رودستر AC Cobra بنزینی و برقی معرفی شدند

شرکت AC Cars دو نسخه ی برقی و بنزینی رودستر بازسازی شده AC Cobra را رونمایی کرد که نسخه ی بنزینی آن با نام Cobra 140 Charter، از پیشرانه ۲/۳ لیتری اکوبوست فورد موستانگ بهره می برد.

رئیس شورای رقابت: افزایش مجدد قیمت خودرو باید به تأیید ستاد تنظیم بازار برسد

رئیس شورای رقابت با اعلام اینکه خودروسازان هر سه ماه یکبار می توانند با تغییر نرخ تورم درخواست تجدیدنظر در قیمت ها را داشته باشند،گفت: البته این موضوع باید با تأیید ستاد تنظیم بازار هم برسد.

مزدا 3 توربو دودیفرانسیل معرفی شد

هاچ بک مزدا ۳ مدل ۲۰۲۱ با پیشرانه ی توربوشارژ ۲۲۷ اسب بخاری SKYACTIV-G و سیستم تمام چرخ محرک برای بازار آمریکای شمالی رونمایی شد.

خودروی ال۹۰ ایرانی تولید می‌شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: پلتفرم طراحی شده در پژوهشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت بر مبنای پلتفرم پایه N90 بوده و به همین دلیل تولید داخلی خودرو L90 در دستور قرار گرفت است.

دوج چارجر SRT هلکت Redeye برای 2021 معرفی شد

پرچم دار مدل های دوج چارجر ۲۰۲۱ با قدرت ۷۹۷ اسب بخار و گشتاور ۹۵۹ نیوتن متر و بدنه ی پهن رونمایی شد و قیمتش احتمالا حدود ۸۰ هزار دلار خواهد بود.

خبر خوش خودرویی سرپرست وزارت صمت

سرپرست وزارت صمت گفت: چهارمین میز ساخت داخل به داخلی سازی ۶۶ میلیون یورو از قطعات و تجهیزات وارداتی صنعت خودرو توسط سازندگان داخلی منجر می‌شود.

چگونه تلفات جاده‌ای را به نصف کاهش دهیم؟

مطالعه جدید مؤسسه ی کانسیومر ریپورتز نشان می دهد درصورت استفاده از تمام فناوری های ایمنی موجود در همه ی خودروهای جدید، میزان مرگ ومیر جاده ای به نصف کاهش می یابد.

تیبا 87 میلیون تومان شد

مصرف‌کننده‌ای که نتوانسته در بخت‌آزمایی قرعه‌کشی شرکت‌های خودروسازی برنده شود امروز سرگردان در بازار منتظر کاهش قیمت‌هاست تا متناسب با هزینه خود اقدام به خرید کند اما به نظر می‌رسد با وضعیت فعلی خرید خودرو برای مردم مشکل‌تر از گذشته شود.

قیمت خودرو تغییر خواهد کرد؟

قیمت خودرو درب کارخانه طبق شنیده ها پس از خرداد ماه مجدد شاهد تحولات و نرخ گذاری های جدیدی خواهد بود.

پیشتازی دوج و کیا در مطالعه کیفیت اولیه J.D. Power

نتایج مطالعه کیفیت اولیه مؤسسه جی .دی پاور در ایالت متحده منتشر شد و برندهای کیا و دوج به طور مشترک اول شدند؛ در این مطالعه برندهای آمریکایی همگی عملکرد خوبی داشتند.