بیوگرافی تمام بازیگران سریال ایلدا های بازیگران سریال ایلدا

در این بخش بیوگرافی بازیگران سریال ایلدا را مرور می کنیم. سریال ایلدا یکی از جدیدترین ساخته های شبکه اول سیما می باشد و از 4 مهر 1399 به روی آنتن می رود. فیلم برداری این سریال 14 ماه به طول انجامیده است و انتظار می رود که این سریال که بازیگران مشهوری هم در آن ایفای نقش داشته اند یکی از پربیننده ترین سریال های سال 99 باشد. در ادامه با بازیگران سریال ایلدا آشنا می شویم.

ازگه ازپیرینچی (بیوگرافی و عکس های جدید) [email protected]

در اینبخش با ازگه ازپیرینچی بازیگر معروف ترکیه اي آشنا می‌شویم. خانم ازگه ازپیرینچی یکی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون کشور ترکیه هستند کـه در میان مردم مـا هم از شهرت بالایی برخوردار می باشند. ازگه ازپیرینچی تا کنون در فیلم ها و سریالهای زیادی بازی کرده ودر شبکه هاي اجتماعی هواداران میلیونی دارد. در ادامه بطور کامل با ازگه ازپیرینچی بازیگر ترک آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی بهرام افشاری و همسرش های بهرام افشاری و مصاحبه

در اینبخش بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر خاص سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بهرام افشاری با فیلم سینمایی لانتوری و سریال پایتخت بـه شهرت بزرگی دست یافت. از تازه ترین کارهای او می‌توانیم سریال شرایط خاص را نام ببریم. بهرام افشاری بازیگر بلند قامت کشورمان در دو فیلم لانتوری و پایتخت نشان داد هم در نقش جدی و هم نقش کمدی تسلط خوبی دارد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی نجمه جودکی و همسرش های نجمه جودکی و مصاحبه

در اینبخش بیوگرافی نجمه جودکی مجری جنجالی اینروزها را مرور می‌کنیم. نجمه جودکی با شبکه شـما بـه شهرت رسید و با حواشی و گفتگو هایي کـه با میهمانان خود داشت توانست نگاه هاي زیادی رابه سمت خود جلب کند، او در تازه ترین حاشیه خود بـه امیر تتلو خواننده زیر زمینی معروف حمله کرد و بـه شدت مورد انتقاد قرار گرفت، در ادامه بیشتر با نجمه جودکی آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی ساغر قناعت و همسرش های ساغر قناعت + اینستاگرام و حواشی

در اینبخش بیوگرافی ساغر قناعت بازیگر نوظهور و خوش آتیه کشورمان را مرور می‌کنیم. ساغر قناعت اینروزها بیشتر بـه واسطه بازی خود در سریال بوم و بانو شناخته میشود، بازی خوب او دراین سریال باعث تحسین مخاطبان شد. ساغر قناعت تا کنون با کارگردانان و بازیگران بزرگی همکاری داشته اسـت. در ادامه بطور کامل با ساغر قناعت آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی کامبیز دیرباز و همسرش + مصاحبه و عکس های کامبیز دیرباز

در اینبخش بیوگرافی کامبیز دیرباز بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور می‌کنیم. کامبیز دیرباز با سریال پرطرفدار تب سرد بـه شهرت رسید، او کار خودرا با نقش هاي منفی و جدی شروع کرد. بعد از تب سرد، او اینبار با بازی در فیلم رکورد شکن اخراجی ها بـه اوج شهرت و محبوبیت رسید و سپس با بازی در سریال هایي هم چون: نابرده رنج و میکائیل جای پای خودرا در دنیای حرفه اي بازیگری محکم کرد.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال بوم و بانو های بازیگران سریال بوم و بانو

در این بخش بیوگرافی بازیگارن سریال بوم و بانو را مرور می کنیم. بوم و بانو قرار بود در دهه اول محرم 1399 پخش شود اما با تاخیری تقریبا یک ماهه، پخش این سریال به شهریور و مهر 99 موکول شد. بوم و بانو هم اکنون از شبکه دوم شیما در حال پخش می باشد و بازیگران محبوبی در این سریال ایفای نقش داشته اند. در ادامه با سریال بوم و بانو بیشتر آشنا می شویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی جان یامان بازیگر مشهور ترک Can [email protected]

