جدیدترین جوک های باحال و خنده دار 99 – 2020

یه بار رفتم پارک سوار تاب شدم یکی اومد گفت چیکارم یکنی؟ گفتم به تو ربطی نداره پارک واسه همه است سن و سالم نداره گفت باشه فقط از رو بچه من پاشو

متن تبریک روز آمار و برنامه ریزی | عکس نوشته تبریک روز آمار و برنامه ریزی

متن تبریک روز آمار و برنامه ریزی به مناسبت فرا رسیدن اول آبان ماه را در ادامه این بخش برای شما علاقه مندان تهیه و گردآوری کرده ایم و در صورتی که به دنبال مجموعه زیباترین عکس نوشته تبریک روز آمار و برنامه ریزی هستید با ما همراه باشید. آمار و برنامه ریزی در هدایت و اداره جامعه نقش مهمی دارد، در دهه های اخیر استفاده صحیح از این علم نقش بسزایی در پیشرفت کشورها ایفا کرده است. با استفاده صحیح از این علم می توان رویدادهای آینده را با درصدی معینی از اطمینان پیش بینی کرده و برای آنها تصمیم گیری نمود.

پیام تبریک روز قناد | عکس روز قناد مبارک

پیام تبریک روز قناد برای شما کاربر گرامی که می خواهید روز قنادی را به این عزیزان تبریک بگویید در ادامه آورده شده است و همچنین می توانید از مجموعه زیباترین عکس روز قناد مبارک برای پروفایل تلگرام و استوری اینستاگرام تان استفاده کنید. در تقویم ملی و جهانی، هفته آخر مهرماه به خصوص تاریخ بیستم اکتبر مصادف با 29 مهر ماه که یکی از مهم ترین روزهایی است که برای صنعت غذا از اهمیت خارق العاده ای برخوردار است و به همین مناسبت متن تبریک روز قناد مبارک را با هم می خوانیم:

متن طنز در مورد تابستان | جوک طنز درباره تعطیلات تابستان

تابستان گرم و دوباره فرا رسیده است و دل خیلی از دانش آموزان را با آمدنش شاد کرد. به مناسبت آغاز فصل تابستان در ادامه متن طنز در مورد تابستان باحال را برایتان تهیه و گردآوری کرده ایم. اگر می خواهید یک جوک طنز درباره تعطیلات تابستان برای دوستان تان ارسال کنید می توانید از این بخش جالب ترین جوکهای طنز تابستانی را انتخاب کرده و پیامک کنید. مجموعه جدیدترین جوک تعطیلات تابستان به همراه 200 متن طنز در مورد تابستان، پایان فصل تابستان، شروع مدارس، سفرهای تابستانی، گرمای هوا در تابستان و خاموش کردن کولرها توسط پدران عزیز در فصل تابستان را خواهید خواند.

پیام تبریک روز تربیت بدنی و ورزش | جملات زیبا در مورد هفته تربیت بدنی

پیام تبریک روز تربیت بدنی و ورزش به مناسبت فرا رسیدن 26 مهر ماه را در این بخش با هم مرور خواهیم کرد و در بخش دوم این مطلب مجموعه بهترین جملات زیبا در مورد هفته تربیت بدنی تهیه و گردآوری شده است که از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید. روز بیست و ششم مهر ماه به عنوان روز ورزش و تربیت بدنی نامگذاری شده است و هر ساله از 26 مهر تا 2 آبان به مناسبت هفته تربیت بدنی ورزش های همگانی در ایران مان برگزار می شود تا جامعه را با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی اجتماعی و فردی و همچنین توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش آشنا کند.

متن تسلیت وفات پیامبر | پیام رسمی تسلیت رحلت پیامبر

متن تسلیت وفات پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت پیغمبر گرامی اسلام را در ادامه می خوانید و در بخش دوم این مقاله زیباترین پیام رسمی تسلیت رحلت پیامبر تهیه و گردآوری شده است.

پیام تبریک روز نیروی دریایی | متن تبریک روز نیروی دریایی به همسرم

پیام تبریک روز نیروی دریایی مبارک به همراه زیباترین متن تبریک روز نیروی دریایی به همسرم را در ادامه این بخش تقدیم حضورتان خواهیم کرد. به مناسبت فرا رسیدن هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی با این مقاله همراه ما باشید.

پیام تبریک برد پرسپولیس | متن تبریک قهرمانی پرسپولیس

پیام تبریک برد پرسپولیس به هواداران این تیم در این مقاله تهیه و گردآوری شده است و اگر به دنبال زیباترین متن تبریک قهرمانی پرسپولیس هستید با این بخش همراه ما باشید. به مناسبت برد تیم پرسپولیس و قهرمان شدن مان در لیگ منتخبی از بهترین متن تبریک برد پرسپولیس را با هم مرور خواهیم کرد.

