تعبیر خواب دندان | دیدن دندان سالم یا پوسیده در خواب چه معنایی دارد؟

در اینبخش انواع تعبیر خواب دندان را بررسی می کنیم. دندان ها در خواب بیشتر بـه عمر تعبیر شده اند، مثلاً این حکایت را شنیده اید کـه میگویند: اگر خواب ببینید دندان تان افتاده یکی از اطرافیان تان را از دست می دهید! البته نمیتوان راجع بـه درستی این تعابیر با صراحت حرف زد اما بسته بـه نوع خواب حتی افتادن دندان، می تواند تعبیر دیگری غیر از مرگ! داشته باشد. با پارس ناز همراه باشید.

خصوصیات جنسی و عواطف مرد متولد شهریور ماه

مردان متولد شهریور برای خودشان خصوصیات منحصر به فردی را دارند و خصوصیات جنسی و عواطف مرد متولد شهریور ماه بسیار پیچیده و جذاب است اگر می خواهید با یک مرد متولد شهریور ازدواج کنید باید خصوصیات جنسی مرد متولد شهریور را بدانید در ادامه شما را با خصوصیات و عواطف مرد متولد شهریور ماه بیشتر آشنا خواهیم کرد.

تعبیر خواب رابطه جنسی با محرم و نامحرم | دیدن خواب رابطه جنسی چه معنایی دارد؟

در اینبخش تعبیر خواب رابطه جنسی با محرم و رابطه جنسی بطور کلی را مرور می‌کنیم. خواب ها از درون مـا خبرهایی را منتقل می کنند، چیزهایی کـه در عمق وجودمان پنهان شده اند. نمیشود بـه معبران و دیدگاه هاي انها خاطرجمعی 100 در 100 داشت، چرا کـه نظرات فوق العاده زیاد و فوق العاده دارای تضاد هستند، بنابر این باید نمادها را درنظر بگیریم و از دید علم و روانشناسی استفاده کنیم.

تعبیر خواب دوست و رفیق | دیدن دوستان در خواب چه معنایی دارد؟

در اینبخش نعبیر خواب دوست و رفیق را مرور میکنیم. خیلی وقتا دوستان مان را در خواب میبینیم، گاهی دوستان نزدیک و گاهی هم دوستان قدیمی کـه مدت زیادی اسـت خبری از آن ها نداریم، گاهی هم دوستانی در خواب میبینیم کـه در بیداری وجود خارجی ندارند، باید بگوییم دیدن دوستان در خواب بطور کلی تعبیر بدی ندارد اما بسته بـه نوع و ماجراهایی کـه در خواب اتفاق می افتند این تعبیر تغییر می کند.

تعبیر خواب زندانی شدن | زندانی یا حبس شدن در خواب چه معنایی دارد؟

در اینبخش تعبیر خواب زندانی شدن یا حبس شدن را بررسی میکنیم. حبس شدن در خواب می تواند دریک اتاق باشد، می تواند زندان باشد و می تواند هر جای دیگری باشد، بنابر این زندانی شدن در خواب فقط بـه میله هاي زندان محدود نمیشود و هرجا و مکانی می تواند باشد. معبران اسلامی زندان رابه اندوه تعبیر کرده اند و غربی ها بـه احتیاط در رفتار و کارها تعبیر کرده اند، با پارس ناز همراه باشید.

رابطه عشقی متولدین ماه ها | میزان عشق متولدین هر ماه چقدر است؟

امروز درمورد رابطه عشقی متولدین ماه ها و همچنین میزان عشق متولدین هرماه صحبت میکنیم. خصوصیات رفتاری و اخلاقی متولدین ماه هاي مختلف را بیشتر با خصوصیات و ویژگی هاي مختلف آنها می شناسیم. این خصوصیات مشترک فقط دراین بـه این دو مورد محدود نمی‌شوند بلکه در میزان عشق آنها هم ویژگی هاي مشترکی وجوددارد. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

بنابر رسوم قدیمی در کشور لهستان ، هر سال در شب قبل از جشن سنت آندرو (جشن در روز ۳۰ نوامبر و در نتیجه زمان انجام فال غروب ۲۹ نوامبر است) ؛ دختر خانم های جوان مقداری شمع را در قاشقی ریخته و بر روی شعله ای نگاه می دارند تا ذوب شود . سپس یک کلید قدیمی را بر روی کاسه و یا لیوان کوچکی که محتوی آب سرد است نگاه داشته و محتوی قاشق را از طریق سوراخ کلید به داخل آب می ریزند .

