با مدرسه چهارباغ بیشتر آشنا شویم

مدرسه چهارباغ از بناهای تاریخی به جا مانده از دوران صفوی می باشد. مدرسه چهارباغ به منظور تحصیل طلاب در اصفهان در خیابان چهار باغ اصفهان تاسیس شده است.

تاریخچه شب یلدا | همه چیز در مورد شب یلدای باستانی همراه با عکس

در اینبخش درباره تاریخچه شب یلدا صحبت می‌کنیم. شب یلدا آخرین شب پاییز اسـت و همچنین طولانی ترین شب سال، چندهزار سال از تاریخ این شب باستانی می گذرد و شاید خیلی افراد باشند کـه از پیدایش رسم هاي شب یلدا اطلاعات دقیقی نداشته باشند. بهمین منظور در ادامه این مطلب از مجله پارس ناز، از 0 تا 100 درباره شب یلدا و چگونگی پیدایش انواع رسم هاي یلدایی صحبت می‌کنیم.

کاخ الیزه پاریس، محل اقامت رئیس جمهور فرانسه

کاخ الیزه در محله سنت اونوره پاریس واقع شده است و عمر آن به سال 1718 باز می گردد. الیزه نه تنها یک اثر باستانی است بلکه محل اقامت و کار رییس جمهور این کشور هم به حساب می آید. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتری از کاخ الیزه براي شما گردآوری نموده ایم.

بررسی نکات مهم در مورد نوزاد ۴ ماهه

نوزاد ۴ ماهه دارای یک سری از نگهداری های خاص خود می باشد. لذا ما در این متن سعی داریم تا نکات مهم در مورد نوزاد ۴ ماهه را بررسی کنیم.

بررسی شهر کرج و تاریخچه این شهر

شهر کرج همواره توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا ما در این متن سعی داریم تا شهر کرج را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم.

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار

بحرین یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار می باشد. در این میان هر یک از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار قوانین و شرایط خاص خود را برای اقامت دارند.

آموزش کشیدن نقاشی سگ کارتونی/تصاویر

نقاشی یکی از بهترین و مفرح ترین کارها برای اوقات فراغت بچه هاست اما ممکن است خود بزرگتر هایی که میخواهند به بچه ها نقاشی یاد بدهند در این کار حرفه ای نباشند، آموزش نقاشی به صورت گام به گام در این زمینه بسیار کمک کننده است. در این مطلب مراحل کشیدن نقاشی سگ آموزش داده خواهد شد.

5 کاربرد قرص ماشین ظرفشویی در نظافت

یکی دیگر از لکه های مشکل برای از بین بردن، لکه های زرد در تی شرت های سفید. به خصوص در زیر بغل، خلاص شدن از شر این لکه های عرق زرد بسیار دشوار است. یک قرص ماشین ظرفشویی در این حالت ناجی شماست.

آداب مهمانی در مالزی

هر کشوری آداب و قوانین خاص خودش را دارد که توریست ها به هنگام سفر باید آن ها را رعایت نمایند. مالزی یکی از کشورهایی است که در هر زمینه ای آداب و رسوم دارد؛ در این مطلب می خواهیم آداب میهمانی در این کشور را برای شما بازگو نماییم.

آشنایی با عیب های چرخ خیاطی

کار با چرخ خیاطی کار نسبتا ساده ای است اما نیاز به آموزش و دقت دارد. در زمان خرید چرخ خیاطی معمولا یک دفترچه راهنما ارائه می شود که نحوه کار با دستگاه در آن توضیح داده شده است. در هنگام کار با چرخ خیاطی ممکن است گاها با مشکلاتی مواجه شوید که در این مقاله نکاتی را در مورد عیب یابی و تعمیر چرخ خیاطی برای شما کاربران عزیز ارائه خواهیم کرد.

چگونگی و نحوه تربیت کودکان 7 ساله

تربیت کودکان 7 ساله یکی از حساس ترین مراحلی است که والدین باید به آن توجه اساسی داشته باشند. تربیت کودکان 7 ساله مستلزم نکات آموزشی، اعتقادی و ... است.

معرفی تونل آکواریوم اصفهان

 برای دیدن کلکسیونی از ماهی های عجیب و غریب باید زحمت یک مسافرت را به خودتان بدهید و به تونل آکواریوم اصفهان بروید. یک تونل شش کیلومتری، آن هم در عمق شش متری زمین! دور تا دور تونل با آکواریوم هایی پوشانده شده که در آن ها، همه مدل ماهی ای وجود دارد. زادگاه شان هم زیاد فرق نمی کند. از هر قاره، اقیانوس، دریا، دریاچه و رودخانه معروفی که فکرش را بکنید یک نمونه ماهی اینجا می بینید.

مسجد ابن طولون قاهره

مسجد ابن طولون یا مسجد احمد بن طولون یکی از مساجد قدیمی و از آثار تاریخی شهر قاهره در مصر است، احمد بن طولون مؤسس دولت طولونی ها فرمان ساخت آن را در سال 877 ميلادي در بخش جدید قاهره داد. مسجد ابن طولون یکی از جاذبه های گردشگری مصر به شمار میرود و یکی از برجسته ترین آثار تاریخی است که گردشگران زيادي از آن بازديد ميکنند.