بهترین شعرهای تبریک عید نوروز ۹۹ نوشته های عید نوروز ۱۳۹۹

در اینبخش بهترین شعرهای تبریک عید نوروز را مرور می‌کنیم. کمتر از یک هفته با سال ۱۳۹۹ فاصله داریم و از الان ارسال تبریک هاي نوروزی برای آغاز سال نو فارسی شروع شده اسـت، دراین قسمت از عیدانه مجله پارس ناز اشعار زیبا و بی نظیری در وصف بهار و سال نو را جمع آوری کرده ایم کـه می‌توانید با استفاده از انها خاص ترین تبریک ها را برای دوستان و اطرافیان تان بفرستید.

متن زیبا در مورد مهاجرت | جملاتی در مورد مهاجرت | شعر در مورد مهاجرت

متن زیبا در مورد مهاجرت به همراه جملاتی در مورد مهاجرت را در این بخش از سایت سماتک برایتان تهیه و گردآوری کرده ایم و در بخش سوم این مطلب زیباترین شعر در مورد مهاجرت را خواهید خواند. مهاجرت مرحله سختی از زندگی است که با دلتنگی‌ها و اشک‌های بسیاری همراه است. مهاجرت پدیده‌ ای است که ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد. این مهاجرت می‌تواند از روی اجبار و یا برای بدست آوردن زندگی بهتر انجام شود. مفاهیمی همچون غربت، دلتنگی، دوری از از نزدیکان و … در مهاجرت نهفته است. با بهترین جملات‌ زیبا در مورد مهاجرت و متن درباره مهاجرت همراه سماتک باشید.

شعرهای زیبا و متن مولودی عید غدیر

متن مولودی عید غدیر خم به همراه زیباترین اشعار مولودی عید غدیر را در ادامه این بخش از سایت سماتک مشاهده خواهید کرد. مجموعه زیباترین شعر مولودی عید غدیر خم برای شما است که می خواهید در 18 ذی الحجه مولودی خوانی کنید.

اشعار طنز ناصر فیض اشعار ناصر فیض

ناصر فیض متولد ۲ خرداد ۱۳۳۸ شاعر طنزپرداز ایرانی است. وی دارای نشان درجه یک هنری است. او در دومین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر در بخش اجتماعی برگزیده شده است. فیض دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی است و از سال ۱۳۷۲ در شهر تهران سکونت دارد.

اشعار زیبا از محمد علی سپانلو (شاعر تهران) شعرهای محمد علی سپانلو

محمد علی سپانلو، مشهور به شاعر تهران متولد ۲۹ آبان ۱۳۱۹ تهران – درگذشته ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ تهران) شاعر، روزنامه‌نگار، منتقد ادبی و مترجم ایرانی بود. محمد علی سپانلو دانش‌آموخته دانشکده حقوق دانشگاه تهران و از نخستین اعضای کانون نویسندگان ایران بود.

دوبیتی و شعر تبریک عید نوروز 99 | بهترین شعرهای عید نوروز 1399

در اینبخش مجموعه اي از دوبیتی و شعر تبریک عید نوروز رابه همراه هم مرور می‌کنیم. عید نوروز بزرگ ترین رویداد سال در کشور هـای پارسی زبان می‌باشد، دراین روز ودر لحظه تحویل سال نو تمام مردم کنارهم جمع می‌شوند و این رویداد بزرگ را جشن می‌گیرند، از قرن ها پیش شاعران نیز برای پیشواز بهار شعرهایی سروده اند کـه امروز بهترینها را می‌خوانیم. با پارس ناز همراه باشید.

شعر روز عرفه؛ شعر زیبا در مورد روز عرفه

شعر روز عرفه به همراه گلچینی از اشعار و شعر زیبا در مورد روز عرفه را برای شما عزیزان در سایت سماتک گردآوری نموده ایم در ادامه جزئیات بیشنر اشعار زیبا و خواندنی در وصف روز عرفه را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید. شعر زیبا در وصف روز عرفه که بسیار زیبا و دلنشین هستند را اینجا بخوانید و این اشعار سروده های بزرگان دین و شاعران معاصر می باشد فرا رسیدن روز عرفه را به تمامی شیعیان و مسلمانان تبریک می گوییم امیدواریم از متن شعر برای روز عرفه خوشتان بیاید.

شعر شهادت امام جواد؛ اشعار کوتاه ویژه شهادت امام جواد

شعر شهادت امام جواد علیه السلام را در این بخش از سایت سماتک تقدیم به شما علاقه مندان خواهیم کرد. به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام محمد تقی علیه السلام در ادامه زیباترین اشعار کوتاه ویژه شهادت امام جواد ع را خواهید خواند.

اشعار زیبای یغمای جندقی اشعار یغمای جندقی

یغمای جَندَقی متولد ۱۱۶۰ شمسی در دهکده خور و بیابانک، جندق ـ درگذشته ۲۱ آبان ۱۲۳۸ شمسی در خور و بیابانک میرزا رحیم متخلص به یغما از شعرای غزل‌سرای سده سیزدهم ایران در عهد محمد شاه قاجار است. یغما به این خاطر لقب جندقی دارد که در زمان زندگی او روستای خور در ناحیه اداری جندق بود.

اشعار ولادت حضرت معصومه | شعر میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها

اشعار ولادت حضرت معصومه و روز دختر را در این بخش از سایت سماتک می خوانید. در صورتی که به دنبال متن شعر ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها هستید در این مطلب  گلچینی از زیباترین شعر میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها را برایتان را در سایت سماتک قرار داده ایم. شعر تولد حضرت معصومه که بسیار زیبا می باشند فرا رسیدن ولادت حضرت معصومه را به همه شیعیان تبریک و شادباش می گوییم این اشعار زیبا در وصف ولادت حضرت معصومه سروده شده اند .