25 مدل شال گردن مردانه | جدیدترین مدل ها + راهنمای انتخاب شال گردن

در اینبخش مجموعه اي از مدل شال گردن مردانه را میبینیم. شال گردن یکی از بهترین اکسسوری هاي زمستانی برای مردان اسـت، انتخاب یک شال گردن مناسب می تواند علاوه بر محافظت شـما در برابر سرما، استایل شـما را هم جذابتر و مردانه تر نشان دهد. در ادامه این مطلب پرطرفدارترین و جدید ترین مدلهای شال گردن را میبینیم و نکات مفیدی برای انتخاب بهترین شال گردن مردانه را نیز مرور می‌کنیم.

ضروری ترین لوازم کیف آرایش

آیا شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که کیف آرایشتان همیشه در حال انفجار است؟!! می‌دانید علت چیست؟ علت این است که شما هر وسیله آرایشی که به دستتان رسیده را در کیفتان قرار داده‌اید بدون آن که بررسی کنید آیا واقعا به کارتان می‌آید یا خیر؟! در صورتی که کیف لوازم آرایش شما فقط باید حاوی لوازم ضروری آرایشی شما باشد. پس همین الان کیف آرایش خود را خالی کنید و فقط لوازم ضروری را در آن بگذارید و بقیه وسایل را در کمد و میز آرایش جای دهید. اما سوال مهم این است که لوازم آرایش ضروری برای گذاشتن در کیف آرایش کدام‌اند؟ با ما همراه باشید تا ۹ وسیله آرایشی ضروری را به شما معرفی کنیم.

25 مدل لباس ارتشی مردانه | پرطرفداترین مدل ها + راهنمای ست کردن لباس ارتشی

در این بخش مجموعه ای از مدل لباس ارتشی مردانه را می بینیم. تیپ و استایل هیچ وقت از مد نمی افتد، تاریخچه این سبک پوششی به دوران جنگ جهانی دوم برمی گردد، زمانی که مردان و زنان موظف بودند ظاهر ارتشی داشته باشند. کم کم این پوشش به یک استایل پرطرفدار تبدیل شد. در ادامه این مطلب بهترین مدل های لباس ارتشی را به همراه نکاتی مفید برای ست کردن آنها مرور خواهیم کرد.

25 مدل کاپشن زنانه و دخترانه اسپرت بسیار شیک + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه زیبایی از مدل کاپشن دخترانه را می‌بینیم. زمستان سرد از راه رسید ودر این سه ماه برای گرم نگه داشتن بدن مان لباسهای ضخیم بـه تن میکنیم، در میان تمام لباسهای زمستانی کاپشن ها «بـه انگلیسی: Hood» طرفداران بیشتری دارند. همه ی ساله مدلهای جدیدی وارد بازار میشوند و رنگ هاي خاصی ترند جوامع می‌شوند، در ادامه پرطرفداترین مدل ها را مرور می‌کنیم.

25 مدل لباس مادر عروس و داماد بسیار شیک + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل لباس مادر عروس و داماد را میبینیم. لباس مادر عروس و داماد طبق معمول نادیده گرفته می‌شود، چیزی کـه توجه همه ی حضار را جلب می‌کند لباس عروس داماد و ساق دوش ها می باشد. اما این والدین و خصوصا مادر ها هستند کـه مسئول برگزاری جشن ازدواج اند و باید بهترین لباس را انتخاب کنند، بهمین منظور امروز مجموعه اي زیباترین لباس ها برای مادر عروس و داماد را مرور میکنیم.

آموزش بستن کراوات داماد + راهنمای انتخاب بهترین کراوات دامادی

در اینبخش آموزش بستن کراوات دامادی را مرور می‌کنیم. کراوات داماد یکی از مهم ترین اجزای لباس روز عروسی می باشد. مدل ها فراوان می باشند و سبکهای زیادی هم برای بستن کراوات داماد وجوددارد، اما در ابتدا باید ببینیم کدام کراوات مناسب مـا می‌باشد و سپس مطابق با آن یکی از روشهای بستن کراوات داماد را انتخاب کنیم، در ادامه بیشتر صحبت می‌کنیم. با پارس ناز همراه باشید.

