انگشتر طلا

به طور کلی انگشتر طلا به روش‌های گوناگون ساخته می‌شود. یکی از این روش‌ها، ساخت انگشتر طلا دست ساز است. با وجود اینکه ساخت به صورت دست ساز هزینه بیشتری دارد، بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند انگشتر یا حلقه ازدواج آنها دست ساز باشد. چرا که به این ترتیب شما می‌توانید حلقه یا انگشتری مطابق با سلیقه خود داشته باشید.

راهنمای انتخاب سرویس طلای سفید و زرد عروس

انتخاب سرویس طلا برای عروس کار چندان سختی نیست. شما در ابتدا برای انتخاب سرویس طلای عروس باید بودجه خود را مشخص کنید. در ادامه راهنمای انتخاب سرویس طلای سفید و زرد برای عروس گردآوری شده است.

مدل پابند

پابند‌ها اکسسوری زنانه ای هستند که برای زینت قسمتی در مچ پا در نظر گرفته می شوند. تاریخچه استفاده از پابند به سال های دور برمی گردد، اما معمولا در هند، آفریقا و خاور‌میانه شاهد استفاده از پابند بوده ایم. در ایران نیز در بخش های جنوبی کشور مانند بندرعباس و سیستان بلوچستان بیشتر از سایر نقاط شاهد استفاده از پابند هستیم. در ادامه مدل های مختلف از پابند را برای شما آورده ایم.

مدل پلاک طلا

اگر پول زیادی ندارید و می خواهید قطعه ای طلا بخرید به شما پلاک طلا پیشنهاد می کنیم زیرا دستمزد آن نسبت به طلاهای دیگر کمتر است.