دوجنسه کیست؟ و حکم ازدواج با دوجنسه چیست؟ احکام شرعی ازدواج با دوجنسه ها

دوجنسه به افرادی گفته می شود که در هنگام تولد دارای آناتومی جنسی غیرمعمول هستند و متفاوت از افرادی هستند که آناتومی جنسی خودشان را از طریق جراحی، هورمون یا سایر روش های درمانی تغییر می دهند. در ادامه با احکام ازدواجب با افراد دوجنسه پرداخته ایم.

قیدار نبی (ع) که بود؟ زندگینامه قیدار نبی (ع)

قیدار یکی از پیامبران الهی و فرزند حضرت اسماعیل (ع) و نیای سی‌ام حضرت محمد (ص) پیامبر اسلام بوده است. طبق نقل‌های تاریخی از زندگینامه این پیامبر وی بزرگترین فرزند حضرت اسماعیل (ع) بود. حضرت قیدار پس از فوت پدر در 130 سالگی، به‌عنوان جانشین پدر و پیامبر الهی انتخاب می‌شود.

بهترین زمان استخاره و نحوه ی گرفتن استخاره چیست؟ بهترین زمان استخاره

استخاره به معنای طلب خیر از خداوند است و انواع مختلفی دارد: مانند استخاره مطلق، استخاره مشورتی، استخاره قلبی، استخاره با تسبیح و استخاره با قرآن که در این مطلب به بررسی استخاره با قرآن می پردازیم. زمان گرفتن استخاره از قرآن کامل 30 جزء استفاده کنید نه از قرآن هایی که 1 یا چند جزء از قرآن هستند.

نماز استغاثه به حضرت‌ زهرا نماز استغاثه حضرت زهرا (س)

همه ما شیعیان در زمانی که گرفتاری یا حاجتی داریم دست به دامان ائمه و امامان بزرگوار می‌شویم. تا شاید به حرمت آبروی آن‌ها پروردگار گوشه‌ای از نظرش به ما جلب گردد و یا حاجات ما را بدهد. در مقاله زیر نحوه خواندن نماز استغاثه حضرت زهرا (س) را برای شما گردآوری نموده ایم.

انتخاب رنگ لباس در اسلام راهنمای انتخاب رنگ ها در اسلام

در اسلام از رنگ سبز تعریف و تمجید شده است. برخی از فقیهان در ترتیب درجه رنگ لباس از نظر خوبی گفته اند: بهترین رنگ ها در لباس، سفید و بعد از آن زرد و سپس سبز و بعد از آن سرخ ملایم و کبود و عدسی است. امّا سرخ تیره مکروه است ـ به ویژه ـ در نماز و پوشیدن لباس سیاه کراهت شدید دارد.

همجنس بازی (لواط) چیست + احادیثی در مورد همجنس بازی (لواط) احادیث در مورد همجنس بازی (لواط)

لواط یک کار بسیار ناپسند و شنیع است که در دین اسلام جایز نیست. لواط (همجنس بازی) از گناهان کبیره است، لواط به هم بستر شدن دو مرد با یکدیگر برای پاسخ به غرایز جنسی آنها گفته می شود. در این عمل، آلت تناسلی مرد به اندازه ختنه گاه و یا بیشتر به داخل مقعد مرد دیگری وارد می شود.

خواص ذکر یا کریم الصفح و معنای آن ذکر یا کریم الصفح

ذکر کریم الصفح در دعای جوشن کبیر، آمده است و نشان دهنده ی این است که خداوند کریم الصفح است و به این معنا است که کسی که توبه کند خداوند او را می بخشد بدون اینکه به روی آن بیاورد و یا اصلا این کار را کرده است.

نماز و دعا و صلوات خاصه امام علی النقی (ع) دعاها و صلوات خاصه امام علی النقی (ع)

امام هادی (ع) که از قهرمانان وادی بندگی است، در مورد اطاعت خالق یکتا می فرمایند: کسی که از خدا پروا داشته باشد، دیگران از او پروا خواهند داشت، و کسی که از خدا اطاعت کند از او اطاعت می کنند و کسی که از آفریدگار اطاعت کند از خشم خلق باکی ندارد.

آیا می دانید نام درختان بهشتی چیست؟ نام درختان بهشتی

در برخی از آیات قرآن کریم به نوع درختان بهشتی و این که چه میوه و محصولی دارند نیز اشاره شده ‏است. مثلاً در آیه 68 سوره الرحمن به درختان انار و خرما، در آیه 23 سوره واقعه به درخت سدر و در آیه ‏‏29 سوره واقعه به درخت موز بهشتی اشاره شده است.

درمان افسردگی با قرآن راه حل های قرآن برای درمان افسردگی

افسردگی یکی از مشکلاتی است که امروزه بین اغلب مردم در سنین مختلف به وجود آمده است. شاید برایتان جالب باشد که می توان با آیات قرآن افسردگی را درمان کرد. بنابراین راهکارهای درمان افسردگی با قرآن را برای شما آورده ایم.

متن روضه شب عاشورا | متن شعر روضه شب عاشورا

متن روضه شب عاشورا به همراه زیباترین متن شعر روضه شب عاشورا را در ادامه این بخش از سایت سماتک می خوانید. شب عاشورا شامگاه نهمین روز از ماه محرم است که فردای آن، روز عاشورا است. امام حسین علیه السلام در این شب با یارانش سخن گفت و آنان را باوفاترین یاران خواند و آنان نیز در سخنانی حماسی، اعلام وفاداری کردند. در مجالس عزاداری در شب عاشورا، وقایعی که در این شب در خیمه‌گاه امام حسین (ع) رخ داده است، بازگو می‌شود و در ادامه 3 متن روضه شب عاشورای حسینی را می خوانید.

متن های وصیت نامه شهید بابایی وصیت نامه شهید بابایی

مليحه جان به خدا قسم مسلمان بودن تنها فقط به نماز و روزه نيست البته انسان بايد نماز بخواند و روزه هم بگيرد. اما برگرديم سرحرف اول اگر دوستت تو را ناراحت كرد بعد پشيمان شد و به تو سلام كرد و از تو كمک خواست حتما به او كمک كن. تا می تونی به دوستانت كمک كن و به هر كسی كه می شناسی و يا نمی شناسی خوبی كن. نگذار كسی از تو ناراحت بشه و برنجه

نمازها و دعای شب دوشنبه دعاهای شب دوشنبه

دوشنبه، سومین روز هفته، پس از یکشنبه و پیش از سه شنبه قرار دارد. برای دوشنبه، اعمال و ذکرهایی از معصومین آورده شده است که به شما توصیه می کنیم.