30 مدل شال و روسری مجلسی + راهنمای خرید و ست کردن با مانتو

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل شال و روسری مجلسی را می‌بینیم. شال و روسری علاوه بر پوشاندن سر و گردن می تواند لباسهای شـما را پر زرق و برق تر نشان دهد. در ادامه این مطلب مدلهای جدید را مرور میکنیم و بـه همراه آن نکات طلایی و کاربردی برای ست کردن شال و روسری با مانتو و دیگر لباس ها رابه شـما می آموزیم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

25 مدل لباس تابستانی زنانه و دخترانه 2019 + راهنمای ست کردن

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل لباس تابستانی دخترانه را مرور می‌کنیم. در فصل گرم تابستان لباس پوشیدن، خصوصا برای خانمها کمی دشوار می شود. بخاطر گرما باید لباسهای نازک و سبک را انتخاب کنیم، لباس هایي از جنس الیاف طبیعی کـه قادر باشند بـه خوبی رطوبت بدن مان را جذب کنند. در ادامه جدید ترین مدل لباسهای تابستانی 2019 را میبینیم ودر مورد چگونگی انتخاب لباس هم صحبت میکنیم.

10 ترفند لباس پوشیدن که باید بدانید (نکات مفید و آسان)

دراین پست با 10 ترفند لباس پوشیدن آشنا میشویم. لباس پوشیدن یکی از مهم‌ترین کارهای روزمره مـا می‌باشد، بد نیست اگر با چند ترفند و نکته کاربردی درمورد آن آشنا باشیم. گاهی لباس خوب بـه تن مـا نمی شیند، گاهی آب می رود و گاهی هم مملو از چروک هاي مزاحم اسـت. امروز روشهای ساده و مفید رابه شـما میگوییم کـه در هرجایی می توانید از آن ها استفاده کنید، با پارس ناز همراه باشید.

30 مدل تیپ تابستانه مردانه + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي زیبا از تیپ تابستانه مردانه را میبینیم. فصل تابستان فصل کم پوشی اسـت، بیشتر مـا ترجیح میدهیم تیشرت هاي نازک، شلوارهای کتان سبک و همچنین کالج بپوشیم و اسانی برای مـا نخستین اولویت می باشد. اما دراین فصل رنگارنگ چگونه خوش پوش باشیم؟ چـه رنگ هایي برای فصل تابستان بهترین انتخاب هستند؟ در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر صحبت کنیم.

30 مدل ست لباس دونفره عاشقانه و اسپرت + راهنمای انتخاب ست مناسب

در اینبخش گالری بی نظیر از ست دونفره عاشقانه و اسپرت را می‌بینیم. ست هاي دونفره چند سالی اسـت کـه بین زوج هاي جوان ترند شده و تقریباً تمام زن و شوهرهای جوان یک ست دونفره دارند. امروز از ست هاي عاشقانه گرفته تا ست هاي اسپرت و ست هاي اسلامی بهترینها رابه همراه نکاتی مهم برای داشتن استایل خوب مرور میکنیم. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

چگونه در دوران بارداری خوشتیپ باشیم؟ (راهنمای خوش پوشی در دوران بارداری)

چگونه در دوران بارداری خوشتیپ باشیم؟ این سوال تعداد زیادی از خانم هایي می‌باشد کـه بعلت بارداری فرم بدن شان تغییراتی پیدا کرده اسـت، ازآن سو خانم هایي کـه بتازگی وارد دوران بارداری شده اند نیز می‌خواهند بدانند چـه نوع لباس هایي مناسب این دوران می باشد، امروز بطور کامل شـما رابا المان هایي پوششی در دوران بارداری آشنا می‌کنیم. با پارس ناز همراه باشید.

تیپ مادر و دختری (ست لباس مادر و دختر + راهنمای ست کردن)

در اینبخش مجموعه اي زیبا از تیپ مادر و دختری و ست هاي بی نظیر مادر و دختر را میبینیم. ست لباس مادر و دختر در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین ها می باشد، خصوصا در جشن ها و میهمانی ها این ست هاي زیبا می‌تواند شـما و دخترتان را فوق العاده خاص نشان دهد، امروز بهترین ست هاي مادر و دختر رابه همراه بهترین راهنمای ست کردن لباس مادر و دختر، مرور میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

تیپ دامادی (کت و شلوار دامادی رسمی و اسپرت) + نکاتی برای بهترین بودن

در اینبخش مجموعه اي بی نظیر از تیپ دامادی را می‌بینیم. کت و شلوار دامادی قرار اسـت برای همیشه در قاب عکس هاي عروسی تان دیده شوند، باید در روز ازدواج، بهترین تیپ عمرتان را داشته باشید! طرفدار استایل هاي رسمی هستید؟ اسپرت پوش هستید؟ فرقی نمیکند! امروز بهترین استایل هاي دامادی رابه همراه نکاتی برای بهترین بودن در روز عروسی بشما خواهیم گفت، با مجله پارس ناز همراه باشید.

تیپ تابستانی زنانه و دخترانه | تابستان 98 چی بپوشیم؟

در اینبخش پیشنهادهایی برای داشتن بهترین تیپ تابستانی دخترانه را مرور می‌کنیم. تقریباً وارد فصل تابستان شده ایم و گرمای هوا هرروز بیشتر می شود، تا شش ماه دیگر میهمان فصل هاي گرم سال هستیم و باید متناسب با دمای هوا تیپ و استایل خودرا هماهنگ کنیم، تابستان فصل پوشیدن لباسهای سبک و کم حجم اسـت. در ادامه پیشنهادهایی را مرور میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

زیباترین مدل مانتو و پالتو 2017

در فصل زمستان به علت متعدد بودن لباس ها و تنوع آنها باعث شده تا بتوانیم از شیک ترین و زیبا ترین مانتو وپالتو ها زمستانی استفاده نماییم با ما همراه باشید با فرارسیدن فصل زمستان مدل های جدیدی از مانتو و پالتو به بازار می آیند که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار میگیرند .

