علائم، دلایل، درمان و روش های پیشگیری از افت قند خون نوزادان افت قند خون نوزادان

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که سلامت نوزادان را تهدید می کنند؛ افت قند خون افت از جمله مواردی است که تاثیرات بسیار مخربی را بر بدن نوزاد خواهد داشت. در این مقاله هر آنچه که باید در خصوص افت قند خون نوزادان بدانید را گرداوری نموده ایم.

کیک تولد با تم ملوان

برای اینکه چیدمان و تزیینات تولد زیباتر شود و جلوه ی بسیاری داشته باشد از یک تم خاص پیروی کنید. تم ها به شما در انتخاب کیک و بادکنک و لباس و وسایل دیگر جشن کمک می کند. در ادامه نمونه هایی از کیک های تولد با تم ملوان را برای شما آورده ایم.

آبشار گچان، آبشاری زیبا در ایلام ()

زیبا و دلنشینی را بوجود آورده اند. آبشارهای ایلام نمونه ای از جلوه طبیعی این استان هستند. دسترسی به اکثر آبشارهای ایلام به سختی مقدور است ولی باز هم مردم زيادي برای دیدن این آبشارها سفر می کنند، یکی از این آبشارهای زیبا، آبشار گچان می باشد.

8 رفتار در دوران کودکی که نشان دهنده کمک خواستن است رفتارهای صحیح با کودکانی که کارهای اشتباه انجام میدهد

کودکان مانند بزرگسالان، فراز و نشیب های خاص خود را دارند. آنها می توانند بسیار حساس باشند و به دلیل مسائل یادگیری یا محیط خانوادگی آنها احساس اضطراب کنند. علاوه بر این، عدم توجه می تواند پرخاشگری و بیش فعالی در کودکان را برانگیزد. در ابتدا شناخت این رفتارها مهم است و باید سعی در رفع این رفتارها داشته باشیم. ما در این مقاله اطلاعاتی درباره شایع ترین رفتارهای نادرست در کودکان را جمع آوری کرده ایم که می تواند به شما در درک بهتر آن رفتارها کمک کند.

علت آب انداختن روی ماست | راههای جلوگیری از آب انداختن ماست

آب انداختن روی ماست خانگی، محلی و صنعتی دلایل متعددی می تواند داشته باشد که در ادامه علت آب انداختن روی ماست را بیان خواهیم کرد همچنین راههای جلوگیری از آب انداختن ماست محلی را برای شما خانم های عزیز ایرانی بیان خواهیم کرد.

مراحل ساخت کاردستی گوی تزئینی به کمک بادکنک/ تصاویر مراحل ساخت گوی به وسیله بادکنک

خلاقیت، نوآوری است؛ یعنی شخص بتواند افکار و اندیشه ها را با هم ترکیب کند و مفهومی نو خلق کند. ساخت کاردستی یکی از روشهایی است که به کمک آن میتوان تفکر خلاق را در بچه ها پرورش داد.

چگونه فرزند نوجوان خود را بهتر درک کنیم؟ تکنیک‌هایی برای درک کردن نوجوانان

سن نوجوانی یک دوره بسیار حساسی است، این دوره، دورۀ بسیار کوتاهی نسبت به کودکی و جوانی است، مهمترین دگرگونی ها من جمله تغییرات فیزیکی و رشد روانی را در دوران نوجوانی شاهدیم. در این زمان درصورتی که بدرستی نوجوان را درک نکنیم و رفتار مناسبی نداشته باشیم امکان دارد که برای نوجوان مشکلاتی پیش بیاید. در این مقاله در خصوص درک کردن نوجوانان صحبت خواهیم کرد.

معرفی کاخ تچر، کاخ اختصاصی داریوش کاخ تچر تخت جمشید

مجموعه تخت جمشید دارای چندین کاخ به نام‌های تچر، ملکه، آپادانا، شورا و ... است. هرکدام از این کاخ‌ها در نوع خود بی‌نظیر هستند و ویژگی‌های خاص خود را دارند. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی کاخ تچر، اولین کاخی است که از مجموعه تخت جمشید کشف شد، بپردازیم.

تزیین کتلت و کباب شامی

کتلت و یا کباب شامی را می توانید با موادی از جمله خیارشور، گوجه، زیتون، سبزی، لیموترش، سیب زمینی سرخ کرده تزیین کنید.

قرص اورژانسی ضد بارداری یک عددی | قرص های اورژانسی یک عددی

قرص اورژانسی یک عددی برای جلوگیری از بارداری باید پس از رابطه جنسی مصرف شود قرص اورژانسی ضد بارداری یک عددی توسط شرکت های داروسازی تولید و روانه بازار شده است در ادامه بهترین قرص های اورژانسی یک عددی برای جلوگیری از بارداری را به شما معرفی خواهیم کرد.