یک فهرست جذاب و مهیج از فیلم‌های ترسناک سال

فهرستی از چند فیلم ترسناک یا شاید دقیق‌تر؛ مهیج! این فهرست آثار جدید را شامل میشود، سعی کردیم از لحاظ کیفی، قابل تامل باشند و هر خزعبلی را جای فیلم ترسناک اینجا نیاورده‌ایم، به هر حال آخرهفته فرصت خوبی برای «ترسیدن» است.

آشنایی با انواع غذاهای سنتی دزفول غذاهای محلی لذیذ و رنگین دزفول

دزفول شهری در جنوب غربی ایران است، که یکی از شهر های پر جمعیت کشور محسوب می‌شود و در کنار رودخانه دز، در بخش‌های جلگه‌ای استان خوزستان واقع شده‌ است. دزفول دارای غذاهای محلی لذیذ و رنگینی است که در ادامه چند نمونه از آن ها را معرفی می کنیم.

سه چالش «ظریف» برای رئیس‌جمهور شدن

نام محمدجواد ظریف بیش از هر شخصیت دیگری در جبهه اصلاحات به گوش می‌رسد؛ فردی که هشت سال ریاست دستگاه دیپلماسی ایران را بر عهده داشت و اکنون به نماد برجام تبدیل شده است...

به «محسن نامجو» فحش بدهید، تا رستگار شوید!

در پی طرح اتهاماتی علیه محسن نامجو، خواننده ایرانی درباره تعرض و آزار جنسی، او در ویدئویی از رفتار و گفتار اشتباه یا آزارنده خود در قبال زنان عذرخواهی کرده، اما همزمان صدای دیگری از او منتشر شده که باعث خشم بسیاری از جمله مدافعان حقوق زنان شده است.

بیوگرافی فریبا ترکاشوند و همسرش [email protected] عکس

در اینبخش بیوگرافی فریبا ترکاشوند و همسرش را مرور می‌کنیم. فریبا ترکاشوند بازیگر نقش صفیه در سریال تلویزیونی بیگانه اي با مـن اسـت، اینروزها توجه مخاطبان بسیار زیادی رابه خود جلب کرده اسـت، او در تئاتر و تلویزیون حضور فعالی دارد و نقش هایي کـه بازی میکند، همواره با استقبال بینندگان رو بـه رو شده اسـت. در ادامه این مطلب قصد داریم تا بطور کامل با این بازیگر تئاتر و تلویزیون آشنا شویم.

سلبریتی‌هایی که کار کردن با آن‌ها مشکل است

هالیوود احتمالا رقابتی‌ترین بازار حال حاضر دنیا برای یک بازیگر است. به ازای هر یک بازیگری که من و شما درخششش را در فیلم‌های پرخرج می‌بینیم، صد‌ها و شاید هزاران انسان با شکست در راه بازیگر شدن به زندگی عادیشان برمی‌گردند.

تنگنا؛ از غربت و تنهایی‌های علی آقا خوشدست

۲۹ فروردین سال، ۱۳۵۲ یازده سینما در تهران همزمان با ماه محرم، اکران تلخ‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را آغاز کردند. «تنگنا» محبوب‌ترین فیلم دوره اول فیلمسازی نادری میان منتقدان است.

بیوگرافی سلن سویدر Selen Soyder های جدید سلن سویدر

در اینبخش بیوگرافی کامل سلن سویدر و همسرش را مرور می‌کنیم. خانم سلن سویدر Selen Soyder مدل و بازیگر مشهور ترکیه اي است کـه در کشور مـا هم جزو چهره هاي شناخته شده محسوب می‌شود، او یکی از چهره هاي پرحاشیه کشور ترکیه اسـت و با بازی در سریالهای: شمیم عشق و عمر گل لاله بـه شهرت بسیار بالایی دست یافته، در ادامه بطور کامل با سلن سویدر آشنا خواهیم شد.