سامسونگ قابلیت‌های نرم‌افزاری دوربین گلکسی S20 را به S10 و Note 10 می‌آورد

سامسونگ قابلیت‌های نرم‌افزاری دوربین گلکسی S20 را به S10 و Note 10 می‌آورد
سامسونگ قصد دارد به زودی ازطریق انتشار به روزرسانی نرم افزاری، بسیاری از قابلیت های تصویربرداری گلکسی S20 را به گوشی های گلکسی S10 و گلکسی Note 10 بیاورد.

سامسونگ اطلاعیه ای جدید درباره ی گوشی های گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ منتشر کرده است. طبق اطلاعیه ی سامسونگ، این دو گوشی پرچم دار قرار است به زودی با دریافت به روزرسانی به برخی از قابلیت های تصویربرداری برتر گلکسی S20 سامسونگ مجهز شوند. برخی از قابلیت های جدید یادشده Single Take ،Night Hyperlapse، گالری جدید و قابلیت های جدید برای به اشترا ک گذاری است.

سامسونگ تاکنون نگفته است قصد دارد به روزرسانی جدید را دقیقا چه زمانی برای گوشی های گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ منتشر کند. کره ای ها می گویند این به روزرسانی در هفته های آینده برای بازارهای منتخب ازجمله ایالات متحده ی آمریکا دردسترس قرار خواهد گرفت.

مقاله های مرتبط:

  • بررسی گلکسی S20 اولترا سامسونگ
  • بررسی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ
  • بررسی گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

بسیاری از کارشناسانی که گوشی گلکسی اس ۲۰ اولترا را بررسی کرده اند، از مزیت های قابلیت Single Take سخن به میان آورده اند. حالت Single Take به کمک هوش مصنوعی تا مدتی افزون بر ۱۰ ثانیه و با مجموعه ای از حالت های دوربین از سوژه ی مدنظر محتوایی مانند تایم لپس یا ویدئو وارونه یا عکس ثبت می کند و از بین آن ها، محتوای منتخب را برمی گزیند؛ اما کاربر می تواند این انتخاب را تغییر دهد. گرچه سینگل تیک ممکن است بهترین کیفیت ممکن از تصاویر را ارائه نکند؛ ولی می توانید بدون صرف زمان زیاد، به مجموعه ی متنوعی از تصاویر در حالت های مختلف دسترسی پیدا کنید.

به روزرسانی جدید گلکسی اس ۱۰ و نوت ۱۰ قابلیت Custom Filter را نیز به آن ها اضافه می کند. Custom Filter به صورت خودکار یک فیلتر عکس از تصویری تهیه می کند که پیش تر گرفته شده است. درواقع طبق گفته های سامسونگ، کاربر می تواند به لطف قابلیت یادشده، فیلتر اختصاصی خودش را در عکسی خاص با رنگ ها و استایل های دلخواهش خلق کند. به عبارت دیگر، عکس مدنظر در نقش منبع الهام برای خلق فیلتر جدید ظاهر می شود. همچنین، بهبودهای اعمال شده در حالت فیلم برداری حرفه ای (Pro Video) باعث می شود کاربر گزینه های بیشتری درمقایسه با قبل برای اعمال روی ویدئوهایش داشته باشد.

آپدیت دوربین گلکسی اس 10

پس از انتشار به روزرسانی جدید، گالری گوشی های گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ به حالت Clean View برای دسته بندی تصاویرِ شبیه هم مجهز می شود.

افزون براین، به روزرسانی جدید سامسونگ بهبودهایی نیز درزمینه ی عکاسی در نور کم اعمال می کند. قابلیت Night Hyperlapse گلکسی اس ۲۰ همان طور که از نامش پیدا است، می تواند ویدئوهای هایپرلپس را در محیط های فاقد وضعیت نوری مناسب، به شکلی بهتر از قبل ثبت کند. همچنین، به روزرسانی جدید قرار است بهبودهایی در حالت Night Mode دوربین گوشی گلکسی اس ۱۰ اعمال کند تا توانایی اش برای تصویربرداری در شب بیشتر به سری گلکسی اس ۲۰ نزدیک شود. به گفته ی کارشناس رسانه ی ورج که گلکسی اس ۲۰ اولترا را بررسی کرده، این گوشی در محیط های کم نور نمی تواند تصاویری همچون گوشی پیکسل ۴ گوگل ثبت کند؛ با این حال کاربران اس ۱۰ به لطف به روزرسانی جدید، بهبودهایی درزمینه ی عکاسی شب مشاهده خواهند کرد.

ناگفته نماند بهبودهای عمومی دیگری نیز قرار است در دوربین پرچم داران سال ۲۰۱۹ سامسونگ اعمال شود. اپلیکیشن گالری در گوشی های گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ به حالتی جدید با نام Clean View مجهز می شود که تصاویر شبیه به هم را در یک جا جمع می کند تا محیط گالری خلوت تر و منظم تر باشد. به علاوه، قابلیت جدید Quick Crop و Quick Share و Music Share به گوشی های اس ۱۰ و نوت ۱۰ اضافه می شود

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی به روزرسانی جدید سامسونگ برای گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ چیست؟

قیمت گوشی و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر برای خرید ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی سامسونگ را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های سری S ،J ،M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات دردسترس خواهد بود.

مشاهده لیست گوشی های سامسونگ
کاربران از سامسونگ می خواهند استفاده از پردازنده اگزینوس را متوقف کند
اپل iOS 13.4 و iPadOS 13.4 را منتشر کرد
آپدیت جدیدی برای دوربین‌های سری گلکسی اس 20 منتشر شد
گلکسی A31 سامسونگ با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی معرفی شد
تراشه‌های اکسینوس با عبور از اپل جایگاه سوم بازار را تصاحب کردند

افزودن نظر