اثبات عشق این زن به همسرش با به دنیا آوردن 19 فرزند پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

اثبات عشق این زن به همسرش با به دنیا آوردن 19 فرزند 
پربیننده ترین مطالب
گالری عکس بازیگران
به گزارش ایران ناز این خانواده عجیب شاید پرجمعیت ترین خانواده دنیا باشد. یک پدر و یک مادر و 19 فرزند این خانواده پرجمعیت را تشکیل می دهد.

پدر این خانواده وقتی همسرش را عقد کرد از او درخواست کرد تا برایش 20 بچه بیاورد و این زن که عاشق شوهرش بود عشق خود را به همسرش ثابت کرد.

اثبات عشق این زن به همسرش با به دنیا آوردن 19 فرزند + عکس

اثبات عشق این زن به همسرش با به دنیا آوردن 19 فرزند + عکس

مطالب جالب و خواندنی

اخیرا یک برنامه تلویزیونی از این خانواده جالب و پرجمعیت در تلویزیون امریکا روی آنتن رفت که باعث شگفتی بسیاری از آمریکایی ها شده است. آخرین فرزند آنها هنگام تولد دچار مشکل تنفسی شد و مدت دو هفته در بیمارستان بستری بود. این خانواده ۲۱ نفره به شدت نگران سلامتی این نوزاد بودند و تمام مدت در بیمارستان کنار او بودند.

جالب است بدانید همه این بچه ها متعلق به این زن و شوهر هستند.پدر خانواده میگوید هنگامی که او متولد شد صورتش کبود بود که این امری طبیعی است اما هنگامی که دیدم او گریه نمیکند متوجه خطری که او را تهدید میکرد شدم.

اثبات عشق این زن به همسرش با به دنیا آوردن 19 فرزند + عکس

خوشبختانه پزشکان سریعا اقدام کردند و راه های تنفسی او را به وسیله دستگاه باز کردند.کلی مادر این خانواده و ۴۵ ساله است . او میگوید وقتی برای معاینات ماه های آخر بارداری رفتم پزشکان مرا سریعا به بیمارستان انتقال دادند تا فرزندم را به دنیا آورم.

نام این فرزند جدید “جب” که به معنای “دوست نزدیک خداوند” است نامیده شده است . قرار است برنامه ای با حضور همه افراد این خانواده در تلویزیون امریکا تهیه شود که هرشب نیم ساعت زندگی آنها را به نمایش میگذارد.

اثبات عشق این زن به همسرش با به دنیا آوردن 19 فرزند + عکس

آنها اکنون صاحب ۱۰ دختر و ۹ پسر هستند. این خانواده فرزند دوقلو ندارند و همه بچه ها به صورت طبیعی به دنیا آمده اند.آنها یک خانه بزرگ در ایالت تنسی دارند که ۵ خوابه است و به راحتی در آن زندگی می کنند.

افزودن نظر