دیزاین اتاق ناهارخوری با جدیدترین متریال های روز دنیا

اتاق ناهارخوری یکی از مهمترین قسمت های خانه است که باید در خانه های بزرگ و ویلایی برای دیزاین اتاق ناهارخوری ، جدیدترین متریال های روز دنیا را به کار برد. اگر دوست دارید باید زیباترین مدل های دیزاین اتاق ناهارخوری بیشتر آشنا شوید در ادامه سماتک 60 عکس اتاق ناهارخوری را برای شما گردآوری کرده است.

چیدمان منزل | اصول کلی چیدن وسایل در خانه های امروزی

تعیین محل وسایل و مبلمان منزل یکی از مرعوب کننده ترین و مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. به خصوص اگر فضای کوچکی در اختیار داشته باشیم، باید برای چیدن وسایل بیش از پیش ظرافت به خرج دهیم.

کاشی سه بعدی سرویس بهداشتی برای کف و دیوار (50 مدل)

کاشی سه بعدی برای سرویس بهداشتی بسیار مناسب است و به زیباتر شدن سرویس بهداشتی کمک می کند. کاشی های سه بعدی سرویس بهداشتی در طرح های مختلف در بازار موجود هستند و اگر می خواهید جدیدترین مدل های کاشی سه بعدی سرویس بهداشتی را برای دیوارها و کف بخرید توصیه می کنیم با نگاهی به تصاویر کاشی سه بعدی سرویس بهداشتی که در ادامه جمع آوری شده است بهترین مدل کاشی سه بعدی سرویس بهداشتی را انتخاب و خریداری نمایید.

راهنمای خرید انواع کفپوش

پارکت ها از پرطرفدارترین كفپوش ها برای دکراسیون فضای داخلی محسوب می شوند. بازسازی کف و تبدیل سرامیک به پارکت یکی از پرطرفدارترین اقدامات در جریان فرآیند بازسازی دکوراسیون داخلی منزل می باشد.

فنگ شویی چیست؟ + قوانین فنگ شویی

فنگ شویی که به معنای باد و آب است، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون داخلی مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می‌شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به‌طور کلی انرژی مثبت چی داشته باشد.

ایده های دکوراسیون جشن کریسمس

تزئین خانه شخصی در کریسمس در بسیاری از خانواده ها به یک سنت تبدیل شده است، اما پیدا کردن ایده های جدید می تواند سخت باشد. مطمئناً این ایده های تزئینی کریسمس در این تعطیلات میهمانان را تحت تأثیر قرار می دهد.

روش هایی برای تغییر چیدمان منزل

با کوچکترین و ساده ترین تغییرات در دکوراسیون و چیدمان منزل تان جلوه ای جدیدی پدید بیاورید. مانند تغییر دسته های در اتاق و کابینت، تعویض وسایل خانه و حتی جابه جایی وسایل خانه.

دکوراسیون شب یلدا

به جای اینکه در خرید انواع و اقسام میوه ها هول بزنید، سعی کنید حال و هوای شب یلدا را برای خودتان و میهمانانتان خاطره انگیز کنید.

مدل مبلمان نیم ست

با توجه به کوچک شدن متراژ خانه ها، استفاده از مبلمان نیم ست مورد استقبال قرار گرفته است. انتخاب مبلمان نیم ست در فضاهای کوچک مناسب است. البته مبلمان نیم ست علاوه بر استفاده در پذیرایی کوچک خانه ها کاربردهای دیگری هم دارد. به عنوان مثال در منازل بزرگ که با یک ست مبل کلاسیک یا مبلمان استیل هم چیدمان شده است، میتوان برای قسمت تی و ی روم از یک مبل نیم ست مناسب و زیبا استفاده کرد.

جذاب کردن دیوار پشت تلویزیون

گاهی برای یک تغییر و تحول اساسی میتوانید از ساده ترین عنصرها کمک بگیرید به طور مثال تغيير بافت بخشی از دیوار، سنگ های دکوراتیو یکی از کاربردی ترین موارد برای این منظور می باشند، ولی توجه داشته باشید که تم رنگی آنها با سایر دیوارهای شما هماهنگ باشد.