بیوگرافی نسیم ادبی و همسرش های نسیم ادبی + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی نسیم ادبی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را مرور میکنیم. نسیم ادبی بیشتر با سریال شهرزاد شناخته میشود، او دراین سریال نقش خواهر بزرگ‌تر کاراکتر شهرزاد را بازی می کرد. نسیم ادبی در سریال هایي همانند خوب، بد، جلف و دوران عاشقی هم ایفای نقش کرده اسـت. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با نسیم ادبی آشنا شویم.

بیوگرافی هلیا امامی و همسرش های هلیا امامی + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی هلیا امامی بازیگر محبوب کشورمان را مرور میکنیم. هلیا امامی متولد سال 1368 می باشد و بازیگری را از تئاتر شروع کرده اسـت. هلیا امامی مجرد اسـت و از جمله کارهای معروف او می‌توانیم بـه سریال از یاد رفته ها اشاره کنیم. هلیا امامی بـه غیر از بازیگری حرفه مدلینگ را هم دنبال می کند. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با هلیا امامی آشنا شویم.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال هیولا های بازیگران سریال هیولا + خلاصه داستان

در اینبخش بیوگرافی بازیگران سریال هیولا را مرور می‌کنیم. سریال هیولا جدید ترین ساخته مهران مدیری میباشد کـه پخش آن در شبکه خانگی شروع شده اسـت. هیولا در ژانر کمدی ساخته شده و بازیگران بـه نامی از جمله: فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، شیلا خداداد، نیما شعبان نژاد و میر طاهر مظلومی دراین سریال بـه ایفای نقش پرداخته اند. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال حکایت کمال های بازیگران سریال حکایت کمال

در اینبخش بیوگرافی بازیگران سریال حکایت کمال را مرور میکنیم. سریال حکایت کمال برگرفته از کتابی بهمین نام می‌باشد و بازیگران محبوبی از جمله: یوسف صیادی، امیر نوری، محمود پاک نیت و شهره لرستانی دراین سریال نقش آفرینی می‌کنند. این سریال در 150 قسمت تولید خواهد شد و کارگردانی آن برعهده قدرت الله صلح میرزایی می‌باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی ژاله درستکار و همسرش های ژاله درستکار + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی ژاله درستکار بازیگر و مدل محبوب کشورمان را مرور می‌کنیم. ژاله درستکار بیشتر با سریال دنگ و فنگ روزگار شناخته میشود. البته نخستین حضور بازی در سریال خروس بوده اسـت. ژاله درستکار بیش از 150 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد کـه این تعداد روز بـه روز در حال افزایش می‌باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با ژاله درستکار آشنا شویم.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال پردیس های بازیگران سریال پردیس + خلاصه داستان

در اینبخش با بازیگران سریال پردیس آشنا می‌شویم. سریال پردیس ماه رمضان 98 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد، هنوز درباره داستان این سریال اطلاعاتی در معرض نیست اما بـه محض انتشار خبر هـای جدید این مقاله بروز رسانی می‌شود. نکته جالب در مورد سریال پردیس این اسـت کـه، جمعی از بازیگران جوان دراین مجموعه نقش آفرینی می کنند. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی شقایق دلشاد و همسرش های شقایق دلشاد + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی شقایق دلشاد بازیگر و مدل معروف را مرور میکنیم. شقایق دلشاد با سریال کیمیا شناخته می‌شود و کسانی کـه اهل مد و فشن هستند هم حتماً وی را می شناسند زیرا کـه یکی از معروفترین مدلهای اسلامی حال حاضر در ایران می باشد، او هنوز ازدواج نکرده و می‌گوید همسرداری مانع پیشرفت اوست. در ادامه بطور کامل با شقایق دلشاد آشنا میشویم با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی و خبرهای داغ

در اینبخش بیوگرافی محسن فروزان فوتبالیست مشهور و همسرش نسیم نهالی کـه در حرفه مدلینگ فعالیت دارد را مرور می‌کنیم. محسن فروزان یکی از مشهور ترین دروازبان هاي ایران اسـت، او و همسرش نسیم نهالی یکی از پرحاشیه ترین زوج هاي ورزشی هستند؛ چندی پیش محسن فروزان از تیم خود اخراج شد و موج گسترده اي از حواشی بـه راه افتاد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی سعید معروف و همسرش های سعید معروف + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی سعید مشهور کاپیتان لایق تیم ملی والیبال کشورمان را مرور می‌کنیم. سعید مشهور بـه نابغه والیبال ایران مشهور اسـت، او در صفحه اینستاگرامی خود بالغ بر 1.5 میلیون فالوور دارد کـه این رقم هرروز در حال افزایش می باشد، سعید مشهور اصالتا اهل ارومیه می باشد، او یک مغرور و نابغه دوست داشتنی اسـت. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با سعید مشهور آشنا شویم.

بیوگرافی سوگل قلاتیان و همسرش های سوگل قلاتیان و مصاحبه

در اینبخش بیوگرافی سوگل قلاتیان کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون را مرور می‌کنیم. سوگل قلاتیان اینروزها با سریال شرایط خاص میهمان تلویزیون ملی اسـت، سوگل قلاتیان غیر از بازیگری، استعداد بالایی هم در زمینه گویندگی دارد. او متولد شیراز اسـت ودر حال حاضر در زمینه بازیگری فعالیت حرفه اي خودرا شروع کرده اسـت. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با سوگل قلاتیان آشنا شویم.

