شعر روز عرفه؛ شعر زیبا در مورد روز عرفه

شعر روز عرفه به همراه گلچینی از اشعار و شعر زیبا در مورد روز عرفه را برای شما عزیزان در سایت سماتک گردآوری نموده ایم در ادامه جزئیات بیشنر اشعار زیبا و خواندنی در وصف روز عرفه را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید. شعر زیبا در وصف روز عرفه که بسیار زیبا و دلنشین هستند را اینجا بخوانید و این اشعار سروده های بزرگان دین و شاعران معاصر می باشد فرا رسیدن روز عرفه را به تمامی شیعیان و مسلمانان تبریک می گوییم امیدواریم از متن شعر برای روز عرفه خوشتان بیاید.

شعر شهادت امام جواد؛ اشعار کوتاه ویژه شهادت امام جواد

شعر شهادت امام جواد علیه السلام را در این بخش از سایت سماتک تقدیم به شما علاقه مندان خواهیم کرد. به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام محمد تقی علیه السلام در ادامه زیباترین اشعار کوتاه ویژه شهادت امام جواد ع را خواهید خواند.

اشعار زیبای یغمای جندقی اشعار یغمای جندقی

یغمای جَندَقی متولد ۱۱۶۰ شمسی در دهکده خور و بیابانک، جندق ـ درگذشته ۲۱ آبان ۱۲۳۸ شمسی در خور و بیابانک میرزا رحیم متخلص به یغما از شعرای غزل‌سرای سده سیزدهم ایران در عهد محمد شاه قاجار است. یغما به این خاطر لقب جندقی دارد که در زمان زندگی او روستای خور در ناحیه اداری جندق بود.

اشعار ولادت حضرت معصومه | شعر میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها

اشعار ولادت حضرت معصومه و روز دختر را در این بخش از سایت سماتک می خوانید. در صورتی که به دنبال متن شعر ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها هستید در این مطلب  گلچینی از زیباترین شعر میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها را برایتان را در سایت سماتک قرار داده ایم. شعر تولد حضرت معصومه که بسیار زیبا می باشند فرا رسیدن ولادت حضرت معصومه را به همه شیعیان تبریک و شادباش می گوییم این اشعار زیبا در وصف ولادت حضرت معصومه سروده شده اند .

کلماتی علیه جنگ؛ معرفی چند رمان ضد جنگِ غربی

 ادبیات جنگ و موضوع دو جنگ جهانی همواره مورد توجه مترجم‌های ادبی در ایران بوده است. این نکته را نه‌تنها در کمیت رمان‌هایی که منتشر شده است می‌توان دریافت، که از کیفیت قابل‌توجه و انتخاب مترجم‌ها نیز می‌توان به این امر پی برد.

متن مداحی برای شهادت امام صادق (ع)

متن مداحی برای شهادت امام جعفر صادق علیه السلام به همراه گلچینی از نوحه برای شهادت امام جعفر صادق (ع) را برای شما عزیزان در سایت سماتک قرار داده ایم که در ادامه متن مداحی برای شهادت امام صادق علیه السلام را خواهید خواند. با ما همراه باشید.