سیروس گرجستانی درگذشت | بیوگرافی ،آثار و علت مرگ سیروس گرجستانی

سیروس گرجستانی درگذشت ، بازیگر محبوب فیلمهای کمدی کـه تمام نسل هاي بعد از انقلاب با نقش هاي او خاطره دارند دار فانی را وداع گفت، در نیمسال اول سال 1399 چهره هاي هنری زیادی پر کشیدند و جامعه هنری امروز دوباره سوگوار شد. هنوز هم برای خیلی از افراد شنیدن خبر فوت سیروس گرجستانی غیرقابل باور می باشد. در ادامه با سیروس گرجستانی، آثار و علت فوت او آشنا میشویم.

مرتضی کیوان؛ تو به خاک افتادی، کمر عشق شکست

شاهرخ مسکوب، در کتابش چنین نوشت: «پنجاه سال گذشته، چرا مرتضی کیوان از یاد ما نمی‌رود و مرگش را نمی‌توان بر خود هموار کرد. چرا؟ … مرتضی چنان زیست که دوست نداشتنش آسان نبود.»

رازهای زندگی محمدرضا گلزار REZA GOLZAR های محمدرضا گلزار

در اینبخش با رازهای زندگی محمدرضا گلزار آشنا میشویم. محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده، مجری و مدل محبوب کشورمان برای خیلی از جوانان و نوجوانان یک الگو محسوب می‌شود، برخلاف تمام نقدها و حمله ها باید قبول کنیم کـه آقای گلزار در زندگی خود بسیار موفق بوده و از لحاظ ظاهری هم واقعا خوشتیپ اسـت. اما محمدرضا گلزار چگونه بـه این سطح رسیده؟ در ادامه بطور کامل صحبت می‌کنیم.

ماجرای پارتی های خفن بازیگران از زبان مرجانه گلچین پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

به گزارش ایران ناز مرجانه گلچین بازیگر سریال های خانگی شاهگوش و …. از راز انتخاب شدن بسیاری از بازیگران برای فیلمهای سینمایی پرده برداشت . شرکت در پارتی های آنچنانی برای گرفتن نقش های بازیگری در فیلم های سینمایی ایران !

داستان یک موزیک؛ ای ایران، ای مرز پرگهر

اگر بخواهیم در میان تمام تصنیف‌های تاریخ موسیقی ایران تنها یک اثر را به‌عنوان ملی‌ترین اثر ایران بدانیم بی‌تردید آن یک تصنیف ای ایران خواهد بود

فرح علیه شاه؛ بازخوانی یک گفتگوی تاریخی

این گفتگو که ما ترجمه متن آن را (با اندکی حذفیات) منتشر کرده، درباره زندگی شاه و خانواده‌اش در ایران و خارج از کشور و دیدار فرح با ملکه ثریا، همسر سابق شاه است که درباره‌اش می‌گوید: «او بخش مهمی از تاریخ ما بود و بعد‌ها زندگی راحتی نداشت.»