در اینبخش بیوگرافی جان یامان بازیگر مشهور ترک را مرور می‌کنیم. جان یامان یکی از جذاب ترین و مشهور ترین بازیگران اهل ترکیه می‌باشد، او کـه با بازی در سریال عطر عشق «پرنده سحرخیز» بـه شهرت بالایی دست پیدا کرد، در کشور مـا هم هواداران زیادی دارد. در ادامه این مطلب بطور کامل با آقای جان یامان، فعالیت ها و سبک زندگی او آشنا میشویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی ایوانا سرت بازیگر ترکیه ای [email protected] های ایوانا سرت

در اینبخش بیوگرافی ایوانا سرت بازیگر و مجری مشهور ترکیه اي را مرور می‌کنیم. ایوانا سرت یکی از معروف ترین چهره هاي کشور ترکیه می‌باشد، او با اجرا در تلویزیون ترکیه و هم چنین حضور در صنعت مدلینگ بـه شهرت رسید و پس ازآن وارد حرفه بازیگری شد. ایوانا سرت بـه واسطه فیلم ها و سریالهای خود در کشور مـا هم چهره شناخته شده اي محسوب می‌شود. در ادامه با او آشنا میشویم.

بیوگرافی صبا راد و همسرش + مصاحبه، حواشی و اینستاگرام های صبا راد

در اینبخش بیوگرافی خانم صبا راد مجری برنامه بـه خانه بر می گردیم را مرور میکنیم. صبا راد یکی از مجریان پرحاشیه کشور مان می باشد، از عمل جراحی زیبایی تا صداسازی برای اجرا و… در کارنامه فعالیت هاي او بـه چشم میخورد، صبا راد در حال حاضر همسر مانی رهنما خواننده تلویزیونی کشورمان می‌باشد، در ادامه از 0 تا 100 با صبا راد و حواشی زندگی او آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های بیگه اونال [email protected] بازیگر مشهور ترکیه ای

در اینبخش بیوگرافی و تصاویر بیگه اونال بازیگر مشهور ترکیه اي را مرور می‌کنیم. بیگه اونال یکیاز ستاره هاي نوظهور سینما و تلویزیون ترکیه اسـت. او بعد از بازی در چند سریال پربیننده و هم چنین رابطه عاطفی با اراس بولوت اینملی بـه شهرت رسید. بیگه اونال حالا یکی از چهره هاي شناخته شده ترکیه اي محسوب میشود، در ادامه با بیوگرافی او آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش های شیوا طاهری + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی شیوا طاهری بازیگر پرحاشیه اینروزها را مرور می‌کنیم. شیوا طاهری با سریال گذر از رنج ها شناخته می شود، شیوا طاهری در سریال هایي نظیر: ریکاوری و روزهای بهتر هم بـه ایفای نقش پرداخته اسـت، او متولد کرج و اصالتا ترکمن می‌باشد. در ادامه این مطلب از 0 تا 100 با شیوا طاهری، فعالیت ها، حواشی و سبک زندگی او آشنا میشویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی طوبا اونسال بازیگر ترکیه ای Tuba Unsal

در اینبخش بیوگرافی طوبا اونسال بازیگر ترکیه اي معروف را مرور می‌کنیم. طوبا اونسال Tuba Unsal وارد دهه چهارم عمر خود شده و فعالیت هاي خودرا با مدلینگ آغاز کرده اسـت. طوبا اونسال در سریالهای زیادی حضور داشته اما عمده شهرت او مربوط بـه بازی در سریال عشق 101 می باشد. در ادامه این مطلب بطور کامل با این بازیگر زیبای ترکیه اي آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی دنیز اوگور (بازیگر نقش سحر در سریال استانبول ظالم)

در اینبخش بیوگرافی دنیز اوگور بازیگر نقش سحر در سریال استانبول ستمگر را مرور می‌کنیم. دنیز اوگور یکی از کاراکتر هاي محبوب سریال پربیننده استانبول ستمگر اسـت. او در حرفه بازیگری و دوبله فعالیت میکند ودر چند سال گذشته بـه شهرت بسیار خوبی دست پیدا کرده اسـت، او هم چنین یکی از پرحاشیه ترین بازیگران سینما و تلویزیون ترکیه می باشد. در ادامه با او آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی غمزه ارچل بازیگر ترکیه ای Gamze Ercel

