موج شوخی‌های تلخ و شیرین با حادثه بیروت

مثل اغلب اتفاقات از این دست، هنوز دقایقی از حادثه مهیب بیروت نگذشته بود که طنازی با این سوژه در فضای مجازی آغاز شد. در زیر بخشی از این شوخی‌ها را مرور می‌کنیم. شوخی‌هایی که گاه از فرط تلخی به زهر هلاهل می‌ماند.

پیام تسلیت شهادت امام محمد باقر نوشته شهادت امام محمد باقر

پیام تسلیت شهادت امام محمد باقر علیه السلام به همراه مجموعه زیباترین عکس نوشته شهادت امام محمد باقر (ع) را در این بخش از سایت سماتک تقدیم حضور شما سروران خواهیم کرد. امام محمد باقر علیه السلام پدر بزرگوار امام صادق ع و یکی از بزرگ مردان دین اسلام بوده اند وی در همه عمر به تبلیغ دین اسلام پرداختند و پسر ایشان حضرت امام جعفر صادق (ع) پس از ایشان امام شیعیان شدند.

عکس حرف انگلیسی w برای پروفایل | عکس نوشته حرف w انگلیسی

عکس حرف w انگلیسی برای پروفایل مناسب افرادی است که اول اسم شان با حرف انگلیسی w آغاز می شود و در صورتی که به دنبال تصاویر حروف انگلیسی w برای پروفایل تان هستید در این بخش زیباترین عکس نوشته حرف w انگلیسی تهیه و گردآوری شده است.

عکس ولادت امام سجاد علیه السلام

گلچینی از عکس نوشته و کارت تبریک های ویژه تولد امام سجاد (زین العابدین) را برای شما عزیزان در سایت سماتک قرار داده ایم و زیباترین عکس ولادت امام سجاد علیه السلام با کیفیت بالا را در اینجا مشاهده کنید. ولادت با سعادت اختر تابناک ولایت و امامت حضرت زین العابدین ع را به همه شیعیان تبریک و شاد باش عرض می نماییم. عکس پروفایل ولادت امام سجاد ویژه سالروز میلاد امام زین العابدین (ع) می باشد که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد و در صورتی که تمایل دارید می توانید مقاله متن پیام تبریک ولادت امام سجاد علیه السلام را بخوانید.

بازگشت غرورآفرین کوپن!

در پی خبر بازگشت کوپن برای عرضه کالا، طنزپرداز روزنامه شهروند در این مطلب به این موضوع پرداخته است.

تعبیر خواب دویدن از وحشت در خواب انواع تعابیر خواب دویدن

تعبیر خواب کلی دویدن در خواب چیست؟ اگر خواب ببینید خودتان فعالانه دریک مسابقه‌ي دو شرکت میکنید، چنین خوابی نشانه‌ي خوبی اسـت. این خواب ممکن اسـت بـه آن اشاره داشته باشد کـه بزودی برای سیاحت یا تجارت بـه سفر میروید. اگر در خواب ببینید عده‌اي در مقابل شـما در حال دویدن هستند، چنین خوابی ممکن اسـت بـه دریافت کمک مالی در آینده‌ي نزدیک اشاره داشته باشد کـه بـه نوبه‌ي خود ممکن اسـت باعث مشکلات و مسائلی بشود کـه وادار بـه مواجهه با آن‌ها خواهید شد. اگر خواب ببینید شاهد یک رقابت دو هستید، و خودتان عملا مشغول دویدن نیستید، چنین خوابی ممکن اسـت پیشبینی کننده‌ي آن باشد کـه بزودی دوستان یا اقوام‌تان بشما سر خواهند زد.

راهنمای جامع موفقیت!

طنزپرداز روزنامه شهروند ترفند‌های جالبی درباره‌ی موفقیت و راه‌های رسیدن به آن پیشنهاد کرده است. توصیه می‌کنیم بخوانید.

با رازهای شعبده بازان آشنا شوید + معرفی برترین شعبده بازان جهان

شعبده بازی، نوعی نمایش و تردستی کـه از قدیم الایام سرگرم کننده انسانها بوده اسـت. از میدان هاي خاکی در قرون وسطی تا سالن هاي پر زرق و برق و بزرگ امروزی این حرفه سرگرم کننده با مـا همراه بوده، تردستی ها و شعبده ها بـه مرور زمان پیشرفته تر شدند و امروز شاهد حقه هایي هستیم کـه ذهن مان رابه چالشی بزرگ دعوت می کنند. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

امر به معروف کن و صاحب‌خانه شو!

صحبت‌های یک مسئول درباره‌ی اهدا واحد مسکونی به ۲۴ نفر از افرادی که به بهترین نحو در مورد پوشش خانم‌ها به آن‌ها تذکر بدهند، با واکنش طنزپرداز روزنامه شهروند روبه‌رو شده است.