ورود به این باغ ممکن است باعث مرگ شما شود!

همیشه ورود به فضای سبز باعث آرامش و احساس سرزندگی می‌شود، اما امروز می‌خواهیم یک باغ به شما معرفی کنیم که ورودتان به آن باغ، ممکن است باعث مرگتان شود.

چرا زنان سیاستمدار طیف رنگ بنفش را در مراسم تحلیف جو بایدن انتخاب کردند؟

پوشیدن لباس‌هایی با طیف رنگی بنفش یا نزدیک به این رنگ سوال‌هایی را در ذهن بینندگان میلیونی این مراسم ایجاد کرد. اما چرا رنگ بنفش یا طیف رنگی آن از سوی برخی از چهره‌های برجسته در مراسم انتخاب شد.

نوستالژی؛ عکس‌هایی پُراز حس ناب

خاطرات کودکی، چه تلخ و چه شیرین، سرشار از حس نابی‌ست که یادآوری آن‌ها باعث حال خوبی می‌شود که احساس می‌کنیم با بزرگ شدنمان سال‌هاست تجربه نکردیم. علی میری آن‌قدر لحظات کودکی‌مان را زیبا به‌تصویر می‌کشد که با نگاه کردن به آن تصاویر غرق می‌شویم در آن دوران.

برنی سندرز و دستکش‌هایش جهانی شدند!

دستکش‌هایی که برنی سندرز سناتور دموکرات در مراسم تحلیف جو بایدن پوشیده بود مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته اند.

سوخت مازوت چیست؟ + انواع سوخت ها همه چیز درباره سوخت مازوت

با وجود انواع مختلف سوخت های موجود، دشوار است که بدانید کدام گزینه صحیح برای وسیله نقلیه، دیگ بخار یا ماشین آلات شما مناسب است. در این مقاله، ما توضیح می دهیم که می توانید از هر نوع سوخت برای چه چیزی استفاده کنید، چه کسی از چه چیزی استفاده می کند و چرا؟

اختلاف تصاویر را پیدا کنید

شما می‌توانید چند تفاوت بین این ۲ تصویر مشابه پیدا کنید؟ با این تمرین می‌توانید آلزایمر را از خود دور کنید.

کشف آرامگاه همسر فرعون

باستان شناسان به‌تازگی توانسته‌اند گنجینه‌ای شامل مجموعه‌ای از آرامگاه‌ها و تابوت‌ها و اجساد مومیایی متعلق به مصر باستان را در گورستان سقاره واقع در جنوب قاره، پایتخت مصر کشف کنند.

عکس نوشته های زیبا 99

جدیدترین مجموعه عکس نوشته های زیبا 99 در قالب تکست نوشته زیبا برای شما در این شماره گردآوری شده است. در سال 99 می توانید قشنگ ترین عکس نوشته های زیبا را برای دوست و همسرتان ارسال کنید و او را خوشحال و عاشق تر کنید. همچنین می توانید از این عکس نوشته های زیبا برای پروفایل تلگرام و اینستاگرام تان استفاده کنید و لذت ببرید.

خلاقیت در عکاسی و نقاشی‌های سحرآمیز

یک جوان بسیار خلاق، نقاشی‌ها و عکس‌های سه‌بعدی خلق می‌کند و در صفحه اینستاگرام خود به‌اشتراک می‌گذارد. در ادامه تعدادی از کار‌های بسیار زیبای این هنرمند را تماشا کنید.