بیوگرافی رامی مالک و همسرش های رامی مالک | از مصر تا سینما و اسکار

در اینبخش بیوگرافی رامی مالک بازیگر معروف مصری-کشور آمریکا را مرور میکنیم. او برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در 91 امین دوره آکادمی اسکار می‌باشد. رامی مالک را در ایران بیشتر بـه خاطر بازی در فیلم هایي همانند: need for speed و سریال آقای ربات می شناسیم. امروز از 0 تا 100 با رامی مالک و معشوقه او لوسی بوینتول آشنا میشویم. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی روشنک گرامی و همسرش های روشنک گرامی + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی روشنک گرامی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. روشنک گرامی بیشتر بـه واسطه حضور در کارهایی مثل: سریال فاصله ها و همچنین فیلم سینمایی ملبورن شناخته می‌شود. این ستاره نوظهور سینما شباهت زیادی بـه طناز طباطبایی دارد. جالب اسـت بدانید روشنک گرامی با چهره اي فوق العاده جوان جوان بیش از 35 سال سن دارد! در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی طناز طباطبایی و همسرش های طناز طباطبایی + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی طناز طباطبایی بازیگر معروف و خوش چهره سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. طناز طباطبایی ازآن دست سوپراستارهای همیشه در اوج و کم حاشیه اسـت. او سال پیش صفحه اینستاگرامی خودرا حذف کرد و مدتی هم از فضای مجازی فاصله گرفت اما امسال با ساختن صفحه ای جدید البته زیر نظر یک ادمین، بـه این دنیای شلوغ مجازی بازگشت. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی پریناز ایزدیار و همسرش پریناز ایزدیار + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی پریناز ایزدیار بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. عمده شهرت پریناز ایزد یار بخاطر بازی در سریالهای: شهرزاد، زمانه و پنج کیلومتر تا بهشت میباشد. از بهترین کارهای سینمایی وی میتوانیم بـه فیلم هایي مثل: ابد و یک روز، ویلایی ها و متری شش و نیم اشاره کنیم. امروز از 0 تا 100 با این بازیگر محبوب و کم حاشیه آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی باریش آردوچ و همسرش های باریش آردوچ + حواشی و اینستاگرام

ددر اینبخش بیوگرافی باریش آردوچ و همسرش گوپسه اوزای را مرور می‌کنیم. باریش اردوچ در حال حاضر یکی از سوپر استارهای سینمای ترکیه اسـت، این بازیگر سوییسی-ترکیه اي بالغ بر 5 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد کـه رقم بالایی محسوب می‌شود، باریش اردوچ بـه 4 زبان زنده دنیا تسلط دارد و علاوه بر آن یک ورزشکار حرفه اي نیز می باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی خشایار الوند و همسرش + مصاحبه و علت فوت های خشایار الوند

در اینبخش بیوگرافی خشایار الوند نویسنده مشهور سینمایی را مرور می‌کنیم. خشایار الوند امروز صبح بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفتند و بـه هنرمندان آسمانی ایران پیوستند. کارگردان مشهور سیروس الوند برادر بزرگ تر مرحوم خشایار الوند هستند و ماهور الوند بازیگر سینما و تلویزیون هم برادر زاده ایشان هستند، در ادامه نگاهی داریم بـه زندگی نامه خشایار الوند با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی صدف طاهریان و همسرش های صدف طاهریان + مصاحبه و اینستاگرام

امروز با صدف طاهریان بازیگر، مدل و میکاپ آرتیست معروف و پرحاشیه آشنا می شویم. صدف طاهریان بعد از خارج شدن از ایران به شدت مشهور شد، زندگی هنری جدید او حواشی زیادی ایجاد کرد که توانست توجه قشر بسیار زیادی از مردم را به خود جلب کند. صدف طاهریان واقعا کیست؟ از کجا شروع کرده؟ سبک زندگی او چگونه است؟ در ادامه از 0 تا 100 با صدف طاهریان آشنا می شویم.

بیوگرافی لاله اسکندری و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های لاله اسکندری

در اینبخش بیوگرافی لاله اسکندری بازیگر و فعال اجتماعی معروف و محبوب را مرور میکنیم. خانم لاله اسکندری بیشتر با کارهایی مثل: خاک سرخ و خشاب خالی شناخته میشود. او ازدواج کرده ودر حال حاضر اخباری زیادی راجع بـه او نمیشنویم اما لاله اسکندری کارنامه کاملی در فعالیت هاي هنری خود دارد. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با او و سبک زندگی اش آشنا شویم.

