افسانه‌ای ماندگار به نام «جیپ»

اولین چیزی که بعد از شنیدن نام جیپ به ذهن شما خطور می‌کند یک خودرو نظامی با قابلیت گذر از مسیر‌های ناهموار و صعب العبور است.

کلکسیون خودرو‌های جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل به لحاظ پول و ثروت از مال دنیا بی‌نیاز هستند و چیزی نیست که اراده کنند و توان خرید آن را نداشته باشند. به همین دلیل این زوج جوان، راه و رسم زندگی دیگر سلبریتی‌ها را در پیش گرفته اند و تا جایی که چشم کار می‌کند در گاراژ جاستین و جسیکا، خودرو‌های جذاب گران‌قیمت وجود دارد.

مزیت ترمزهای سرامیک کربن پورشه چیست؟

با وجود تصور عموم افراد درباره ی کارایی ترمزهای سرامیک کربن، این ترمزها فقط برای رانندگان حرفه ای در پیست مفید هستند و برای رانندگان عادی مزیت خاصی ندارند.

با ۱۹ خودروی نظامی عجیب تاریخ آشنا شوید!

ساخت خودرو‌های نظامی شگفت‌انگیز سال‌ها پس از پایان جنگ جهانی دوم و به واسطه جنگ سرد ادامه یافت و این نبردِ پرهزینه به نقطه عطفی در تاریخ صنعت نظامی جهان تبدیل شد. در ادامه شما را با ۱۹ خودروی نظامی عجیب جهان آشنا کرده و به سال‌های دورسفر خواهیم کرد!

هیوندای توسان N لاین معرفی شد

فروش درخورتوجه کراس اور هیوندای توسان در بازار جهانی ادامه دارد. به زودی، این خودرو با نسخه ی N لاین و تجهیزات اسپرت هم تولید خواهد شد.

کلاه ایمنی متفاوت WaveCel معرفی شد

شرکت تِرِک کلاه ایمنی جدیدی با بهره گیری از پلیمر سلولی انعطاف پذیر ارائه کرده است که باعث حفاظت بهتر از سر دوچرخه سواران در تصادف می شود.

مرسدس بنز GLC کوپه معرفی شد

نسل جدید شاسی بلند اسپرت مرسدس بنز GLC با بدنه ی کوپه و پیشرانه ی مدرن، رقیبی جدی برای بی ام و X6 خواهد بود.

۲۰ خودرو که تولید آن‌ها متوقف نمی‌شود؛ جاودانه‌ها!

با ورود نسل ۹۹۲ از خودروی پورشه ۹۱۱ به خیابان‌ها؛ بسیاری از روزنامه‌نگاران تایید کرده‌اند که این محصول آلمانی از سال ۱۹۶۳ تولید شده و پای ثابت بازار است. این موضوع باعث شده است که ما لیستی از ۲۰ خودروی مطرح جهان را تهیه کنیم که سالهاست تولید آن‌ها ادامه داشته و نسل جدید آن‌ها در خیابان‌های جهان رخ‌نمایی می‌کنند.