پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

اما جا دارد فراموش نکنید که تمام این ها تنها جنبه سرگرمی دارند و خواندن این طالع فقط میتواند به عنوان راهنمای شما عمل کند  و به شما بگوید که به چه چیزهایی توجه بیشتری داشته باشید. توجه: متولدین اسفندماه هر سالی نشانه سال تولدشان با سال بعدی برابر خواهد بود. به عنوان مثال اگر شما دوست عزیز متولد اسفند 1363 هستید جزء متولدین سال موش محسوب نمیشوید، بلکه نشانه سال تولد شما گاو خواهد بود.

تعبیر خواب پیری | پیر شدن در خواب چه تعابیری دارد؟

در این بخش تعبیر خواب پیری و پیر شدن را مرور می کنیم. از دید اکثر معبران تعبیر خواب پیری و پیر شدن، کسب تجربه، احترام و بزرگی می باشد. از دیدگاه علم تعبیر خواب پیر شدن نشانه ای از خرد و پختگی روحی است به جز اینکه در خواب ببینید به طور ناگهانی پیر و ناتوان شده اید. مثلا در آیینه به خود نگاه کنید و صورت شما ناگهان تغییر کند. در ادامه تمام تعابیر مربوط به خواب پیری و پیر شدن را بررسی می کنیم.

طالع بینی اسفند ماه 98

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

تعبیر خواب کبوتر | دیدن کبوتر در خواب چه تعابیری دارد؟

در این بخش تعبیر خواب کبوتر را بررسی خواهیم کرد. دیدن کبوتر در خواب به رسیدن اخبار تعبیر شده است، معبرانی مثل ابن سیرین تعبیر خواب کبوتر را شنیدن اخباری از یک فرد غائب می دانند، معبرانی مثل کارل گوستاو یونگ که دیدگاه نو در علم تعبیر خواب دارند نیز خواب کبوتر را به غیبت و رسیدن خبرهایی مهم تعبیر کرده اند. در ادامه این مطلب با تمام تعابیر مربوط به دیدن خواب کبوتر آشنا می شویم.

خصوصیات بد متولدین ماه های مختلف | از حسادت مردادی ها تا خساست آبانی ها

در اینبخش با خصوصیات بد متولدین ماه هاي مختلف آشنا میشویم. متولدین ماه ها یک سری اخلاق و خصوصیات مشترک دارند، برخی خوب و برخی هم بد! از آنجا کـه مواجه شدن با ضعف ها کار ساده نیست و هیچ کس مورد انتقاد قرار گرفتن را دوست ندارد، همیشه سعی میکنیم درمورد خصوصیات خوب صحبت کنیم. اما امروز آن روی سکه را مورد بررسی قرار خواهیم داد، با مجله پارس ناز همراه باشید.

آیا میدانستید ماه تولد بر صفات اخلاقی و رفتاری تاثیر دارد؟

این روزها تقریبا همه نشریات و مجله ها به خصوص مجله های خانوادگی، همگی یک ستون را به فهرست کردن خصوصیات خلقی و رفتاری و عملکردی، متولدین ماه های مختلف سال اختصاص داده اند به طوری که طالع بینی ماه تولد یکی از قسمت های محبوب هر مجله است و حتی اگر شما به آن ها اعتقادی نداشته باشید اما به احتمال زیاد طالع ماه خود را می خوانید.

فال روز دوشنبه 10 شهریور 93

امروز ممکن است یکی از اطرافیان تان خودخواهانه رفتار کند و باعث شود که به طرزی باور نکردنی به این حرکت او واکنش نشان دهید. شاید تصمیم بگیرید احساسات تان را کنار بزنید، اما با این کار احساسات تان از بین نمی روند. هیچ راه حل ساده و آسانی به نظرتان نمی رسد، به همین خاطر ممکن است به شدت ناراحت و خشمگین باشید. به جای این که کنترل خودتان را از دست بدهید و اوضاع را بدتر کنید، بهتر است قبل از این که چیزی بگویید فقط چند نفس عمیق بکشید. وقتی بر خودتان مسلط شدید آن وقت حقیقت را به طرزی سیاستمدارانه بیان کنید.

تعبیر خواب پریود شدن | قاعدگی زنان در خواب چه تعابیری دارد؟

در این بخش تعبیر خواب پریود شدن را بررسی می کنیم. از دیدگاه معبران تعبیر خواب پریود شدن یا دیدن خون قاعدگی برای مردان گناه و برای زنان بدست آوردن مال و پول است. معبران غربی اعتقاد دارند دیدن خواب قاعدگی بیانگر تنش ها و نگرانی های درونی است. در ادامه این مطلب تمام تعابیر و نشانه شناسی های مربوط به دیدن خواب پریود شدن را مرور می کنیم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

سال خوک خوب است یا بد؟ | نماد و خصوصیات سال خوک چیست

سال خوک یکی از سال های خوب برای همه مردم ایران زمین است اگر می خواهید سال خوک برایتان خوب باشد و در آن شاد زندگی کنید با نگاهی به طالع بینی چینی سال خوک خودتان را در این سال بیمه کنید. سال خوک بد نیست یعنی هیچ سالی بد نیست اگر خود انسان خوب باشد و دنبال خوبی کردن به دیگران باشد در سال خوک اگر نوزادی به دنیا بیاید بسیار باهوش خواهد شد و این یکی از خوبی های سال خوک است. سال خوک به گونه ای باور نکردنی صادق و بی ریاست تا جایی که گاهی ممکن است به خود صدمه بزند. او در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند کاری بکند. به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند. خوک در درک افکار انسانی به اندازه سگ دانا نیست. اگر می خواهید با طالع بینی سال خوک برای متولدین سالهای دیگر آشنا شوید این مقاله را بخوانید. خوک عاشق خوردن و خوابیدن و چاق شدن است و این بد است. از اینرو معمولاً نشانگر تنبلی و بدهیکلی است. از جانب مثبت، بسیار خوش رفتار است و آزاری به دیگران نمی‌رساند و می‌تواند برای مردم ثروت و فراوانی بیاورد. خوک ها از دیرباز سمبل فراوانی و ثروت بوده‌اند. افرادی که در سال خوک متولد شده‌اند، افرادی صادق و رک گو هستند. آنها ظاهری آرام و قلبی نیرومند دارند، اما کم طاقتند و استقلال ندارند. از آنجا که از حرف زدن غیرمستقیم و در لفافه خوششان نمی‌آید، غیر اجتماعی به نظر می‌رسند. اما افرادی خوشبین و مقاوم هستند و تازمانیکه کاملاً به آنها نزدیک نشده‌اید، پی به وفاداری و خوش قلبی آن‌ها نخواهید برد

طالع بینی سال 1399 برای ماههای مختلف سال

دریابید که امسال چه چیزی برای شما به همراه دارد. به دنبال فال سالانه باشید تا توضیحات مفصلی از جزر و مد در سال جاری را به دست آورید. هر ساله ستاره ها و سیارات شما موقعیت خود را تغییر می دهند تا چیزی غیر معمول و جدید در زندگی شما به وجود بیاورند. ما حرکات سیارات را به طور کامل مطالعه می کنیم و هر سال فال هر علامت زودیاک را تهیه می کنیم ، که شامل تمام اتفاقات سال است.