اوتلندر 2022؛ شاسی بلند جدید میتسوبیشی و پیشرانه ای که منتقدان زیادی دارد!()

نکته قابل توجه در رابطه با این پیشرانه عدم تناسب آن با یک شاسی بلند دارای 3 ردیف صندلی است. این پیشرانه حتی با ظاهر حجیم و عضلانی اوتلندر نیز چندان تناسبی ندارد و قطعا در رقابت با محصولات روز بازار جهانی در کلاس خود نیز چیزی برای ارائه نخواهد داشت.

شاسی بلند مفهومی کیا برای کاربری نظامی معرفی شد

کیا موتورز کره جنوبی در نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دفاع ۲۰۲۱ امارات متحده ی عربی، خودرو نظامی شاسی بلند و مفهومی و پلتفرم مفهومی برای انواع محصولات زرهی را رونمایی کرد.

شاسی بلند جیلی XK11 معرفی شد

محصول پرچم دار جیلی با استفاده از پلتفرم ولوو XC40 تولید می شود. این محصول با کد مدل XK11، پیشرانه ۲ لیتر توربوشارژ و سه ردیف صندلی در کابین دارد.

منتظر خودروی خودران ایرانی تا ۱۰ سال آینده باشید

فقدان فناوری‌های روز و نوآوری در خودرو‌های تولیدی کشور حقیقتی که با هیچ اظهار نظر و یا مراسم پر زرق و برقی نمی‌توان بر آن سرپوش گذاشت. اما در همین آسمان نه چندان صاف و پر امید نیز به نظر برنامه‌هایی در حال تدوین است که قصد دارند صنعت خودروسازی کشور را به تولید خودرو‌های الکتریکی و خودران سوق دهند.

هنگام ثبت نام خودرو هیچ وجهی پرداخت نکنید

در پی انتشار برخی مطالب درباره دعوت از مردم برای ثبت نام و تحویل فوری خودرو توسط برخی افراد سودجو به ویژه در فضای مجازی، پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو اطلاعیه‌ای را برای آگاه‌سازی متقاضیان منتشر کرد.

نسل جدید نیسان قشقایی معرفی شد

کراس اور کوچک نیسان برای سال ۲۰۲۱، طراحی بسیار متفاوت از نسل های قبل خواهد داشت. قشقایی با چرخ های ۲۰ اینچ، پنل دیجیتال پشت فرمان و پیشرانه هیبرید تولید خواهد شد.

همه‌چیز درباره خودرو‌های خورشیدی

انرژی‌های نو و تجدیدپذیر این روز‌ها در کانون توجه قرار گرفته و بهره‌برداری از آن‌ها به یک ضرورت تبدیل شده است. در این راستا، برخی خودروسازان در زمینه خودرو‌های خورشیدی مشغول تحقیق و توسعه هستند و قصد دارند در آینده تمام یا بخشی از انرژی مورد نیاز محصولات خود را از نور خورشید تامین کنند.

کیا K8 جایگزین کیا کادنزا معرفی شد

کاهش فروش کیا کادنزا، منجر به تولید محصولی کاملا جدید با کد K8 شده است. این سدان نیمه لوکس، زبان طراحی مدرن در خودروهای آینده کیا را نشان می دهد.

نسل جدید میتسوبیشی اوتلندر معرفی شد

شاسی بلند مشهور میتسوبیشی از نیمه ی دوم سال ۲۰۲۱، با چهره ی مدرن و تغییرات گسترده در کابین تولید می شود. اوتلندر ۲۰۲۲ به پیشرانه و تجهیزات فنی مشترک با نیسان ایکس تریل مجهز خواهد بود.

تکرار ادعای عجیب "ایلان ماسک" درباره حرکت "تسلا رودستر" در هوا!

"ایلان ماسک" یکی از ثروتمندترین افراد دنیا و بنیان‌گذار و رئیس شرکت‌های پیشرو "تسلا" و "اسپیس‌ایکس" بار دیگر پس از حدود دو سال اعلام کرد که می‌خواهد خودروهای جدید تسلا موسوم به "رودستر" قابلیت معلق ماندن در هوا و حرکت بدین صورت را داشته باشند، اما آیا به زودی می‌توانیم شاهد تسلاهای پرنده باشیم؟

سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱ معرفی شد

مشخصات و امکانات نسخه ی فیس لیفت خودرو شاسی بلند سانگ یانگ رکستون ۲۰۲۱ برای بازار استرالیا منتشر شد. این خودرو شامل دو تیپ آپشنال است و تا مارس امسال در این کشور فروخته می شود.