30 مدل لباس پاییز مردانه 1398 و 2020 | خاص ترین استایل ها + راهنمای ست کردن 98

در اینبخش مجموعه اي خاص از تیپ پاییزی پسرانه 2020 و 1398 را می‌بینیم. یکی از بهترین گزینه ها برای شروع فصل سرد پوشیدن یک کت تک گرم اسـت، طرفداران تیپ اسپرت هم می توانند از انواع هودی ها، بافت هاي جلوباز یا کاپشن هاي سبک استفاده کنند، دامنه انتخاب ها در فصل پاییز بسیار گسترده اسـت. در ادامه جدید ترین استایل هاي خیاباننی پاییزی مردانه و پسرانه رابه همراه هم مرور میکنیم.

25 مدل شال و روسری پاییز 1399 شیک و مجلسی + راهنمای خرید و ست کردن روسری 99

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل روسری پاییز 99 را می‌بینیم. فصل پاییز بهترین زمان استفاده از طرح هاي شلوغ و رنگ هاي گرم می‌باشد. در فصل پاییز بهتر اسـت از روسری هاي ضخیم استفاده کنید تا گرمای سر و گردن تان را حفظ کند، امروز جدید ترین مدلهای شال و روسری پاییزی ایرانی را میبینیم ودر کنار انها نکات مفیدی درمورد خرید و ست کردن روسری با دیگر لباس ها را مرور میکنیم.

25 مدل پالتو زنانه 98 و 2020 + راهنمای خرید و ست کردن پالتو زنانه 1398

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل پالتو زنانه 2020 را می‌بینیم. فصل سرما از راه رسیده و باید با لباسهای نازک و سبک تابستانی برای پنج ماه خداحافظی کنیم. دختر خانمها اکثرا از بافت ها و کاپشن هاي اسپرت استقبال می‌کنند اما برای خانمها خصوصا خانم هاي کارمند، پالتو بهترین گزینه برای حفظ گرمای بدن و همچنین شیک پوشی می‌باشد. در ادامه جدید ترین مدل ها را مرور میکنیم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

25 مدل اورکت و پالتو مردانه بلند و شیک + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل اورکت مردانه را می‌بینیم. هوای سرد پاییزی از راه رسیده و وارد فصل خوش پوشی شده ایم. پوشیدن اورکت بلند یکی از بهترین انتخاب ها برای روزهای پاییزی و همچنین زمستانی می باشد. اورکت علاوه بر ظاهر مقبول مردانه، بـه خوبی در مقابل سرما شـما را گرم نگه می دارد. در ادامه پرطرفدارترین مدلهای اورکت مردانه رابه همراه نکات ست خرید و ست کردن، مرور میکنیم.

25 مدل لباس چهارخانه دخترانه و زنانه پاییزی + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل لباس چهارخانه دخترانه پاییزی را می‌بینیم. دو فصل پاییز و بهار بهترین زمان برای ست هاي چهارخانه اي می‌باشد، در فصل پاییز رنگ هاي گرم ودر فصل بهار رنگ هایي با تن سرد بهترین انتخاب ها می باشند. با ترندهای جدید آشنا هستید؟ با روشهای ست کردن لباس چهارخانه چطور؟ در ادامه بطور مفصل صحبت میکنیم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

25 مدل بافت یقه اسکی دخترانه + راهنمای خرید و ست کردن لباس بافتنی زنانه

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل بافت یقه اسکی دخترانه را میبینیم. در فصل پاییز و زمان اوج سرماخوردگی ها، پوشیدن بافت یقه اسکی گزینه بسیار مناسبی اسـت تا هم استایل زیبایی داشته باشید و هم بدن خودرا گرم نگه دارید. در فصل زمستان هم می‌توانید بـه اسانی یقه اسکی ها رابا کاپشن و پالتو خود ست کنید. در ادامه زیباترین مدلهای بلوز، ژاکت و بافت یقه اسکی دخترانه را مرور میکنیم.

25 مدل بافت یقه اسکی دخترانه + راهنمای خرید و ست کردن لباس بافتنی زنانه

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل بافت یقه اسکی دخترانه را میبینیم. در فصل پاییز و زمان اوج سرماخوردگی ها، پوشیدن بافت یقه اسکی گزینه بسیار مناسبی اسـت تا هم استایل زیبایی داشته باشید و هم بدن خودرا گرم نگه دارید. در فصل زمستان هم می‌توانید بـه اسانی یقه اسکی ها رابا کاپشن و پالتو خود ست کنید. در ادامه زیباترین مدلهای بلوز، ژاکت و بافت یقه اسکی دخترانه را مرور میکنیم.

