسیاری را در رسانه ها ایجاد کرده اند. جالب آنکه هواوی میت ۳۰ پرو قبلا نیز در دنیای واقعی رویت شده است.

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این محصول دارای ناچ نسبتا بزرگی است که بخشی از آن مربوط به سیستم شناسایی چهره می شود. متأسفانه پنل پشتی گوشی در عکس مشخص نیست و  بسیاری از پرسش های ما همچنان بدون پاسخ باقی می ماند.

هواوی میت ۳۰ پرو

 پس از انتشار رندرهای جدید از قاب هواوی میت ۳۰ پرو ، متوجه شدیم که این گوشی دارای یک دوربین سه گانه دایره ای شکل است (انتشار رندرهای جدید از قاب هواوی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو). این دوربین از دو سنسور 40 مگاپیکسلی و یک سنسور 8 مگاپیکسلی بهره می برد (دوربین هواوی میت ۳۰ پرو به دو سنسور ۴۰ مگاپیکسلی مجهز می شود).
سایز سنسور 40 مگاپیکسلی اول تقریبا برابر با 1/1.5 است. این سنسور مجهز به فیلتر RYYB بوده و اندازه دریچه دیافراگم آن احتمالا تا f/1.4 افزایش پیدا می کند. سنسور 40 مگاپیکسلی دوم بیشتر مخصوص گرفتن تصاویر با زاویه دید بسیار وسیع بوده و زاویه میدان دید آن برابر با 120 درجه است. سنسور 8 مگاپیکسلی سوم نیز مجهز به لنز تله فوتو بوده و امکان فوکوس در فواصل دور را فراهم می آورد. گفته می شود این سنسور درست مانند سنسور هواوی  P۳۰ پرو از قابلیت زوم ۵ برابر بهره می برد.

شاید برایتان جالب باشد: رشد 23.2 درصدی درآمد هواوی در نیمسال اول 2019
Source: gsmarena

افزودن نظر