ال جی احتمالا بخشی از واحد موبایل را به شرکت خوشه‌ای ویتنامی می‌فروشد

ال جی احتمالا بخشی از واحد موبایل را به شرکت خوشه‌ای ویتنامی می‌فروشد
براساس گزارشی تأییدنشده، ال جی با شرکت خوشه ای ویتنامی وارد مذاکره شده است. ظاهرا ال جی قصد دارد سیاست فروش تدریجی و بخش بخش واحد موبایل را در پیش بگیرد.

ال جی الکترونیکس طی روزهای گذشته در تیتر یک اخبار بسیاری از رسانه های فناوری حضور داشته است، زیرا شایعه ها می گویند این شرکت کره ای پس از سال ها حضور در بازار موبایل قصد دارد به زودی از این بازار خارج شود. براساس گزارش خبرگزاری GSMArena، اخیرا در شایعه ای جدید گفته شده است که ال جی الکترونیکس به فروش کسب و کار موبایل خود به یک شرکت خوشه ای (کنگلومرا) ویتنامی فکر می کند.

ظاهرا مذاکرت بین ال جی و این شرکت خوشه ای بر سر واحد موبایل ال جی آغاز شده است. براساس آنچه منابع BusinessKorea ادعا می کنند شرکت خوشه ای Vingroup Co در ویتنام بهترین پیشنهاد را به ال جی برای خرید کسب و کار موبایل این شرکت ارائه داده است.

در حال حاضر آمار نشان می دهند Vingroup Co بالغ بر ۱۴ درصد از سرمایه ی بازار شرکت های ویتنامیِ فهرست شده را در اختیار دارد. Vingroup Co مدت ها است که در بخش های متعددی از بازار ورود کرده و زیرشاخه هایی در حوزه های مختلف نظیر هتل داری و مشاور املاک و شرکت های پخش کننده و خودرو و گوشی های هوشمند و توسعه ی زمین دارد.

Vingroup Co به موجب قراردادی که با ال جی دارد مدت ها است در کارخانه های تولیدی خود برای این شرکت گوشی می سازد. از Vingroup Co پس از اوپو و سامسونگ به عنوان سومین تولیدکننده ی بزرگ گوشی هوشمند در ویتنام یاد می شود.

مقاله های مرتبط:

  • ال جی به خروج از صنعت موبایل فکر می کند
  • گوشی ال جی رولبل در سال ۲۰۲۱ به بازار می آید

براساس گزارش جدید، Vingroup Co به تصاحب کسب و کار موبایل ال جی در ایالات متحده ی آمریکا علاقه دارد؛ چنین قراردادی می تواند باعث شود Vingroup Co به بازارهای بین المللی ورود کند. گزارش ها می گویند ال جی تمایل دارد کسب و کار موبایل خود را به تدریج و به صورت بخش بخش به فروش برساند؛ زیرا ظاهرا فروش یک جای تمام واحد موبایل کار بسیار سختی است.

ال جی به تازگی یادداشتی داخلی برای کارمندان خود فرستاده است که از اعمال تغییرات بسیار مهم و به شکل فوری در کسب و کار موبایل این شرکت خبر می دهد. در این یادداشت گفته شده است که شرکت کره ای به فروش و عقب نشینی و کاهش ابعاد کسب و کارش در حوزه ی موبایل فکر می کند.

ال جی در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2021 گوشی ال جی رولبل را به صورت اولیه به نمایش گذاشت و سپس یکی از مقامات این شرکت گفت ال جی رولبل در سال ۲۰۲۱ به بازار می آید. با فروش کسب و کار موبایل ال جی، مشخص نیست که سرنوشت گوشی رول شدنی این شرکت به کجا ختم می شود.


واحد تحقیق و توسعه وان پلاس با اوپو ادغام شد
َUlefone گوشی مقاوم مجهز به تراشه Dimensity 1200 معرفی می‌کند
آنر رسما تأیید کرد که با مدیاتک و کوالکام قراداد تجاری امضا کرده است
شایعه: آیفون ۶ اس و نسل نخست آیفون SE به‌روزرسانی iOS 15 را دریافت نمی‌کنند
اپل احتمالا تولید آیفون ۱۲ مینی را به‌میزان دو میلیون واحد کاهش داده است

افزودن نظر