مدل شال و روسری تابستانی 98 + راهنمای انتخاب و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي جدید و زیبا از مدل شال و روسری تابستانی را مرور میکنیم. شال و روسری یکی از مهمترین پوشش هاي بانوان در جامعه مـا می باشد، با فرارسیدن گرم ترین فصل سال شال و روسری هاي سبک بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند، رنگ هاي شاد در فصل تابستان طرفداران خیلی زیادی دارد، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا این مجموعه زیبا را ببینیم.

جدول سایزبندی لباس زنانه (سایزهای انواع لباس زنانه + توضیح کامل)

در اینبخش جدول سایز بندی لباس زنانه را می‌بینیم. داشتن اطلاعات کامل در باره انواع سایز لباس زنانه در عصر امروز امری جدی حساب می شود، وقتی دقیقا سایزتان را بدانید هم خرید کردن تان آسان تر می شود و هم در خریدهای اینترنتی مشکلی پیدا نمیکنید. امروز از لباس زیر تا ژاکت و لباس شنا، با سایزهای استاندارد و متناسب با بدن هر شخصی آشنا میشویم. با پارس ناز همراه باشید.

مدل لباس بارداری (21 مدل از جدیدترین لباس حاملگی + راهنمای خرید و ست کردن)

در اینبخش مجموعه اي از مدل لباس بارداری را می‌بینیم. لباس بارداری مناسب می‌تواند تمام استرس هاي ناشی از تغییرات بدن دراین دوران را برطرف کند، با دیدن مدلهای امروز خواهید فهمید کـه می‌توان در دوران بارداری هم شیک پوش و زیبا بود، امروز همچنین نکاتی مفید درباره خرید و ست کردن لباسهای دوران بارداری رابه همراه هم مرور می کنیم. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

چگونه جشن و مراسم نامزدی را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم؟

نامزدی یکی از دوران مهم و اصلی به منظور شناخت دختر و پسر از یکدیگر است که با توجه به شرایط زوجین و خانواده های آن ها از 3 ماه تا چندین سال به طول می انجامد. مشاورین خانواده و روانشناس ها معتقد هستند بهترین زمان برای این دوره از 6 ماه تا 8 ماه است. جشن نامزدی و تشریفات آن در نظر برخی از زوجین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و برگزاری آن از واجبات به شمار می آید و در مقابل برخی از زوجین و خانواده هایشان اعتقادی به برگزاری این مراسم نداشته و برگزاری آن را اضافه خرج می دانند. در این مقاله قصد داریم نگاهی کوتاه به برگزاری مراسم نامزدی و برخی نکات در انتخاب لباس آقا دامادها در این مراسم داشته باشیم. در ادامه با وبسایت روزگار همراه باشید.

ست لباس زنانه مهمانی 2019 + راهنمای خرید و ست کردن لباس مهمانی 1398

در اینبخش مجموعه اي زیبا و جدید از ست لباس مهمانی را می‌بینیم. حتماً لازم نیست لباسهای شـما بروز و گران باشند، شـما میتوانید با رعایت نکات صحیح در مورد ست کردن لباس مهمانی بهترین را بپوشید. در گالری امروز پرطرفدارترین ها و زیباترین ها مناسب هر سلیقه اي را میبینیم و نکاتی مفیدی را هم مطالعه می‌کنیم. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

مدل لباس جین زنانه و دخترانه | از پیراهن تا شلوار و کت لی + راهنمای ست کردن

در اینبخش مجموعه اي از انواع مدل لباس جین دخترانه را میبینیم. تیپ جین یا بـه اصطلاح خودمان «لي» یکی از ترندهای امسال اسـت، از پیراهن تا شلوار و کت جین، می توانید در استایل خود استفاده کنید. ست کردن لباس جین کار سختی نیست فقط باید نسبت بـه رنگ ها کمی سلیقه بـه خرج دهید و تا حد امکان از رنگ هایي با تن یکسان استفاده نکنید، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

انواع لباس زیر زنانه + راهنمای کامل خرید و نگهداری و استفاده

در اینبخش مجموعه اي از مدل لباس زیر زنانه را میبینیم. لباس زیر زنانه پرفروش ترین در بین لباسهای زنانه اسـت و البته ضروری ترین، خرید لباس زیر زنانه کمی گیج کننده اسـت، البته اگر بـه مدل ها و سلیقه و… اهمیت بدهید. زیرا کـه بی شمار مدل از این تن پوش وجوددارد، مـا امروز بهترینها را دریک گالری بشما نشان میدهیم و از 0 تا 100 خرید و ست کردن لباس زیر زنانه را نیز، بشما می آموزیم.

تیپ سفید زنانه بهاری | ست لباس دخترانه برای فصل بهار + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش یک گالری از تیپ سفید زنانه برای فصل بهار را میبینیم. استایل سفید سراسری یکی از بهترین گزینه برای فصل بهار و خصوصا ماه اردیبهشت و خرداد می‌باشد. امروز علاوه بر مدلهای ترند امسال، نکات مفیدی را هم راجع بـه چگونگی ست کردن لباسهای سفید مرور میکنیم. در ادامه از لباسهای مجلسی تا استریت استایل و حجاب استایل، برترین مدل ها رابه همراه هم می‌بینیم، با پارس ناز همراه باشید.