پیام تبریک روز مجردها | متن تبریک روز جهانی مجردها

پیام تبریک روز مجردها به مناسبت فرا رسیدن singles day را در این بخش می خوانید و روز مجردها همه ساله در روز یازدهم ماه نوامبر در کل دنیا جشن گرفته می شود و این روز single day نخستین بار در سال 1990 در کشور چین جشن گرفته شد و از آن سال به بعد در همه کشورهای جهان روز مجردها (سینگل) جشن گرفته می شود. دلیل انتخاب این تاریخ خاص این است که یازدهم نوامبر به صورت 11/11 نوشته می‌شود و تکرار عدد یک در آن به نوعی تاکید بر تنها بودن افراد مجرد دارد. در ادامه متن تبریک روز جهانی مجردها را با هم مرور خواهیم کرد. روز مجردها در واقع در پاسخ به روز عشاق، از سال 1990 در روز یازدهم نوامبر هر سال در چین جشن گرفته می‌شود.

متن در مورد روز جهانی دیابت | پیام تبریک روز جهانی دیابت

متن در مورد روز جهانی دیابت به همراه مجموعه زیباترین پیام تبریک روز جهانی دیابت را در این بخش تقدیم حضورتان خواهیم کرد. چهاردهم نوامبر، سالگرد تولد فردریک بانتینگ کاشف انسولین، اولین بار در سال 1991 با همکاری بنیاد بین‌المللی دیابت (IDF) و سازمان جهانی بهداشت (WHO) به عنوان روز جهانی دیابت نامگذاری شده است. هدف از نامگذاری چنین روزی افزایش آگاهی عمومی در ارتباط با علل، عوارض، پیشگیری و درمان این پدیده روزافزون است.

اس ام اس های خنده دار نوروز 99 – ۹۹

سال نو 99 هم در راه است یک سال جدید دیگر و با خوشی ها و سختی های همیشگی اش در این سال نو شما هم مثل بقیه دوست دارید اس ام اس های خنده دار نوروز 99 برای دوستانتان بفرستید و این امر باعث می شود که دوستانت بدانند که هنوز به یادشان هستید در ادامه متن طنز تبریک عید نوروز ۹۹ را در سایت سماتک گردآوری نموده ایم در ادامه مشاهده بفرمایید.

پیام تبریک ولادت حضرت محمد | متن زیبا در مورد میلاد پیامبر

پیام تبریک ولادت حضرت محمد (ص) به مناسبت فرا رسیدن 17 ربیع الاول را در ادامه این بخش برایتان تهیه و گردآوری کرده ایم و در صورتی که به دنبال جدیدترین متن زیبا در مورد میلاد پیامبر اکرم ص هستید با ما همراه باشید.

اس ام اس تبریک روز دانش آموز سال 99

به به شده امروز چه پر شور و دل افروز/چون حفظ شده حرمت و وجهه دانش آموز هر یوم در این عصر به از یوم گذشته است/وین سیزده آبان به از سیزده نوروز

متن تبریک روز کوروش کبیر | پیام تبریک سالروز کوروش کبیر

متن تبریک روز کوروش کبیر به مناسبت فرا رسیدن 29 اکتبر مصادف با 8 آبان را در ادامه این بخش می خوانید. در صورتی که به دنبال زیباترین متن پیام تبریک سالروز کوروش کبیر هستید با ما همراه باشید. هشتم آبان ماه مصادف با 29 اکتبر روز بزرگداشت کوروش کبیر است و بر طبق کتب تاریخی، کوروش کبیر نخستین شاه و بنیانگذار دوره شاهنشاهی هخامنشی در ایران است و ایرانیان کوروش را پدر و یونانیان، که وی سرزمین‌ های ایشان را تسخیر کرده بود، او را سرور و قانونگذار می‌نامیدند.

متن سربازی برای اینستاگرام | پیامک سربازی جدید

متن در مورد سربازی رفتن پسران همراه با باحال ترین پیامک سربازی جدید در ادامه این بخش تهیه و گردآوری شده است و متن سربازی برای اینستاگرام و پروفایل شخصی تان در تلگرام مناسب است.

