نحوه بازیابی آیکون باتری در ویندوز 10

اطلاع از وضعیت باتری از اهمیت بالایی برای کاربران برخوردار است. در این مطلب نحوه بازیابی آیکون باتری در ویندوز 10 را آموزش می دهیم.

نحوه بازیابی آیکون باتری در ویندوز 10

اطلاع از وضعیت باتری از اهمیت بالایی برای کاربران برخوردار است. در این مطلب نحوه بازیابی آیکون باتری در ویندوز 10 را آموزش می دهیم.

نحوه بلاک و آنبلاک کردن کاربران در Instagram

در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه کاربران اینستاگرم را بلاک و آنبلاک کنیم. شما می توانید هر دو این اقدامات را در برنامه Instagram برای گوشی های هوشمند و همچنین در وب سایت Instagram انجام دهید.

نحوه حذف اعلان ها در اینستاگرام (Instagram)

Instagram یک برنامه محبوب است که کاربران را قادر می سازد عکس ها و فیلم ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارد. با این وجود ممکن است زمانیکه بخواهید که اعلانهایی را که در تلفن دریافت میکنید ویرایش کنید. در این مقاله به شما نحوه حذف اعلان های خاص را از طریق برنامه Instagram و نحوه خاموش کردن اعلان ها در iPhone و Android را آموزش می دهیم.

ترفندهای کاربردی استفاده از اینستاگرام

این روزها بخش استوری در اینستاگرام میان کاربران بسیار محبوب شده است؛ به طوری که روزانه هزاران ویدیو و عکس از طریق آن به اشتراک گذاشته می شود. با توجه به استقبال فراوان افراد از قابلیت استوری، اینستاگرام آپدیت های گوناگونی را برای افزودن ویژگی های جدید به آن در نظر می گیرد.

گوگل اسکولار چیست؟ آموزش کار با گوگل اسکولار

روش­ های مختلفی برای پیدا کردن منابع تحقیقاتی وجود دارد، اما این بار گوگل کار را برای محققان کمی ساده ­تر کرده است. اگرچه هنگام جستجو برای منابع تحقیقاتی به این مساله اشاره کردیم که گوگل منبع معتبری نیست اما به همین دلیل است که گوگل اسکولار (Google Scholar) به روی کار آمده است.

نحوه فرستادن لوکیشن از طریق نرم افزار های مختلف

بسیار پیش می آید که در محلی هستید و آدرس و لوکیشن دقیق آنرا نمی دانید یا قصد دارید آدرس دقیق محلی را برای دوستان خود ارسال کنید در این مواقع می توانید از قابلیت لوکیشن در استفاده کنید.