با مدرسه چهارباغ بیشتر آشنا شویم

مدرسه چهارباغ از بناهای تاریخی به جا مانده از دوران صفوی می باشد. مدرسه چهارباغ به منظور تحصیل طلاب در اصفهان در خیابان چهار باغ اصفهان تاسیس شده است.

تاریخچه شب یلدا | همه چیز در مورد شب یلدای باستانی همراه با عکس

در اینبخش درباره تاریخچه شب یلدا صحبت می‌کنیم. شب یلدا آخرین شب پاییز اسـت و همچنین طولانی ترین شب سال، چندهزار سال از تاریخ این شب باستانی می گذرد و شاید خیلی افراد باشند کـه از پیدایش رسم هاي شب یلدا اطلاعات دقیقی نداشته باشند. بهمین منظور در ادامه این مطلب از مجله پارس ناز، از 0 تا 100 درباره شب یلدا و چگونگی پیدایش انواع رسم هاي یلدایی صحبت می‌کنیم.

کاخ الیزه پاریس، محل اقامت رئیس جمهور فرانسه

کاخ الیزه در محله سنت اونوره پاریس واقع شده است و عمر آن به سال 1718 باز می گردد. الیزه نه تنها یک اثر باستانی است بلکه محل اقامت و کار رییس جمهور این کشور هم به حساب می آید. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتری از کاخ الیزه براي شما گردآوری نموده ایم.

بررسی شهر کرج و تاریخچه این شهر

شهر کرج همواره توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. لذا ما در این متن سعی داریم تا شهر کرج را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم.

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار

بحرین یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار می باشد. در این میان هر یک از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار قوانین و شرایط خاص خود را برای اقامت دارند.

آداب مهمانی در مالزی

هر کشوری آداب و قوانین خاص خودش را دارد که توریست ها به هنگام سفر باید آن ها را رعایت نمایند. مالزی یکی از کشورهایی است که در هر زمینه ای آداب و رسوم دارد؛ در این مطلب می خواهیم آداب میهمانی در این کشور را برای شما بازگو نماییم.

معرفی تونل آکواریوم اصفهان

 برای دیدن کلکسیونی از ماهی های عجیب و غریب باید زحمت یک مسافرت را به خودتان بدهید و به تونل آکواریوم اصفهان بروید. یک تونل شش کیلومتری، آن هم در عمق شش متری زمین! دور تا دور تونل با آکواریوم هایی پوشانده شده که در آن ها، همه مدل ماهی ای وجود دارد. زادگاه شان هم زیاد فرق نمی کند. از هر قاره، اقیانوس، دریا، دریاچه و رودخانه معروفی که فکرش را بکنید یک نمونه ماهی اینجا می بینید.

مسجد ابن طولون قاهره

مسجد ابن طولون یا مسجد احمد بن طولون یکی از مساجد قدیمی و از آثار تاریخی شهر قاهره در مصر است، احمد بن طولون مؤسس دولت طولونی ها فرمان ساخت آن را در سال 877 ميلادي در بخش جدید قاهره داد. مسجد ابن طولون یکی از جاذبه های گردشگری مصر به شمار میرود و یکی از برجسته ترین آثار تاریخی است که گردشگران زيادي از آن بازديد ميکنند.

همه چیز درباره زیبایی های دریاچه چورت

یکی از بکرترین دیدنی های موجود در طبیعت زیبای مازندران دریاچه چورت است جلوه های زیبای دریاچه چورت آن را جز دیدنی ترین مکان های مازندران قرار داده است .

کشورهایی که زیباترین زنان جهان را دارند (عکس) عکس های کشورهایی که زیباترین زنان جهان را دارند پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

زنان برزیلی به علاقه شدید خود به ارتباط برقرار کردن با دیگران و انجام رسم و رسومات خود شهره هستند و معمولا هسته اصلی فستیوال های معروف در این کشور را تشکیل می دهند. به عقیده بسیاری از افراد زیباترین زنان دنیا در کشور برزیل هستند.

بهترین مکان های گردشگری برای ماه عسل

بهترین مکان های گردشگری برای ماه عسل در جهان بسیار متعدد می باشد. انتخاب بهترین مکان های گردشگری برای ماه عسل می تواند سفری خاطره انگیز را رقم بزند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

سوغاتی تهران چیست؟

براي مسافران و آن ها که با تهران شناخت چندانی ندارند، این شهر و شهرهای اطراف آن جز یک شهر خاکستری و سراسر دود و ترافیک معنا ندارد و کلمه« سوغاتی» بدون مناسبت ترین چیزی است که ميشود از آن انتظار داشت ولی در ورای هوای الوده و ترافیک دائمی، استان تهران سوغاتی هایی دارد که در جای دیگری مانند آن را نخواهید مشاهده کرد. در ادامه انواع سوغاتی تهران را معرفی کرده ایم.