در اینبخش بیوگرافی غمزه ارچل بازیگر ترکیه مشهور را مرور می‌کنیم. غمزه ارچل خواهر هانده ارچل بازیگر و مدل ترکیه اي اسـت، او همانند خواهرش در حرفه بازیگری فعالیت می‌کند و طرفداران بسیار زیادی دارد، غمزه مدت هاست کـه ازدواج کرده و صاحب یک فرزند می‌باشد، در ادامه این مطلب بطور کامل با غمزه ارچل بازیگر ترک تبار مشهور آشنا خواهیم شد، با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی امیرمهدی ژوله و همسرش های امیرمهدی ژوله + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی امیرمهدی ژوله را مرور میکنیم. امیرمهدی ژوله نویسنده، بازیگر، خبرنگار و استندآپ کمدین می‌باشد، او سال‌ها با مهران مدیری و برادران قاسمخانی کار کرده اما همیشه در پشت صحنه بوده اسـت. چهره او با برنامه خندوانه بـه شهرت رسید، او یکی از کسانی بود کـه رامبد جوان برای خنداندن بـه روی استیج خود می آورد، در ادامه بیشتر با امیرمهدی ژوله آشنا می‌شویم.

بیوگرافی ملیسا دونگل بازیگر ترکیه ای [email protected]

در اینبخش بیوگرافی ملیسا دونگل بازیگر ترکیه اي معروف را مرور می‌کنیم. ملیسا دونگل melisa dongel یکی از چهره هاي جوان تلویزیون ترکیه اسـت و جزو بازیگران خوش آتیه این کشور محسوب میشود، او متولد استانبول و دورگه «ترک_روس» می‌باشد. ملیسا هم چنین یکی از زیباترین بازیگران زن کشور ترکیه می‌باشد. در ادامه این مطلب بطور کامل با ملیسا دونگل آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی هازار ارگوچلو بازیگر ترکیه ای [email protected]

در اینبخش بیوگرافی هازار ارگوچلو بازیگر ترکیه اي معروف را مرور میکنیم. هازار ارگوچلو یکی از چهره هاي نوظهور و خوش آتیه سینما و تلویزیون ترکیه می باشد، این بازیگر جوان در حرفه بازیگری و هم چنین مدلینگ فعالیت دارد، ازآن جا کـه فیلم ها و سریالهای ترکیه اي در کشور مـا هم طرفداران زیادی دارند، هازار هواداران زیادی در ایران دارد. در ادامه بطور کامل با هازار ارگوچلو آشنا میشویم.

بیوگرافی شیدا یوسفی و همسرش های شیدا یوسفی + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی شیدا یوسفی بازیگر معروف این روزهای کشورمان را مرور میکنیم. شیدا یوسفی با سریال پر بیننده بچه مهندس شناخته میشود اما جدی ترین کار او تا اکنون بازی در سریال ممنوعه بوده اسـت، شیدا یوسفی قبل از بازیگری دستیار کارگردان بوده اسـت، امروز بطور کامل با شیدا یوسفی، فعالیت ها، علایق و سبک زندگی او آشنا می‌شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی افرا ساراچ اوغلو Afra Saraçoglu و همسرش بازیگر زیبای مشهور ترک

افرا ساراچ اوغلو بازیگر جوان و زیبای ترکیه اي که با چشمان رنگی اش درکنار هنر بازیگری اش بـه سرعت بـه محبوبیت و شهرت زیادی رسیده اسـت.افرا ساراچ اوغلو متولد دوم دسامبر سال 1997 در شهر ادرمیت بالیکسیر کشور ترکیه اسـت. خانواده او پس از فروپاشی امپراطوری عثمانی از شهر تسالونیکی و کرت «جزیره یونانی» بـه ترکیه مهاجرت کردند.

بیوگرافی امین حیایی و همسرش های امین حیایی و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. امین حیایی داور مسابقه عصر جدید، بیشتر با نقش «بیژن مرتضوی» در فیلم اخراجی ها شناخته میشود، امین حیایی یکی از محبوب ترین هاست، از دیگر کارهای معروف او می‌توانیم: سریال ساخت ایران را نام ببریم کـه مخاطبان فراوانی داشت. امروز از 0 تا 100 با امین حیایی، فعالیت ها و سبک و سیاق زندگی او آشنا میشویم.

بیوگرافی مهدی سلوکی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های مهدی سلوکی

در اینبخش بیوگرافی مهدی سلوکی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. مهدی سلوکی از بازیگرانی اسـت کـه در زمان ورود اش بـه دنیای بازیگری بـه سرعت معروف شد، مهدی سلوکی در سریالهای مشهوری همچون: نرگس و ستایش بازی خوبی از خود ارائه داد اما مدتی اسـت کـه او کم کار شده، در ادامه از 0 تا 100 با مهدی سلوکی و همسرش آشنا میشویم، با پارس ناز همراه باشید.