جدیدترین مدل های عینک آفتابی 2018

گلچینی از جدیدترین مدل های عینک آفتابی 2018 را در سایت سماتک برای شما عزیزان قرار داده ایم در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جدیدترین مدل های عینک آفتابی 2018 را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

25 مدل پلیور و بافت مردانه اسپرت + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي از مدل پلیور و بافت مردانه را مرور میکنیم. در 6 ماه سرد سال هستیم و هوا رو بـه سرد شدن میرود، در اینروزها، خصوصا صبح هاي سرد پاییزی پوشیدن پلیور هم شـما را گرم نگه می دارد، و هم می‌تواند استایل شـما را بسیار جذاب نشان دهد. اکثر آقایان در مورد تنوع پلیورها اطلاعات چندانی ندارند بهمین خاطر امروز درمورد مدل ها و جنس انواع ژاکت هاي مردانه صحبت میکنیم.

25 مدل تیشرت و کت تک مردانه + راهنمای ست کردن کت تک مردانه

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل تی شرت و کت تک مردانه را مرور میکنیم. ترکیب کت و تی شرت یکی از محبوب ترین ها بین آقایان اسـت ودر تمام فصول میتوان این از این استایل نیمه رسمی استفاده کرد. تی شرت تقریباً با هر نوع لباسی ست میشود، و می‌توان آن رابا کت هم بـه خوبی هماهنگ کرد اما باید بدانید کـه اصولی برای این نوع ست وجوددارد، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید. 

25 مدل تیشرت و کت تک مردانه + راهنمای ست کردن کت تک مردانه

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل تی شرت و کت تک مردانه را مرور میکنیم. ترکیب کت و تی شرت یکی از محبوب ترین ها بین آقایان اسـت ودر تمام فصول میتوان این از این استایل نیمه رسمی استفاده کرد. تی شرت تقریباً با هر نوع لباسی ست میشود، و می‌توان آن رابا کت هم بـه خوبی هماهنگ کرد اما باید بدانید کـه اصولی برای این نوع ست وجوددارد، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید. 

25 مدل لباس ماکسی دخترانه مجلسی + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل لباس ماکسی دخترانه را می‌بینیم. لباس ماکسی چندی اسـت طرفداران بسیاری در میان خانمها ودر تمام جهان پیدا کرده اسـت. لباس ماکسی نوعی لباس بلند و آزاد اسـت کـه تقریباً تا نوک پا را می پوشاند، مدلهای مجلسی و گل دار این لباس در تمام فصول سال ترند اسـت و اینروزها کمی ظاهر پوششی جوامع را تغییر داده اسـت. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

21 مدل ژاکت جلو باز زنانه و دخترانه + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي از ژاکت جلو باز دخترانه را مرور می‌کنیم. فصل پاییز، فصل خوش پویی و رنگارنگ فرا رسیده و هوا کم کم رو بـه سردی می‌رود. دراین فصل ژاکت جلو باز یکی از بهترین انتخاب ها برای تمام موقعیت ها می باشد. چـه برای رفتن بـه یک مهمانی، چـه دانشگاه و محل کار و چـه دورهمی هاي کوچک دریک کافه، پوشیدن ژاکت جلو باز گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

مدل لباس سفید بلند و کوتاه زنانه و دخترانه + راهنمای کامل ست کردن

در اینبخش مجموعه اي از مدل لباس سفید بلند و کوتاه دخترانه را میبینیم. تیپ سراسر سفید همیشه روی بورس اسـت و وابسته بـه مکان و یا فصل خاصی نیست.استایل سفید یکی از انتخاب هاي همیشگی اسـت و اگر ست لباس تان را بادقت انتخاب کنید می‌توانید در هر مکانی نگاهها رابه سوی خود جلب کنید. در ادامه این مطلب مدل هایي زیبا همراه با راهنمای ست کردن لباسهای سفید را مرور میکنیم.

30 مدل پیراهن مردانه چهارخانه + راهنمای خرید و ست کردن

در اینبخش مجموعه اي از مدل پیراهن مردانه چهارخانه را می‌بینیم. دو فصل بهار و پاییز بهترین زمان ها برای پوشیدن پیراهن چهارخانه هستند، در فصل بهار رنگ هاي سرد ودر فصل پاییز رنگ هاي گرم بیشترین طرفداران رابه خود اختصاص می‌دهند. در ادامه این مطلب جدید ترین مدلهای پیراهن چهارخانه مردانه را همراه با توصیه هاي مفیدی برای ست کردن آن مرور میکنیم. با مجله پارس ناز همراه باشید.