بهترین نقش‌آفرینی‌های دهه۹۰ سینمای ایران (۲)

دهه ۹۰ را شاید بشود دهه‌ی خیز فیلم‌های به اصطلاح «اجتماعی» دانست، دهه‌ی پر از التهاب، خشونت و غم در سینمای فارسی، در این‌جا و در دو بخش، نقش‌آفرینی‌های ماندگار این دهه را مرور کرده‌ایم.

ماجرای مهاجرت الهام چرخنده و همسرش

در اینبخش ماجرای مهاجرت الهام چرخنده و همسرش را مرور می‌کنیم. الهام چرخنده بازیگر پرحاشیه کشورمان تایید کرده کـه برای مدت زمانی بـه بيرون از کشور مهاجرت کرده اسـت، او کـه دراین چند وقت نه گفتگو اي انجام داده بودو نه در شبکه هاي اجتماعی فعالیت داشت دوباره خبرساز شده و توجه کاربران فضای مجازی رابه خود جلب کرده اسـت، در ادامه بیشتر صحبت میکنیم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی حسام منظور و همسرش های حسام منظور + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی حسام منظور بازیگر معروف ایرانی را مرور میکنیم. حسام منظور را بیشتر بخاطر نقش آفرینی در سریال بانوی عمارت می شناسیم. او از جمله سلبریتی هایي اسـت کـه حواشی کمی دارد و برای شهرت دست بـه فضا سازی خصوصا از جنس فضای مجازی نمی‌زند. در ادامه با حسام منظور، سبک زندگی و کارنامه فعالیت هایش بیشتر آشنا میشویم. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

این ۶نفر؛ تمام امید اصولگرایان در ۱۴۰۰

انتخابات ۱۴۰۰، فرصت مناسبی برای کامبک اصولگرایان است، آن‌ها دو دوره‌ی پیاپی به کاندیدای منتسب به اصلاح‌طلبان بازی را واگذار کردند، از طرفی دچار فقدان چهره کاریزماتیک هستند، حتی دیگر کسانی از جنس ناطق نوری هم در میان اصولگرایان حضور ندارند.

این ۶نفر؛ تمام امید اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰

کم کم باید برای انتخابات ۱۴۰۰آماده شویم، شاید این چالشی‌ترین انتخابات بعد از انقلاب باشد، از آن جهت که اصلاح‌طلبان تقریبا شانس چندانی ندارند و برای نجات آن‌ها نیاز به چیزی شبیه به معجزه هست.

عکسهای جشن کریسمس ابی خواننده آنور آبی در کنار خانواده اش پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

ابراهیم حامدی (زادهٔ ۲۹ خرداد ۱۳۲۸)، با نام هنری ابی، خوانندهٔ موسیقی پاپ ایرانی است . او از دستهٔ خوانندگان تنور ایران است. ابی در سبک‌های مختلف همانند راک، بالاد، موسیقی فولکلور، پاپ، دنس، هاوس و ترنس موسیقی صاحب اثر است. 

فیلم گریه های سحر همسر میلاد حاتمی از ترس اعدام او پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

حالا چند روز پس از دستگیری میلاد حاتمی ،همسر او سحر در استوری خود چند فیلم منتشر کرد. زن جوان در این استوری ها گریه می کند و از دوستانش می خواهد که او را تنها نگذارند. او همچنین دخترش طلا را در آغوش می گیرد و قصد دارد با نشان دادن این کودک توجه مخاطبانش را بیشتر جلب کند.

شاه رفت

در روز ۲۶ دی ۱۳۵۷ محمدرضا پهلوی آخرین شاه ایران، تهران را به مصر ترک کرد؛ سفری بی‌بازگشت که خبر آن به سرعت در ایران و جهان پیچید.

ماجرای طلاق ریحانه پارسا از مهدی کوشکی

دراین پست ماجرای طلاق ریحانه پارسا از مهدی کوشکی را مرور می‌کنیم. ریحانه پارسا و مهدی کوشکی نزدیک بـه 6 ماه پیش خبر ازدواج خودرا رسما اعلام کرده بودند اما چند روز پیش و با انتشار عکس روزبه بمانی خواننده و ترانه سرای مشهور در خودروی ریحانه پارسا خبر طلاق این زوج بازیگر و پرحاشیه پررنگ تر شد. احتمال می‌رود کـه مدت زیادی از طلاق این زوج گذشته باشد.