چیز‌های عجیب و گران‌قیمتی که دزدیده شدند

شاید از خودتان بپرسید چطور چیز‌های که به شدت محافظت می‌شوند را می‌توان دزدید یا اینکه چرا کسی باید یک گوریل بادی را بدزدد؟ برخی مجرمان بسیار مصمم هستند و برخی دوست دارند کار‌های نامتعارف بکنند؛ بنابراین هیچ چیز نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد.

آیا میدانستید ماه تولد بر صفات اخلاقی و رفتاری تاثیر دارد؟

این روزها تقریبا همه نشریات و مجله ها به خصوص مجله های خانوادگی، همگی یک ستون را به فهرست کردن خصوصیات خلقی و رفتاری و عملکردی، متولدین ماه های مختلف سال اختصاص داده اند به طوری که طالع بینی ماه تولد یکی از قسمت های محبوب هر مجله است و حتی اگر شما به آن ها اعتقادی نداشته باشید اما به احتمال زیاد طالع ماه خود را می خوانید.

فال روزانه ۲۶/ ۰۴/ ۱۳۹۸

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

عکس های بازیگران در پشت صحنه سریال گاندو

سریال گاندو یکی از مجموعه های تلویزیونی است که به زودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. عکس های بازیگران سریال گاندو به همراه تصاویری از پشت صحنه سریال گاندو را در ادامه می بینید. پس از به پایان رسیدن سریال های تلویزیونی ماه رمضان 98 اکنون نوبت به پخش مجموعه تلویزیونی گاندو از شبکه سه سیما رسیده است و محمدرضا شریفی نیا بازیگر سریال گاندو است و همانطور که می دانید بازیگران مطرحی همچون داریوش فرهنگ و کامبیز دیرباز و … بازیگران اصلی سریال گاندو جواد افشار هستند.

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ چرند و پرند

نوشته‌های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام و... حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. سعی داریم در این سری مطالب گزیده‌ای از این نوشته‌ها را در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

جذاب‌ترین و مشهورترین بز دنیا

اینستاگرام پر از اینفلوئنسرهای حیوان است، اما این بز سانن جذاب در مالزی اولین حیوانی است که به خاطر شباهت به ستاره‌های پاپ کره‌ای مشهور شده است.

فقیرترین کشور‌ها در سال ۲۰۱۹

با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشر، همچنان فقر بر سر بسیاری از انسان‌های زمین سایه افکنده و متاسفانه منابع کره خاکی به مساوات میان مردم تقسیم نشده است.

تصاویری از احترام به طبیعت در معماری

ما در برترین‌ها مجموعه تصاویری از هنر انسان‌ها در همراهی و همگامی با طبیعت برای شما خوانندگان عزیز خود آماده کرده ایم که باعث می‌شوند تا شما به انسانیت آن‌ها افتخار کنید.

فال روزانه ۲۵/ ۰۴/ ۱۳۹۸

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

رازهای شعبده بازی

فریب مخاطب، ابزار اصلی یک تردست است و با کمک خطای دید بیننده، سرعت عمل، حرکت‌های مخفی و ابزار خاص می‌توان شعبده‌بازی‌های جالبی را نمایش داد. در این بین انصافاً باید اعتراف کرد رعایت این موارد برای یک شعبده بازی بی‌عیب و نقص و جذاب به حرف ساده می‌آید.