طرح فروش سایپا؛ ویژه دی‌ ۱۳۹۹

طرح جدید فروش عادی محصولات گروه خودروسازی سایپا از امروز (۸ دی) به مدت سه روز انجام می شود. این طرح انواع ساینا، کوئیک، تیبا 2، شاهین و وانت نیسان با موعد تحویل آذر ۱۴۰۰ را شامل خواهد بود.

شرایط خرید خودرو در بورس اعلام شد

بر اساس کلیات طرح تصویب شده در مجلس، هر شخص می تواند هر سه سال یک بار با یک کد ملی، یک خودرو در بورس کالا خریداری کند و قبل از پایان سه سال مقرر نمی تواند اقدام به فروش کند.

طرح فروش فوری سایپا؛ ویژه ۲۰ آبان ۱۳۹۹

طرح جدید فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا از امروز (سه شنبه، ۲۰ آبان) آغاز خواهد شد. انواع تیبا، وانت پراید ۱۵۱ و وانت نیسان در این طرح با تحویل ۹۰ روزه عرضه می شوند.

قیمت جدید محصولات مدیران خودرو MVM و چری اعلام شد

شرکت مدیران خودرو، مونتاژکننده ی محصولات چری چین در ایران ، فهرست قیمت جدید محصولاتش را منتشر کرد. بر این اساس تیگو 7 با قیمت ۹۹۰ میلیون تومان، گران ترین خودرو بازار کشور خواهد بود.

طرح فروش بلندمدت سایپا؛ ویژه ۶ آبان ۱۳۹۹

طرح جدید فروش محصولات خودروسازی سایپا از امروز سه شنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد. انواع تیبا، ساینا، کوئیک، وانت نیسان و شاهین در این طرح با تحویل اردیبهشت تا شهریور سال ۱۴۰۰ عرضه می شوند.

مجلس نمی‌تواند مانع افزایش قیمت خودرو برای ثبت نام کنندگان شود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن معتقد است؛ مجلس نمی تواند مانع افزایش قیمت خودرو برای حواله داران شود؛ اما می تواند ورود کند و یک راهکار بینابینی مطرح کند که مشروط بر موافقت خودروسازان، عملیاتی شود.

قیمت و شرایط فروش خودروهای جک کرمان موتور

کرمان موتور طرح فروش نقدی و اقساطی خودروهای جک را برای مهر ماه اعلام کرد که در آن محصولات با موعد تحویل اردیبهشت و مهر سال آینده برای مشتریان عرضه خواهد شد.

قیمت و شرایط فروش خودروهای آسان موتور

شرکت آسان موتور (نماینده رسمی هیوندای در ایران) شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودرو النترا ۲۰۱۸ را با موعد تحویل ۳۰ روزه آغاز کرد.