پژو 208 و 2008؛ بهترین خودروهای سال به انتخاب Fleet News

پژو 208 و 2008؛ بهترین خودروهای سال به انتخاب Fleet News
خودروهای پژو ۲۰۸ و ۲۰۰۸ به ترتیب جوایز بهترین خودروی کوچک و بهترین شاسی بلند کامپکت سال ۲۰۲۰ را از نشریه بریتانیایی Fleet News دریافت کردند.

عنوان های بهترین خودروی کوچک و بهترین خودروی کامپکت سال ۲۰۲۰ در سی و دومین دوره جوایز خودرویی Fleet News، به ترتیب به خودروهای پژو ۲۰۸ و پژو ۲۰۰۸ رسید. پژو ۵۰۸ و پژو ۳۰۰۸ موفق به کسب جایزه نشدند.

PEUGEOT 2008 / پژو 2008

مقاله های مرتبط:

  • نسل جدید پژو 208 معرفی شد
  • پژو 208 عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ را به دست آورد

پژو ۲۰۸ در اوایل سال جاری در ژانویه عرضه شد و اولین مدل پژو است که تحت مفهوم فلسفه جدید پژوی خود را انتخاب کنید، پیشرانه خود را انتخاب کنید عرضه می شود. این خودرو به صورت کاملا برقی یا با پیشرانه بنزینی و دیزلی نیز موجود است. از سوی دیگر، شاسی بلند پژو ۲۰۰۸ در فوریه ۲۰۲۰ عرضه شد و به خاطر طراحی مدرن و متمایز، مورد تحسین Fleet News قرار گرفت.

هر دو مدل از جدیدترین نسل i-Cockpit سه بعدی پژو با فرمان چندمنظوره جمع وجور، صفحه نمایش سه بعدی تنظیم شدنی هدآپ و صفحه نمایش لمسی بزرگ و رنگی HD در اندازه های ۷ و ۱۰ اینچی بهره می برند. از جمله امکانات دیگر هر دو خودرو می توان به پژو کانکت SOSO و Assistance، کنترل کروز انطباقی با قابلیت توقف و حرکت، رانندگی بین خطوط و Mirror Screen همراه با اپل کارپلی و اندروید اتو اشاره کرد.

جایزه شخصیت خودرویی سال ۲۰۲۰ به کارلوس تاوارس رسید
پژو 208 عنوان خودروی سال ۲۰۲۰ را به دست آورد
گروه PSA فرانسه به بیشترین رکورد فروش خود دست یافت
قیمت و شرایط فروش محصولات ایران خودرو
وانت پژو لندترک ۲۰۲۰ رونمایی شد

افزودن نظر