بررسی نکات مهم در مورد نوزاد ۴ ماهه

نوزاد ۴ ماهه دارای یک سری از نگهداری های خاص خود می باشد. لذا ما در این متن سعی داریم تا نکات مهم در مورد نوزاد ۴ ماهه را بررسی کنیم.

آموزش کشیدن نقاشی سگ کارتونی/تصاویر

نقاشی یکی از بهترین و مفرح ترین کارها برای اوقات فراغت بچه هاست اما ممکن است خود بزرگتر هایی که میخواهند به بچه ها نقاشی یاد بدهند در این کار حرفه ای نباشند، آموزش نقاشی به صورت گام به گام در این زمینه بسیار کمک کننده است. در این مطلب مراحل کشیدن نقاشی سگ آموزش داده خواهد شد.

چگونگی و نحوه تربیت کودکان 7 ساله

تربیت کودکان 7 ساله یکی از حساس ترین مراحلی است که والدین باید به آن توجه اساسی داشته باشند. تربیت کودکان 7 ساله مستلزم نکات آموزشی، اعتقادی و ... است.

عوراض بوتاکس در دوران شیردهی

مادر شدن یکی از شیرین ترین رویدادهای زندگی هر زنی است. ولی محدودیت های خاص خود را دارد. به این معنی که احتمالا ديگر نتوانید هر کاری دلتان خواست با بدنتان بکنید! زیرا از این پس مسئول زندگی یک موجود کوچک هستید و درصورتی که شیرخوار باشد سلامت تغذیه اش به روش تغذیه شما و رفتار شما با بدنتان بستگی دارد. سوالات زيادي در خصوص برخی از کارها در دوران شیردهی مي شود که یکی از مهمترين پرسش ها این است که آیا بوتاکس در دوران شیردهی ضرر دارد؟

زور زدن نوزاد به چه دلایلی می باشد؟

زور زدن نوزاد می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از جمله مهمترین دلایل آن می توان به عدم توانایی در دفع گازهای شکمی اشاره نمود.

روشهایی برای تشویق کودک به حرف گوش کردن

هنگامی که به بچه می گوییم، به من گوش بده، تمام پل های پشت سر خود را در گفتگو با وی خراب می کنیم. وی اکنون درکی از این جمله ندارد. به همین علت گوش دادن یک معنای بسیار انتزاعي براي بچه های نوپا است.

شعر محرم برای کودکان

عشق امام حسین پیر و جوان و کودک نمی شناسد، قیام او و مهربانی امام حسین و پدرش و پدر بزرگش را برای هر کس کـه تعریف کنید عاشق آن ها می شود. همه ی ساله کودکان در هیئت ها حضور دارند و بزرگترها نیز دوست دارند به کودکان در خصوص ماه محرم و عزاداری های توضیح دهند، کودکان عاشق خواندن شعر هستند و اگر شما تمایل دارید مفاهیم محرم را آموزش دهید بهتر است از شعر محرم برای یادگیری بهتر به کودکان استفاده کنید. در ادامه شعر محرم برای کودکان در انواع مضامین پرمحتوی و دلنشین سروده شده است.

عوامل اصلی بیش فعالی در نوجوانان

بیش فعالی در نوجوانان توسط والدین و معلمین تشخیص داده می شود. برای درمان بیش فعالی در نوجوانان می توان از دارو و رژیم درمانی استفاده کرد.

علل دیر دندان درآوردن کودکان

یکی ديگر از دغدغه های والدین، در خصوص دیر دندان درآوردن نوزادشان می باشد و مدام سوالات زيادي در این خصوص از ما پرسیده مي شود که تعویق زمان دندان درآوردن بچه ها تا چه مدت طبيعي است و در صورت تأخیر در رشد دندان های شیری چه کاری باید انجام دهیم؟ در ادامه مقاله سعی کردیم به تمامی سوالات در خصوص دیر دندان در آوردن نوزادن پاسخ دهیم.

آموزش ساخت کاردستی آسیاب بادی/ تصاویر

در زمان های قدیم کشاورزان با استفاده از نیروی بازوی خود گندم ها را آسیاب می­کردند اما پس از آن به فکر راه و چاره­ ای افتادند که به جای آن از روش ساده تری استفاده کنند و آنها آسیاب بادی را خلق کردند. در این مقاله کاردستی آسیاب بادی آموزش داده می شود.

علل و علائم بواسیر و همورئید در کودکان

بواسیر یا هموروئید بیماري بسیار شایعی است که میتواند هر گروه و رده سنی را درگیر کند. ولی از آنجایی که با افزایش سن عضلات مقعد تضعیف میشوند ، احتمال بروز آن در اشخاص بالای ۵۰ سال بیش تر ميشود. بواسیر در کودکان همراه با درد و التهاب بسياري است که باعث ازار کودک دلبندتان ميشود، توجه به علائم و علایم بواسیر در کودکان به شناسایی سریعتر و انتخاب شیوه درمان کمک ميکند.

علل بالا آوردن شیر پنیری در نوزادان

درصورتی که مادر هستید، احتمالا با بالاآوردن شیر پنیری برخورد داشته اید. تقریبا نیمی از نوزادان بطور منظم شیر پنیری بالا می آورند. این مسأله در برخی از نوزادان بیش تر از دیگران رخ ميدهد . این امر در نوزادان بسیار رایج است، ولی همیشه طبيعي نیست. بالا آوردن شیر پنیری به معنی بالا آوردن پرتابی شیر، بزاق و یا مواد غذایی است.