اگر زنان سلبریتی‌، مرد بودند چه شکلی می‌شدند؟

ما می‌دانیم که زیبایی زنان هیچ همتایی ندارد، اما تا به حال از خود پرسیده اید که مشهورترین سلبریتی‌های زن دنیا اگر مرد بودند، چه شکلی می‌شدند؟ آیا باز هم جذاب بودند؟ یا شاید در قالب مذکر، از این هم جذاب‌تر می‌شدند؟

دیالوگ‌های ماندگار؛ می‌ترسم دوباره من رو به دنیا بیاره!

سخنوری یکی از ارکان ادبیات ایران و جهان است و نغزگویی و جمله‌های تاثیرگذار دو بن مایه اصیل در زبان محاوره تمامی ملل هستند. با توجه به همین اصل یکی از پایه‌های ماندگاری فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی را باید در دیالوگ‌هایی جستجو کرد که در حافظه تاریخی مخاطبانشان نقش بسته‌اند.

7 باور غلط مردم

انسان به ماه رسیده و به زودی به مریخ نیز خواهد رسید، اما برخی هنوز شک دارند که علم تا چه حدی قادر است. حتی اگر علم خود را در سطح بسیاری ثابت کرده است، برخی از مردم هنوز به نظریه ها و افسانه های دروغین اعتقاد دارند که نادرست بوده اند، مانند این باور که زمین صاف است.

فیلمی از اولین برف‌ در تاریخ سینما

در این فیلم ده‌ها زن و مرد را می‌بینید که مشغول برف بازی در خیابان هستند. این ویدئو، اولین برف در تاریخ سینما است؛ که توسط لوئیس لومیر، در شهر لیون فرانسه و در سال ۱۸۹۷ (حدود ۱۲۳ سال پیش) ساخته شده است.

دو دقیقه دیدنی از یک دادگاه واقعی!

رفتار این قاضی فوق‌العاده جالب و آموزنده است. او همه جوانب را برای حکم دادن در نظر می‌گیرد و سعی می‌کند که افراد را نه به چشم مجرم و متهم، بلکه به چشم یک انسان ببیند. چیزی که خیلی از ما افراد عادی هم فراموش می‌کنیم...

شهاب حسینی در پشت صحنه مست عشق پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

گریم شهاب حسینی در پشت صحنه مست عشق در اخرین روزهای فیلمبرداری، تصاویری از حسن فتحی و شهاب  پشت صحنه «مست عشق» منتشر شد بسیاری از بازیگران «مست عشق» نخستین همکاری خود را با حسن فتحی تجربه می‌کنند ولی شهاب حسینی پیش از این در دو سریال بلند با فتحی همکاری کرده است.

شوخی دایناسوری با مردم در پیاده‌رو!

به تازگی ویدیویی در فضای مجازی و رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که ترس و وحشت مردم را در خیابان به خاطر شوخی مسخره یک گروه به تصویر کشیده است.

شعر طنز مدرسه ای

خارج از مدرسه (کافه) تقلب (چشمهایم برای تو) روز امتحان (روز واقعه) زنگ زیست (معنی عشق) کیف مدرسه (محموله) اولین کسی که معلم از او میپرسد (قربانی) نگاه دانش آموز به معلم (میخواهم زنده بمانم) معلمان مدرسه (جنگجویان کوهستان) زنگ تفریح (حمله به توالت) مدیر مدرسه (پدر سالار) پنج شنبه (خانه دوست کجاست) جلسه معلمان (نقشه قتل دانش آموز) میز آخر (بهشت پنهان) پای تخته (قتلگاه) ورود مدیر مدرسه (تشریفات نظامی) کارنامه های تجدیدی (سالهای دور از خانه) تعطیلات مدرسه (روزهای خوشبختی) نمره ۲۰ (آرزوی محال) گرفتن تقلب از دست دانش آموز (بازی دیگر تمام است) امتحان شهریور (شانس زندگی) فضول کلاس (کارآگاه ویژه) معلم در خواب دانش آموز (شبهی در تاریکی) بردن کارنامه به خانه(نبودن سر بر تن) شب امتحان (وصیت نامه) قبولی شهریور (بازگشت به خانه) تقلب کردن (بی تو هرگز) زنگ کلاس (دیدار ارواح) مدرسه (چوبه دار) زنگ ورزش (امید دانش آموز)

شب زفاف دوقلوهای خواهر و برادر در یک اتاق خواب

شب زفاف دوقلوهای خواهر و برادر در یک اتاق خواب و در یک خانه انجام شد دو زوج جوان که خواهر و برادر دوقلو بوده اند تصمیم با ازدواج با هم گرفتند و شب زفاف آنها در یک خانه برگزار شد یکی از سوژه های جدید رسانه های چینی شب زفاف همزمان دوقلوهای خواهر و برادر در یک منزل مسکونی بود، مراسم شب زفاف جالب و در نوع خود نادری که دراین بخش از سماتک تصاویر آن را مشاهده می کنید.

اجرای عجیب و اختصاصی موسیقی برای کیم جونگ اون

تاکنون مطالب زیادی درباره شرایط سخت و ظالمانه حاکم بر کره شمالی خوانده و شنیده اید. در این مطلب هم ویدئوی عجیبی از اجرای زنده و اختصاصی یک گروه موسیقی برای کیم جونگ اون را مشاهده می‌کنید.

متن تبریک روز راننده به همسرم | پیام تبریک روز رانندگان برای همسر

روز حمل و نقل و راننده 26 آذر ماه است که اگر شما کاربر گرامی همسر راننده کامیون و اتوبوس دارید و یا می خواهید این روز ملی رانندگان را به شوهر راننده تاکسی خود تبریک بگویید در ادامه این مقاله سایت سماتک متن تبریک روز راننده به همسرم مناسب برای تقدیر و تشکر از زحمات راننده های تاکسی و اتوبوس نگارش شده است و همچنین می توانید با ارسال پیام تبریک روز رانندگان برای همسر راننده کامیون تان، او را خوشحال و امیدوارتر به کار شبانه روزی در سامانه حمل و نقل جاده ای کشور کنید.

مینی شعر؛ چه کلاهی به سرم رفت...

شعر، نشانه یک زندگی عالی و بشری است. انسان با خیال زندگی می‌کند و بهترین چیزی که خیال را تحت تاثیر قرار می‌دهد شعر است، شعر، حقیقتی است که اگر نمی‌شود سراینده آن بود، دست کم می‌توان خواننده آن شد و از روزمرگی رهید.

ویدئوی دیدنی از جشنواره فانوس در تایلند

در جشنواره فانوس تایلند، هزاران فانوس کاغذی یا همان بالون آرزوهای خودمان به پرواز در می‌آیند و آسمان چیانگ‌مای در تایلند را در ماه نوامبر روشن می‌کنند و این شهر را به شهر آرزوها تبدیل می‌کنند.

پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

 جوان ۲۸ ساله مشهدی در حالی که دادخواست شکایت از همسرش مبنی بر توهین و فحاشی و تخریب لوازم زندگی را در دست داشت،  پا به اتاق مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری گذاشت.