قیمت جدید جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد (خرداد 98)

قیمت جدید جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد (خرداد 98)
کرمان موتور قیمت جدید جک J4 ویژه خرداد 98 را اعلام کرد. این خودرو با قیمتی نزدیک به 150 میلیون تومان به فروش می رسد.

کرمان موتور قیمت یکی دیگر از محصولات خود را افزایش داد. در گذشته شاهد افزایش قیمت بسیاری از خودروهای تولیدی این شرکت بودیم.

قیمت جدید جک جی 4 به شرح زیر است:

نام خودرو

مدل

قیمت قبلی (تومان)

قیمت جدید (تومان)

جک J4 1398 140,000,000 149,900,000

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت جدید جک J4 در مقایسه با گذشته افزایشی نزدیک به 10 میلیون تومان داشته است (قیمت جدید جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد). با توجه به ثبات قیمت ارز و همچنین کاهش قیمت خودروها در بازار آزاد، افزایش قیمت محصولات شرکت کرمان موتور کاملا غیر منطقی است.

کرمان موتور در گذشته قیمت خودروی جک S3 را برای چندین بار افزایش داده بود (قیمت جدید جک S3 اعلام شد؛ افزایش مجدد). به علت عدم نظارت روی شرکت ها و همچنین عدم پاسخگویی آن ها، تولیدکنندگان خودرو به صورت ماهانه برای افزایش سود خود، قیمت محصولاتشان را افزایش می دهند.

جک جی 4 به یک موتور 4 سیلندر با حجم 1499 سی سی مجهز شده است. این موتور قدرتی برابر با 103 اسب بخار و گشتاوری برابر با 146 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می دهد. این موتور دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 است. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس خودکار CVT به چرخ ها منتقل می شود.

این خودروی چینی از ترمزهای دیسکی در جلو و ترمزهای کاسه ای در عقب بهره می برد. شرکت JAC برای این محصول خود کیسه هوای راننده و سرنشین جلو در نظر گرفته و همچنین آن را به ترمز ABS مجهز کرده است. از تجهیزات رفاهی جک جی 4 می توان به سنسور نور، چراغ های مه شکن جلو و عقب، فرمان برقی، کروز کنترل و کامپیوتر سفری اشاره کرد.

افزودن نظر