جدیدترین جوک های باحال و خنده دار 99 – 2020

یه بار رفتم پارک سوار تاب شدم یکی اومد گفت چیکارم یکنی؟ گفتم به تو ربطی نداره پارک واسه همه است سن و سالم نداره گفت باشه فقط از رو بچه من پاشو

متن تبریک روز آمار و برنامه ریزی | عکس نوشته تبریک روز آمار و برنامه ریزی

متن تبریک روز آمار و برنامه ریزی به مناسبت فرا رسیدن اول آبان ماه را در ادامه این بخش برای شما علاقه مندان تهیه و گردآوری کرده ایم و در صورتی که به دنبال مجموعه زیباترین عکس نوشته تبریک روز آمار و برنامه ریزی هستید با ما همراه باشید. آمار و برنامه ریزی در هدایت و اداره جامعه نقش مهمی دارد، در دهه های اخیر استفاده صحیح از این علم نقش بسزایی در پیشرفت کشورها ایفا کرده است. با استفاده صحیح از این علم می توان رویدادهای آینده را با درصدی معینی از اطمینان پیش بینی کرده و برای آنها تصمیم گیری نمود.

پیام تبریک روز قناد | عکس روز قناد مبارک

پیام تبریک روز قناد برای شما کاربر گرامی که می خواهید روز قنادی را به این عزیزان تبریک بگویید در ادامه آورده شده است و همچنین می توانید از مجموعه زیباترین عکس روز قناد مبارک برای پروفایل تلگرام و استوری اینستاگرام تان استفاده کنید. در تقویم ملی و جهانی، هفته آخر مهرماه به خصوص تاریخ بیستم اکتبر مصادف با 29 مهر ماه که یکی از مهم ترین روزهایی است که برای صنعت غذا از اهمیت خارق العاده ای برخوردار است و به همین مناسبت متن تبریک روز قناد مبارک را با هم می خوانیم:

متن طنز در مورد تابستان | جوک طنز درباره تعطیلات تابستان

تابستان گرم و دوباره فرا رسیده است و دل خیلی از دانش آموزان را با آمدنش شاد کرد. به مناسبت آغاز فصل تابستان در ادامه متن طنز در مورد تابستان باحال را برایتان تهیه و گردآوری کرده ایم. اگر می خواهید یک جوک طنز درباره تعطیلات تابستان برای دوستان تان ارسال کنید می توانید از این بخش جالب ترین جوکهای طنز تابستانی را انتخاب کرده و پیامک کنید. مجموعه جدیدترین جوک تعطیلات تابستان به همراه 200 متن طنز در مورد تابستان، پایان فصل تابستان، شروع مدارس، سفرهای تابستانی، گرمای هوا در تابستان و خاموش کردن کولرها توسط پدران عزیز در فصل تابستان را خواهید خواند.

پیام تبریک روز تربیت بدنی و ورزش | جملات زیبا در مورد هفته تربیت بدنی

پیام تبریک روز تربیت بدنی و ورزش به مناسبت فرا رسیدن 26 مهر ماه را در این بخش با هم مرور خواهیم کرد و در بخش دوم این مطلب مجموعه بهترین جملات زیبا در مورد هفته تربیت بدنی تهیه و گردآوری شده است که از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید. روز بیست و ششم مهر ماه به عنوان روز ورزش و تربیت بدنی نامگذاری شده است و هر ساله از 26 مهر تا 2 آبان به مناسبت هفته تربیت بدنی ورزش های همگانی در ایران مان برگزار می شود تا جامعه را با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی اجتماعی و فردی و همچنین توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش آشنا کند.

متن تسلیت وفات پیامبر | پیام رسمی تسلیت رحلت پیامبر

متن تسلیت وفات پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت پیغمبر گرامی اسلام را در ادامه می خوانید و در بخش دوم این مقاله زیباترین پیام رسمی تسلیت رحلت پیامبر تهیه و گردآوری شده است.