لباسی که با طراحی کرونا جهانی شد

پایتون مانکر دختر ۱۸ ساله تصور نمی‌کرد با طراحی فوق العاده‌اش از نوار پلاستیکی به شهرت جهانی برسد. او برای شرکت در مسابقه طراحی ایده‌های عجیب پیراهن که هر ساله در ایلینویز آمریکا بین فارغ التحصیلان دبیرستان برای کسب بورسیه ۱۰ هزار دلاری برگزار می‌شود، لباسی را با نوار پلاستیکی و با تبلیغات ویروس کرونا طراحی کرد.

دره یخی در مریخ!

سازمان فضایی اروپا منظره باورنکردنی از یک دره یخی در مریخ را به تصویر کشاند.

قلم نویسنده را رها کن و قلم گاو را بچسب!

شهرام شهیدی در ضمیمه طنز روزنامه شهروند به کنایه از اوضاع نامساعد روزنامه‌نگاران نوشت: امروز روز قلم است و بزرگداشت صاحبان قلم. از آنجا که نویسندگان و قلم به مزدان ‌ای بابا. شما ببخشید. ترک عادت موجب مرض است. چون قبلا گوینده اخبار بودم، هنوز در ژست گویندگی خبر مانده‌ام و تنظیمم رو همان کوک باقی مانده.

عکس مبعث پیامبر اکرم | عکس پروفایل مبعث حضرت محمد

عکس مبعث پیامبر اکرم ص به همراه مجموعه زیباترین عکس نوشته عید مبعث مبارک برای پروفایل را در این بخش تقدیم به شما عزیزان می کنیم؛ در صورتی که کالکشن جدیدترین عکس پروفایل مبعث حضرت محمد ص را می خواهید با سماتک همراه باشید.

ماسک‌های چرمی از پوست بادمجان

یک تیم طراح و سرآشپز اردنی برای ساخت ماسک چرمی از پوست بادمجان استفاده می‌کند. ماسک تولیدی آن‌ها با اینکه زمخت و خشن است، اما انعطاف‌پذیری و دوام بالایی دارد و نفس کشیدن هم با آن سخت نیست.

تصویر عجیب یک روح در یک عکس دسته جمعی (عکس) پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

به گزارش ایارن ناز تصویر یک روح سرگردان در یک عکس دسته جمعی وحشت آفرین شد . عکس یک شبح در کنار افراد حاضر در این عکس مشاهده میشود .گرفتن یک عکس دسته جمعی در یک تیمارستان, حاشیه هایی را به همراه داشته است, چرا که روح یک دختر در عکس دیده می شود