هوش خود را بسنجید!

با این تمرین می‌توانید آلزایمر را از خود دور کنید. این بازی همچنین ورزشی برای ذهن شماست تا در کار‌های روزمره تمرکز بیشتری داشته باشید.

حکایات سعدی در باب اخلاق درویشان

گلستان کتابی است نوشتهٔ شاعر و نویسندهٔ معروف ایرانی سعدی شیرازی که در یک دیباچه و هشت باب به نثر مُسَّجَع (آهنگین) نوشته شده است. غالب نوشته‌های آن کوتاه و به شیوهٔ داستان‌ها و نصایح اخلاقی است.

عکس نوشته دختر که داشته باشی

دختر یه نعمته از طرف خدا که وقتی وارد زندگیت میشه با خودش رزق و روزی رو میاره. برای اینکه ثروتمند بشی باید دختردار بشی. کسایی که دختردار هستن، هیچکاری هم نکنن، باز هم موفق و خوشبختن. چون اونا نعمتی از نعمت های خدا رو دارن که با خودش رزق و روزی میاره.

مهربانی، و دیگر هیچ!

منتشر شدن این ویدئو در فضای مجازی نظر‌ها را به‌خود جلب کرده. پسربچه‌ای که پیراهن شماره ۵۰ را به‌تن دارد، با حرکتی بسیار زیبا معنای مهربانی و انسانیت را نشان می‌دهد.

زن 160 کیلویی بعد پنج بار زایمان یک مانکن 50 کیلویی شد (عکس) پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

این مادر 35 ساله می گوید که هرروز برای دویدن از منزل خارچ می شود و هفته دو مرتبه به باشگاه می رود. من با فرزندانم ورزش می کنم و آنها نیز از این کار لذت می برند چرا که ورزش کردن را نوعی بازی میدانند.

مکان‌های عجیب و غیرقابل تصور!

در این مطلب قصد داریم شما را با عجیب‌ترین مکان‌های زمین که شبیه سیاره‌های دیگر هستند، آشنا کنیم.

غار کاینتون؛ سفر به دنیای آلیس در سرزمین عجایب

غار کاینتون انگلستان که به غار خرگوشی معروف شده است، داستان آلیس در سرزمین عجایب را برایتان تداعی می‌کند. این غار اسرارآمیز که تا چندین قرن ناشناخته باقی مانده بود، همچنان رازآلود بوده و معمای ساخت آن حل نشده است.

جدیدترین عکس نوشته های عاشقانه و غمگین پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

در این پست از سایت سرگرمی ایران ناز جدیدترین عکس نوشته های عاشقانه و غمگین را مرور میکنیم، شما میتوانید از این عکسها بعنوان عکس پروفایل شبکه اجتماعی یا پست هاي اینستاگرامی خود استفاده کنید، امروز همچنین متن موزیک هاي غمگین از خواننده هاي معروف و محبوب را نیز بـه همراه هم مرور خواهیم کرد.

عکس‌هایی شگفت‌انگیز از غروب آفتاب!

در این مطلب عکس‌هایی بسیار زیبا و شگفت‌انگیز از غروب آفتاب در کشور‌های مختلف را گردآوری کردیم که پیشنهاد می‌کنیم تماشا کنید!