کیک های روز مهندس

دنیا آن قدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد؛

آموزش تصویری تزیین تخمه مرغ هفت سین 98

تزیین تخمه مرغ سفره هفت سین عید 98 کار بسیار جالبی است. اگر می خواهید تخمه مرغ های هفت سین تان را به زیبایی هر چه تمام تر تزیین کنید در ادامه آموزش تصویری تزیین تخمه مرغ هفت سین 98 توسط سایت سماتک گردآوری شده است. تصاویری که در ادامه مشاهده میکنید جدیدترین مدل های تزیین تخمه مرغ هفت سین هستند و شما با ایده گرفتن از آن ها میتوانید تخمه مرغ هایی زیبا و البته خاص برای نوروز امسال داشته باشید.

طرز پاک نمودن سیرابی | بهترین روش تمیزکردن سیرابی

سیرابی یکی از ارزان ترین قسمت های گوسفند است که بسیار خوشمزه است اما باید طرز پاک نمودن سیرابی را بلد باشید تا در هنگام تمیزکردن سیرابی دچار مشکل نشوید. برای پاک نمودن سیرابی ابتدا یک چاقوی تیز تهیه کنید. سیرابی یا شکمبه، نخستین بخش از معده نشخوارکنندگان است که گنجایش آن یک هفتم وزن بدن آنهاست. معده نشخوارکنندگان از چهار قسمت سیرابی، نگاری، شیردان و هزارلا تشکیل شده است و در این میان سیرابی نود درصد از حجم معده را تشکیل می‌دهد. ابتدای سیرابی به لوله مری متصل است و از آن پس نگاری، هزارلا و بالاخره شیردان قرار دارند.سیرابی در واقع محل تخمیر غذای جویده شده توسط دام بوده که حاوی میلیارد‌ها باکتری است و در ایران و بعضی از کشور‌های دیگر، جزء موارد خوراکی محسوب شده و به روش‌های خاص هر منطقه طبخ و خورده می‌شود.

آموزش تصویری تزیین ظروف سفره هفت سین 98

تزیین ظروف سفره هفت سین عید نوروز 98 را به جدیدترین سبک های امروزی به شما آموزش خواهیم داد. برای زیباتر شدن تزیین ظروف سفره هفت سین 98 بهتر است از ظرف های زیبا و کوچک استفاده کنید. برای تزیین ظروف سفره هفت سین 98 نیازی به وسایل زیادی ندارید و به راحتی می توانید با آموزش تصویری تزیین ظروف سفره هفت سین 98 که در ادامه آمده است آنها را تزیین کنید.

آموزش تصویری تزیین سالاد فصل مجلسی در دیس

تزیین سالاد فصل کار ساده ای است و شما می توانید با خرد کردن خیار و گوجه و کاهو و هویج زیباترین مدل سالاد فصل مجلسی را در دیس تزیین کنید. آموزش تصویری تزیین سالاد فصل مجلسی در دیس در ادامه بیان خواهد شد.

طریقه پوست کندن نارگیل تازه در 3 دقیقه

پوست کندن نارگیل تازه کار چندان سختی نیست و شما می توانید با آموزش تصویری پوست کندن نارگیل در 3 ذقیقه پوست نارگیل تازه را جدا کرده و نوش جان کنید. طریقه پوست کندن نارگیل تازه در 3 دقیقه در ادامه این پست از سایت سماتک به شما آموزش داده خواهد شد. اگر می خواهید نارگیل های تازه را خیلی سریع پوست کنید با سماتک همراه باشید. نارگیل یکی از مغذی‌ترین میوه‌های موجود در طبیعت است که سرشار از انواع مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن و مواد آنتی‌اکسیدان می‌باشد و بخش‌های مختلف آن شامل میوه، آب نارگیل، روغن، ریشه و شیره گل آن ارزش غذایی و خواص درمانی فراوان دارد. این میوه خوشمزه و پرخاصیت دارای پوسته سخت و چوبی است که مصرف آن را کمی مشکل می‌کند. در این بخش از سماتک شما را با روش صحیح پوست کندن نارگیل تازه آشنا می‌کنیم.

روش تميز كردن وسایل و قسمت های مهم آشپزخانه

تميز كردن آشپزخانه برای عید نوروز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر می خواهید که در عید امسال با روش تميز كردن وسایل آشپزخانه بیشتر آشنا شوید در ادامه این مطلب سماتک اصولی ترین روش تميز كردن آشپزخانه را بیان خواهد کرد.