سامسونگ گلکسی اف ۱۲ یا اف ۱۲ اس به‌زودی راهی بازار می‌شود

سامسونگ گلکسی اف ۱۲ یا اف ۱۲ اس به‌زودی راهی بازار می‌شود
براساس اطلاعات فاش شده، احتمال عرضه ی گوشی جدید سامسونگ به نام گلکسی اف ۱۲ یا گلکسی اف ۱۲ اس بسیار زیاد است.

چندی پیش، سامسونگ گوشی گلکسی F41 را رسما معرفی کرد. این گوشی برای بازار کشور هند ساخته شده بود و به عنوان اولین عضو از خانواده ی گلکسی اف (F) هم شناخته می شد؛ البته گوشی گلکسی اف ۴۱ مدل ریبرند شده ی گلکسی M31 محسوب می شد. مشخص است که سامسونگ علاقه ی زیادی به عرضه ی گوشی های میان رده آن هم با نام های مختلف دارد. این شرکت کره ای پیش ازاین گوشی های میان رده ی خود را با نام گلکسی A و گلکسی M روانه ی بازار می کرد و هم اکنون با خانواده ی گلکسی F عرضه می کند. شاید همین مدل نام گذاری باعث شد که سامسونگ سری گوشی های گلکسی J را دیگر تولید نکند.

گوشی های سری گلکسی اف تازه در ابتدای راه قرار دارند و قرار است گوشی دیگری هم درکنار گلکسی اف ۴۱ مشاهده کنیم. گوشی جدید با شماره مدل SM-F127G شناخته می شود و مشخص نیست که با نام گلکسی اف ۱۲ راهی بازار می شود یا نام گلکسی اف ۱۲ اس روی آن قرار می گیرد. البته شایعات می گویند که ممکن است این گوشی به جای محصول میان ردهی، محصولی پایین رده باشد.

متأسفانه هنوز اطلاعات بیشتری درباره ی گوشی گلکسی اف ۱۲ یا گلکسی اف ۱۲ اس منتشر نشده و تنها چیزی که از این گوشی می دانیم شماره مدل آن است. به احتمال زیاد تا مدتی دیگر اطلاعات بیشتری از این گوشی منتشر می شود.


اولین اطلاعات از گوشی ال جی Q52 فاش شد
تصاویری از شکل ظاهری سامسونگ گلکسی اس 21 پلاس فاش شد
طرح ویژه گوگل برای فروش پیکسل 4a؛ ماهانه ۹ دلار
صف‌های طولانی برای خرید آیفون ۱۲ در گوشه‌و‌کنار دنیا
میت ۴۰ پرو در بنچمارک هوش مصنوعی حرف اول را می‌زند

افزودن نظر