آیا میدانستید ماه تولد بر صفات اخلاقی و رفتاری تاثیر دارد؟

این روزها تقریبا همه نشریات و مجله ها به خصوص مجله های خانوادگی، همگی یک ستون را به فهرست کردن خصوصیات خلقی و رفتاری و عملکردی، متولدین ماه های مختلف سال اختصاص داده اند به طوری که طالع بینی ماه تولد یکی از قسمت های محبوب هر مجله است و حتی اگر شما به آن ها اعتقادی نداشته باشید اما به احتمال زیاد طالع ماه خود را می خوانید.

تعبیر خواب قبر و قبرستان | دیدن خواب قبر چه تعبیری دارد؟

در اینبخش انواع تعبیر خواب قبر و آرامستان را مرور میکنیم. دیدن خواب قبر کابوس واقعا ترسناکی اسـت، اما تعبیر خوب و مثبتی دارد. خواب قبر و درون قبر قرار گرفتن بیشتر بـه سازندگی و آبادی تعبیر شده اسـت، همچنین این خواب می تواند معنای تغییرات مثبت در زندگی مـا را داشته باشد، در ادامه تمامی تعابیر از معروف ترین معبران خواب جهان را بررسی میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

طالع بینی چینی، هندی و خورشیدی زن و مرد آذر ماهی (برج قوس)

مردان آذرماهی: بهتر است با افکار انقلابی او مخالفت نکنید. اگر با یک مرد متولد آذر ازدواج کرده‌اید باید بدانید بیش از هر زن دیگری در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهرتان قرار گرفته‌اید. او متولد برج قوس است بنابراین وقتی دیدید که کمانش را در دست گرفت و تیرهایش را یکی پس از دیگری به سوی هدفی غیرممکن رها کرد بهترین کار آن است که فکرتان را به موضوع دیگری معطوف سازید و حواستان را پرت کنید که به او گیر ندهید. بلاخره در یک شب عاشقانه خواهید دید که صادقانه بهتان می‌گوید براستی همسری ایده آل برای او هستید.