پیامک تبریک ماهگرد (دوستی – نامزدی – ازدواج – عشق)

پیامک تبریک ماهگرد دوستی عاشقانه را در این بخش از سایت سماتک خواهید خواند و در صورتی که به دنبال زیباترین متن تبریک ماهگرد ازدواج به همسر هستید با این بخش همراه ما باشید. پیام تبریک ماهگرد نامزدی برای عشق زندگی تان می تواند احساس او به شما را دوچندان کند و توصیه می کنیم بهترین پیام تبریک ماهگرد عشق را برای ایشان بفرستید. یکی از بهترین روش ها برای ابراز احساس به مخاطب خاص یا همسر ارسال کردن پیام عاشفانه ماهگرد دوستی یا ازدواج است و شما می توانید در این روز مهم با ارسال پیامی پرمحتوا و رمانتیک طرف مقابل خود را از احساسی که نسبت به وی دارید مطلع کنید و لحظاتی بی نظیر و توام از عشق را برای او رقم بزنید.

متن در مورد حسادت به زندگی دیگران + شعر در مورد حسادت به دیگران

حسادت کردن به دیگران یکی از بدترین عیوب در آدمی است و انسان حسود هرگز سودی نخواهد برد. در این مقاله متن در مورد حسادت به زندگی دیگران به همراه گلچین شعر در مورد حسادت به دیگران را تهیه و گردآوری کرده ایم.

متن تبریک روز مترجم | پیام تبریک روز جهانی مترجم

متن تبریک روز مترجم به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ترجمه را در این بخش از سایت سماتک برایتان تهیه و تنظیم کرده ایم. زیباترین متن پیام تبریک روز جهانی مترجم و ترجمه برای دوست و همکار گرامی تان که در امر مترجمی مشغول فعالیت است را ارسال کنید و این روز را به این افراد تبریک و شادباش بگویید. ترجمه یک مهارت تخصصی به حساب می آید و روز بین المللی ترجمه، مترجمان را تشویق میکند تا به حرفه خود افتخار کرده و دستاورد های عرصه خود را جشن بگیرند.

متن تبریک روز گردشگری | پیام تبریک روز جهانی گردشگری

متن تبریک روز گردشگری به مناسبت فرا رسیدن 6 مهر ماه را در این بخش از تقدیم حضورتان خواهیم کرد. پیام تبریک روز جهانی گردشگری و جهانگردی مناسب برای عاشقان سفر است و پشاپیش 27 سپتامبر مصادف با 6 مهر روز جهانی گردشگری را خدمت شما کاربر گرامی تبریک و تهنیت عرض می نماییم. از سال 1980، سازمان گردشگری سازمان ملل این روز را به نام روز جهانی گردشگری نامگذاری کرده است و آن را جشن می‌گیرد. هدف این نامگذاری بالا بردن سطح آگاهی مردم در مورد نقش گردشگری در جهان است، و همچنین نشان دادن تأثیر گردشگری بر ارزش‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در سراسر دنیا.

پیام تبریک روز سالمند | متن زیبا به مناسبت روز سالمند

پیام تبریک روز سالمند به مناسبت فرا رسیدن 9 مهر روز جهانی سالمند را به تمامی پدربزرگ ها و مادربزرگ های دوست داشتنی تبریک می گوییم. در صورتی که به دنبال متن زیبا به مناسبت روز سالمند هستید در ادامه این مقاله زیباترین متن تبریک روز سالمندان را با هم مرور خواهیم کرد. امروز، روز بزرگداشت سالمندان است. راستی چند روز است که به پدربزرگ ها و مادربزرگ های خود سر نزده ایم؟ نهم مهر ماه روز سالمند بر تمام پدربزرگ ها و مادربزرگ ها مبارک باد.

متن طنز روز معلم | جوک روز معلم خنده دار

متن طنز روز معلم خنده دار و بامزه به همراه جدیدترین جوک روز معلم خنده دار و باحال را که در مورد معلم و دانش آموز است در این مقاله بخوانید. متن طنز معلم و شاگرد بسیار خنده دار و بامزه است که به مناسبت روز معلم سایت سماتک در ادامه متن خنده دار روز معلم را تهیه و آماده کرده است.

متن تبریک روز سرباز | پیام تبریک روز سرباز

متن تبریک روز سرباز مبارک به همراه زیباترین پیام تبریک روز سرباز به مناسبت فرا رسیدن 1 مهر ماه و دومین روز هفته دفاع مقدس در ادامه این بخش تهیه و گردآوری کرده ایم. اگر دوست یا نزدیکان تان به خدمت سربازی رفته است می توانید برای دلگرم شدن ایشان یک متن تبریک روز سرباز مبارک برایش ارسال کنید.