طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو؛ فروردین ۱۴۰۰

ثبت نام طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو شامل دنا پلاس توربو خودکار، رانا پلاس، سورن پلاس و پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای از امروز (۲۵ فروردین) آغاز و تا ۲۸ فروردین ادامه خواهد داشت.

طرح پیش فروش ایران خودرو؛ ویژه اسفند ۱۳۹۹

ایران خودرو طرح پیش فروش عادی (تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) شامل سورن پلاس، پژو پارس، 206 تیپ دو، 207 سقف شیشه ای و رانا پلاس را از یکشنبه ۱۰ اسفندماه به مدت سه روز آغاز می کند.

طرح فروش سایپا؛ ویژه اسفند ۱۳۹۹

طرح فروش محصولات سایپا از امروز (شنبه، ۹ اسفندماه) آغاز می شود. متقاضیان می توانند انواع کوییک، ساینا، تیبا و پراید 151 را با تحویل سه ماهه، پیش خرید کنند.

قیمت و شرایط فروش محصولات ایران خودرو

ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده محصولات خود را به همراه طرح پیش فروش محصولات پرفروش در بهمن ماه ۱۳۹۹ با موعد تحویل یک ساله اعلام کرد.

طرح فروش سایپا؛ ویژه بهمن ۱۳۹۹

طرح فروش محصولات سایپا از امروز (شنبه، ۱۸ بهمن) آغاز و انواع کوئیک، ساینا، تیبا، پراید 151 و شاهین با تحویل سه ماهه تا یک ساله عرضه می شود.

طرح فروش سایپا؛ ویژه بهمن ۱۳۹۹

طرح فروش محصولات سایپا از امروز (شنبه، ۱۸ بهمن) آغاز و انواع کوئیک، ساینا، تیبا، پراید 151 و شاهین با تحویل سه ماهه تا یک ساله عرضه می شود.

قیمت و شرایط فروش خودروهای پرشیا خودرو

پرشیا خودرو طرح فروش نقدی خودرو بی ام و 120 مدل ۲۰۱۸ را ویژه بهمن ماه ۹۹ اعلام کرد. این خودرو با قیمت جدید و قطعی و تحویل فوری برای مشتریان عرضه می شود.

طرح فروش سایپا؛ ویژه دی‌ ۱۳۹۹

طرح جدید فروش عادی محصولات گروه خودروسازی سایپا از امروز (۸ دی) به مدت سه روز انجام می شود. این طرح انواع ساینا، کوئیک، تیبا 2، شاهین و وانت نیسان با موعد تحویل آذر ۱۴۰۰ را شامل خواهد بود.

شرایط خرید خودرو در بورس اعلام شد

بر اساس کلیات طرح تصویب شده در مجلس، هر شخص می تواند هر سه سال یک بار با یک کد ملی، یک خودرو در بورس کالا خریداری کند و قبل از پایان سه سال مقرر نمی تواند اقدام به فروش کند.

طرح فروش فوری سایپا؛ ویژه ۲۰ آبان ۱۳۹۹

طرح جدید فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا از امروز (سه شنبه، ۲۰ آبان) آغاز خواهد شد. انواع تیبا، وانت پراید ۱۵۱ و وانت نیسان در این طرح با تحویل ۹۰ روزه عرضه می شوند.

قیمت جدید محصولات مدیران خودرو MVM و چری اعلام شد

شرکت مدیران خودرو، مونتاژکننده ی محصولات چری چین در ایران ، فهرست قیمت جدید محصولاتش را منتشر کرد. بر این اساس تیگو 7 با قیمت ۹۹۰ میلیون تومان، گران ترین خودرو بازار کشور خواهد بود.

طرح فروش بلندمدت سایپا؛ ویژه ۶ آبان ۱۳۹۹

طرح جدید فروش محصولات خودروسازی سایپا از امروز سه شنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد. انواع تیبا، ساینا، کوئیک، وانت نیسان و شاهین در این طرح با تحویل اردیبهشت تا شهریور سال ۱۴۰۰ عرضه می شوند.

مجلس نمی‌تواند مانع افزایش قیمت خودرو برای ثبت نام کنندگان شود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن معتقد است؛ مجلس نمی تواند مانع افزایش قیمت خودرو برای حواله داران شود؛ اما می تواند ورود کند و یک راهکار بینابینی مطرح کند که مشروط بر موافقت خودروسازان، عملیاتی شود.