صفحه‌ نمایش پوشیدنی TCL در CES 2021 معرفی شد

صفحه‌ نمایش پوشیدنی TCL در CES 2021 معرفی شد
در CES 2021 شاهد معرفی محصول جالبی از طرف TCL بودیم. این شرکت از نمونه آزمایشی صفحه نمایش پوشیدنی در قالب یک عینک، رونمایی کرد.

به گزارش گروه فناوری ایمان نیوز، شرکت TCL در CES 2021 از نمونه آزمایشی صفحه نمایش پوشیدنی رونمایی کرد که سال ها روی ساخت آن کار کرده و حالا نزدیک به عرضه در بازار است.

در حال حاضر این محصول که با نام صفحه نمایش پوشیدنی تی سی ال شناخته می شود، روی یک عینک قرار گرفته است. این عینک از دو صفحه نمایش mini OLED تشکیل شده است که از وضوح تصویر ۱۰۸۰ بهره می برند. محصول TCL عینک واقعیت مجازی نیست و نقش یک صفحه نمایش پوشیدنی شخصی را برای کاربران ایفا می کند. صفحه نمایش پوشیدنی این ذهنیت را ایجاد می کنند که کاربر در حال تماشای ویدئوی روی یک صفحه نمایش بسیار بزرگ است.

مقاله ی مرتبط:

  • TCL تلویزیون های جدید خود با پنل mini LED را به نمایشگاه CES 2021 می آورد

البته برای استفاده از این عینک باید آن را با کابل USB-C به دستگاهی متصل کنید. TCL ادعا کرده است که این عینک چیزی شبیه یک صفحه نمایش ۱۴۰ اینچی با فاصله چهارمتری از کاربر را پیش رو قرار می دهد. تراکم این صفحه نمایش ۴۹ پیکسل در هر اینچ است و توانایی پخش تصاویر سه بعدی دارد.

TCL هنوز قیمت مدل تجاری این محصول را اعلام نکرده است و تنها به این موضوع اشاره کرده که در اواخر سال ۲۰۲۱ در برخی کشورها عرضه خواهد شد.


TCL ایرباد MoveAudio S600 را در CES 2021 معرفی کرد
سشوار جدید پاناسونیک با وعده‌ی سلامت مو به بازار می‌آید
مدل مفهومی تبلت رول‌شدنی TCL در CES 2021 معرفی شد
آداپتور USB جدید دی لینک، وای فای 6 را به رایانه اضافه می‌کند
ال جی تلویزیون مفهومی شفاف 55 اینچ OLED را در CES 2021 به نمایش گذاشت

افزودن نظر