سونی با انتشار ویدیوهای تبلیغاتی از ویژگی‌های اکسپریا 5 مارک 2 می‌گوید

سونی با انتشار ویدیوهای تبلیغاتی از ویژگی‌های اکسپریا 5 مارک 2 می‌گوید
ویدیوهای انتشاریافته به ویژگی های اکسپریا ۵ مارک ۲ ازجمله فیلم برداری، عکاسی، تجربه بازی های اندرویدی و موارد دیگر می پردازد.

سونی پس از معرفی محصول جدید خود، اکسپریا ۵ مارک ۲ ویدیوهایی تبلیغاتی از آن منتشر کرده است که به بررسی ویژگی ها و امکانات اضافه شده به پرچم دار جدید شرکت ژاپنی می پردازند. گوشی سونی اکسپریا ۵ مارک ۲ با اینکه جانشین اکسپریا ۵ است؛ اما نمونه ای بهینه شده از اکسپریا وان مارک ۲ محسوب می شود که سخت افزاری با توانمندی بیشتر را در بدنه ای کوچک تر جا داده است. از ویژگی های متمایزکننده ی پرچم دار جدید سونی نیز می توان به نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی صفحه نمایش آن اشاره کرد.

در مورد نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی باید گفت که از دید بسیاری از تحلیلگران، آینده بازی های ویدیویی در ارائه چنین نرخ نوسازی خلاصه می شود. درحال حاضر نیز اعلام شده است که برخی بازی های در حال توسعه برای کنسول های نسل نهمی از چنین نرخ نوسازی پشتیبانی می کنند.

در هر صورت، سونی اشاره می کند که اکسپریا ۵ مارک ۲ با تمرکز روی ارائه تجربه بهتر گیمینگ طراحی و توسعه داده شده است که نمونه هایی از آن را در ویدیوی زیر می توان مشاهده کرد:

در ویدیوی بعدی نگاهی اجمالی به طراحی اکسپریا ۵ مارک ۲ می شود. با مشاهده ویدئو می توان گفت سونی تاحدودی از زبان طراحی محصولات قدیمی خود فاصله گرفته است؛ اما همچنان می توان برخی الگوهای طراحی سنتی این شرکت مانند حاشیه هایی در بالا و انتهای صفحه نمایش را مشاهده کرد.

سونی به ویژگی های صوتی گوشی پرچم دار جدید خود نیز پرداخته است. مقام های شرکت ژاپنی مدعی هستند که کاربران ازطریق اتصال هدفون با استفاده از جک هدفون ۳/۵ میلی متری، هدست های بی سیم یا بلندگوهای استریوی موجود در بدنه می توانند از پخش آهنگ هایی با کیفیتی مثال زدنی لذت ببرند.

شرکت ژاپنی یکی از غول های عرصه سینما نیز محسوب می شود. به همین جهت می خواهد کاربران، بهترین تجربه تماشای محتوا را در صفحه نمایش ۶/۱ اینچی با نسبت ابعاد ۲۱:۹ اکسپریا ۵ مارک ۲ برخوردار شوند.

در میان شرکت های سازنده گوشی هوشمند، سونی همواره محصولاتی به بازار عرضه کرده است که دوربینی توانمند دارند. این موضوع در مورد اکسپریا ۵ مارک ۲ نیز صدق می کند. سونی ویدیویی برای اثبات این موضوع، ویدیویی دیگر منتشر کرده و به ویژگی های پرچم دار خود در هنگام فیلم برداری می پردازد.

پرچم دار سونی از ماژول دوربین سه گانه با برخورداری از اپتیک های شرکت زایس استفاده می کند. همین امر سبب شده است که نسبت به توانمندی اکسپریا ۵ مارک ۲ در عکاسی نیز کنجکاو شویم. شرکت ژاپنی در این زمینه ویدیویی برای نشان دادن توانایی اکسپریا ۵ مارک ۲ هنگام عکاسی تهیه کرده است.

درنهایت، ویدیویی نیز به جعبه گشایی و توضیحات بیشتر در مورد پرچم دار جدید سونی اختصاص یافته است که تماشای آن مانند ویدیوهای دیگر خالی از لطف نیست.

نظرتان در مورد محصول جدید شرکت ژاپنی و ویژگی های آن چیست؟ دیدگاه خود را با دیگر اعضای زومیت در میان قرار دهید.


آمار فروش دوربین های DSLR و بدون آینه در سال ۲۰۱۹ منتشر شد؛ کانن همچنان در صدر
اکسپریا 5 مارک 2 سونی با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی رونمایی شد
شباهت گوشی صاایران به گوشی Ulefone Power 6
مشخصات فنی و تصاویر گوشی صاایران فاش شد [به‌روزرسانی]
رویایی که دست‌نیافتنی شد؛ پلی استیشن 5 قادر به اجرای بازی‌های PS2 ،PS1 و PS3 نیست

رسانه

افزودن نظر