تعبیر خواب مهمانی | میزبان بودن و مهمانی رفتن در خواب چه معنایی دارد؟

در اینبخش تعبیر خواب مهمانی رفتن و میزبان میهمان بود را مرور میکنیم. بارها شده کـه خواب جشن و می مانی را دیده باشیم، گاهی اوقات در خواب میزبان مهمانان هستیم، گاهی بـه میهمانی و یا جشن میرویم و گاهی هم بـه مهمانی دعوت می شویم. معبران اسلامی شادی و مهمانی را دلیل بر غم و اندوه دانسته اند و معبران غربی با دلایل منطقی و روانشناسانه این خواب را معنا می کنند.

عکس پروفایل فروردین ماهی + متن تبریک تولد فروردین ماهی ها

در اینبخش مجموعه اي از عکسها و متن هاي مخصوص فروردین ماهی ها را مرور می‌کنیم. اسفندماه هم بـه اتمام رسید و ماه اول بهار و فصل جدید و سال جدید از راه رسیده اسـت. فروردین ماهی ها همانند ماه اول بهار بـه مهربانی و سرزندگی مشهور هستند. آن ها بسیار بخشنده اند اما احساسات شان هم همانند هوای بهار قابل پیشبینی نیست. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

تعبیر خواب غذا خوردن | دیدن غذا خوردن در خواب چه معنایی دارد؟

در اینبخش انواع تعبیر خواب غذا خوردن را مرور می‌کنیم. دیدن خواب غذا خوردن یک خواب همیشگی اسـت، اما گاهی فضای خواب بـه گونه دیگری اسـت. هنگامیکه بیدار می‌شویم فقط غذا خوردن رابه خاطر می آوریم، اکثر معبران غذا خوردن رابه رضایت و خوشنودی تعبیر کرده اند اما طبق روال، نظرات باهم تفاوت دارند. در ادامه نظرات تمام معبران نامدار را بررسی میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

تعبیر خواب سگ | دیدن سگ در خواب چه معنایی دارد؟

در اینبخش انواع تعبیر خواب سگ را بررسی میکنیم. سگ ها در دنیای واقعی نماد وفاداری و هم چنین احساس می باشند، انها موجوداتی هستند کـه از دیرترین ایام با انسانها همراه بوده اند. بعلت نجس شمردن سگ، معبرین اسلامی سگ را نماد دشمنی و کینه می‌دانند اما از دید معبران غربی سگ بـه حفاظت و راستی تعبیر می شود، در ادامه بیشتر صحبت میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

تعبیر خواب گربه سیاه | دیدن گربه سیاه در خواب چه معنایی دارد؟

در اینبخش تعبیر خواب گربه سیاه را بررسی می کنیم. گربه طبق اکثریت نظرها بـه زن و البته خیانت تعبیر شده اسـت، اما معبران در تعبیرهای شان فوق العاده اختلاف نظر دارند. گربه می تواند زنی دلسوز باشد یا دوستی خیانت کار اما حقیقت این اسـت: برخی خواسته هاي درونی مـا در خواب بـه شکل گربه ظاهر می شوند، خواب مثل یک معمای تصویری اسـت. با مجله پارس ناز همراه باشید.

سال خوک چه سالی است | 0 تا 100 درمورد سال خوک 1398

سال خوک چـه سالی اسـت؟ سال هاي دوازده گانه اي کـه با نام و نماد حیوانی شناخته می‌شوند امسال یعنی سال 1398 بـه سال خوک رسیده اند. این سال چگونه اسـت و متولدین این سال چـه خصوصیاتی دارند؟ این سال برای باقی متولدین سال هاي حیوانی چگونه اسـت؟ امروز از 0 تا 100 درباره این موضوع صحبت می‌کنیم و نکات جالبی را مرور میکنیم. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

اعداد شانس  ما را تشویق می‌کنند به کارهایمان بهتر از گذشته رسیدگی کنیم. نه، تصور نکنید این اعداد مبنای خرافی دارند، بلکه کاملا براساس مسائل روان‌ شناسی هستند و پس از کلی بررسی تهیه شده‌اند.