اپل همچنان همراه با اپل واچ ادیشن و هرمس شارژر عرضه می‌کند

اپل همچنان همراه با اپل واچ ادیشن و هرمس شارژر عرضه می‌کند
اپل روز گذشته با معرفی سری جدید اپل واچ اعلام کرد که در راستای محافظت از محیط زیست از این پس همراه با ساعت هوشمند خود آداپتور شارژر عرضه نمی کند.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، اگرچه جای خالی آیفون در رویداد سپتامبر امسال اپل حس می شد، کوپرتینویی ها برای دوست داران اپل واچ و آیپد برنامه ی هیجان انگیزی ترتیب داده بودند.

اپل برای اولین بار به صورت هم زمان از دو ساعت هوشمند رونمایی کرد: اپل واچ سری ۶، ساعت هوشمند پرچم دار و جانشین سری ۵ و اپل واچ اس ای (SE) ساعت هوشمند میان رده و مقرون به صرفه.

اپل همچنین با برشمردن مجموعه اقدامات خود برای محافظت از محیط زیست (ازجمله استفاده از آلومینیوم ۱۰۰ درصد بازیافتی در ساخت اپل واچ) اعلام کرد که در همین راستا دیگر آداپتور شارژر را همراه ساعت های جدید خود عرضه نخواهد کرد.

اما به نظر می رسد گران ترین مدل های اپل واچ از این قاعده مستثنی هستند. اگر نگاهی به سایت اپل بیندازید، متوجه خواهید شد که شارژر ۵ واتی همچنان جزئی از متعلقات موجود در جعبه ی اپل واچ ادیشن و اپل واچ هرمس (Apple Watch Hermès) است.

اپل واچ هرمس

اپل واچ هرمس

مقاله های مرتبط:

  • اپل واچ سری 6 با توانایی تخمین سطح اکسیژن خون معرفی شد
  • اپل واچ SE معرفی شد؛ ارزان ترین ساعت هوشمند اپل راهی بازار می شود

اگرچه اپل تعداد بسیار کمتری از این دو مدل اپل واچ به فروش می رساند و شاید تأثیر زیست محیطی گنجاندن شارژر در این مدل چندان چشم گیر نباشد، اما باتوجه به اینکه خریداران این دونسخه به احتمال زیاد پیش از این نیز ساعت هوشمند اپل داشته اند، منطقی به نظر می رسید که اپل کلا شارژر را از جعبه ی تمامی مدل های ساعت هوشمند خود حذف کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا وجود متعلقات غیرضروری در جعبه ی محصولات بالارده را برای القای حس لوکس بودن ضروری می دانید؟


مقایسه آیپد ایر 2020 با نسل پیشین؛ توانمندتر اما گران‌تر
ابراز نگرانی اسپاتیفای از منجرشدن باندل اپل وان به مونوپولی و پاسخ اپل
قیمت و تاریخ عرضه آیپد ایر ۴ و آیپد ۸
اپل واچ سری ۶ اولین و تنها ساعت اپل مجهز به چیپ U1 است
واچ فیس‌های جدید watchOS 7 برای اپل واچ سری ۳ عرضه نمی‌شوند

افزودن نظر