بیوگرافی عبدالله روا و همسرش مجری مشهور های عبدالله روا و مصاحبه

در اینبخش بیوگرافی عبدالله روا مجری و شاعر محبوب این روزهای تلویزیون را مرور می‌کنیم. عبدالله روا با برنامه ویدیو چک توانست نظر مثبت مخاطبان را بدست آورد، او دراین برنامه حقایق زیادی از ورزش و ورزشکاران را بیشتر با زبان طنز مورد نقد قرار داد. او نامزد بهترین مجری در جشنواره تلویزیونی شده اسـت، در ادامه از 0 تا 100 با عبدالله روا و زندگی او آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی امیلیا کلارک و همسرش های امیلیا کلارک + حقایق جالب درباره زندگی او

در اینبخش بیوگرافی امیلیا کلارک بازیگر معروف بریتانیایی را مرور می‌کنیم. امیلیا کلارک بیشتر بخاطر بازی در سریال گیم اف ترونز شناخته می شود، البته فعالیت هاي هنری امیلیا کلارک از سنین کودکی او آغاز شده اسـت. خانم کلارک زیاد اهل حاشیه نیست اما برای کسیکه بـه اندازه او معروف باشد حاشیه سازی می شود هرچند خودش نقشی در آن ها نداشته باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی مهران عسگری و همسر خارجی اش های مهران عسگری و مصاحبه

در اینبخش بیوگرافی مهران عسگری تکواندو کار معروف کشورمان را مرور می کنیم. مهران عسگری در حال حاضر در کشور ترکیه زندگی می کند و همسر تکواندو کار ترکیه اي او هم موفق بـه کسب مدال طلای جهان شده اسـت. ازدواج این زوج ایرانی ترکیه اي حواشی زیادی رابه دنبال داشت کـه حضور آقای اردوغان در مراسم شان از جمله انها می باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال از یادها رفته های بازیگران سریال از یادها رفته

در اینبخش بیوگرافی بازیگران سریال از یادها رفته را مرور می‌کنیم. سریال از یادها رفته ماه رمضان 98 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این سریال کـه در ژانر تاریخی ساخته شده، از یادها رفته بازیگران مشهوری دارد و روایت گر دوره اي زندگی یک دختر جوان اسـت کـه با چالش هایي در زندگی خود مواجه می شود، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا با بازیگران این سریال آشنا شویم.

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش های ریحانه پارسا و مصاحبه

در اینبخش بیوگرافی ریحانه پارسا بازیگر و عکاس معروف کشورمان را مرور می‌کنیم. ریحانه پارسا یکی از جوانترین ها در تلویزیون اسـت و با نخستین فعالیت جدی خود در سریال پدر بـه شهرت بزرگی دست یافت. در همین مدت کم او درگیر حواشی زیادی شد کـه البته خود او هم در دامن زدن بـه آنها نقش داشت، آخرین حاشیه ریحانه پارسا خبر ازدواجش بود کـه خود او اعلام کرد این خبر دروغ 13 بودو حقیقت ندارد.

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده و همسرش های شهرزاد کمال زاده و مصاحبه

در اینبخش بیوگرافی شهرزاد کمال زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را مرور میکنیم. شهرزاد کمال زاده بیشتر با سریال شاید برای شـما هم اتفاق بیفتد و بچه هاي نسبتا بد شناخته میشود، او علاوه بر بازیگری رشته ورزشی والیبال را هم دنبال می‌کند، خانم کمال زاده از جمله بازیگران بی حاشیه می‌باشد، در ادامه از 0 تا 100 با شهرزاد کمال زاده آشنا میشویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال برادر جان های بازیگران سریال برادر جان

در اینبخش بیوگرافی بازیگران سریال برادر جان را مرور می کنیم. سریال برادر جان در ژانر درام-مذهبی ساخته شده اسـت ودر ماه مبارک رمضان 1398 از شبکه سوم سیما بـه روی آنتن میرود. البته گمان می رفت کـه سریال ستایش 3 برای این ماه پخش شود اما برادر جان آنتن رمضانی سال 98 رابه نام خود ثبت کرد. در ادامه با بازیگران این سریال آشنا می‌شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی صدف خادم و همسرش | اولین دختر بوکسور ایران بعد از انقلاب

در اینبخش بیوگرافی صدف خادم دختر بوکسور و معروف ایرانی را مرور می کنیم. او دهه هفتادی اسـت ودر ایران بدون حریف، آن ‌طور کـه خودش می گوید اولین دختری اسـت کـه بعد از انقلاب اسلامی ایران در سطح بین المللی فعالیت می کند. صدف خادم هواداران زیادی دارد و البته افتخارات قابل توجه، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با صدف خادم و فعالیت هاي او آشنا شویم.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال دلدار های بازیگران سریال دلدار و خلاصه داستان

در اینبخش با بازیگران سریال دلدار آشنا میشویم. سریال دلدار یک درام عاشقانه اسـت و بازیگرانی از جمله: پریوش نظریه، الناز حبیبی و محمد رضا غفاری در آن بـه ایفای نقش پرداخته اند. سریال دلدار قرار اسـت در ماه مبارک رمضان و از شبکه دوم سیما روی آنتن تلویزیون برود، در ادامه با مطرح ترین بازیگران این مجموعه تلویزیونی بـه طور کامل آشنا میشویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.