بیوگرافی آریا عظیمی نژاد و همسرش + مصاحبه و حواشی های آریا عظیمی نژاد

در اینبخش بیوگرافی آریا عظیمی نژاد آهنگساز و خواننده مشهور را مرور مکنیم. آریا عظیمی نژاد بیشتر بخاطر موزیک سازی هاي مشهور خود و همچنین داوری برای مسابقه عصر جدید شهرت دارد. از مشهور ترین کارهای او می‌توانیم: آهنگسازی مجموعه پایتخت و فیلم سینمایی میم مثل مادر را نام ببریم. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا از 0 تا 100 با آریا عظیمی نژاد آشنا شویم.

بیوگرافی رویا نونهالی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های رویا نونهالی

در اینبخش بیوگرافی رویا نونهالی بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور می کنیم. رویا نونهالی را بیشتر بخاطر نقش آفرینی در سریال خواب و بیدار بـه یاد می آوریم، کاراکتر ناتاشا کـه او بازی آنرا بر عهده داشت در زمان پخش این سریال فوق العاده معروف شده بود، او در حال حاضر بیشتر فعالیت هاي خودرا در تئاتر انجام می دهد، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با رویا نونهالی آشنا شویم.

بیوگرافی سامیه لک و همسرش + مصاحبه، حواشی و اینستاگرام های سامیه لک

در اینبخش بیوگرافی سامیه لک بازیگر سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. سامیه لک با سریال مرگ تدریجی یک رویا بـه شهرت رسید. او کـه دراین فیلم هم بازی ستاره اسکندری بود، نقش نویسنده اي را ایفا می کرد کـه بـه دلایلی قصد ترک ایران را داشت و میخواست فرزند خودرا هم ببرد، امروز از 0 تا 100 با سامیه لک، زندگی نامه و سبک زندگی او آشنا میشویم. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی مهدی سلوکی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های مهدی سلوکی

در اینبخش بیوگرافی مهدی سلوکی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. مهدی سلوکی از بازیگرانی اسـت کـه در زمان ورود اش بـه دنیای بازیگری بـه سرعت معروف شد، مهدی سلوکی در سریالهای مشهوری همچون: نرگس و ستایش بازی خوبی از خود ارائه داد اما مدتی اسـت کـه او کم کار شده، در ادامه از 0 تا 100 با مهدی سلوکی و همسرش آشنا میشویم، با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی سحر دولتشاهی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های سحر دولتشاهی

در اینبخش بیوگرافی سحر دولتشاهی بازیگر مشهور و پرحاشیه سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بیشتر مـا سحر دولتشاهی رابه خاطر بازی در سریال نابرده رنج بخاطر می آوریم، او همسر سابق مجری مولتی میلیاردر مشهور رامبد جوان بود اما ازدواج آنها شکست خورد و همسر سابق سحر دولتشاهی با نگار جواهریان ازدواج کرد، در ادامه بیشتر با این بازیگر زن توانمند و با استعداد آشنا می‌شویم.

بیوگرافی جسیکا آلبا و همسرش کش وارن + مصاحبه و اینستاگرام های جسیکا آلبا

در اینبخش بیوگرافی جسیکا آلبا بازیگر معروف سینمای هالیوودی را مرور می‌کنیم. جسیکا یکی از زیباترین زنان جهان اسـت و البته یکی از بهترین بازیگران زن هالیوود هم محسوب می‌شود. بیشتر شهرت او بـه خاطر بازی در سری فیلمهای چهار شگفت انگیز می باشد، او در حال حاضر یک مادر نمونه اسـت و بیشتر توجه خودرا صرف خانواده خود کرده اسـت، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی لیلا بلوکات و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های لیلا بلوکات

در اینبخش بیوگرافی خانم لیلا بلوکات بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور می‌کنیم. شهرت لیلا بلوکات بیشتر بخاطر نقش آفرینی در سریال یوسف پیامبر می باشد. او کـه حالا بـه چهل سالگی خود نزدیک می‌شود، ازدواج نکرده و هنوز مجرد می‌باشد، او در مورد علت ازدواج نکردن خود در برنامه اي گفت: فعلاً نه وقت اش را دارم و نه حوصله و نه آمادگی برای زندگی مشترک دارم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی علی شادمان و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های علی شادمان

در اینبخش بیوگرافی علی شادمان یکی از جوان‌ترین بازیگران سینما و تلویزیون را مرور می‌کنیم. علی شادمان بیشتر با فیلم میم مثل مادر و همچنین سریال کیمیا شناخته می شود. علی شادمان تحصیلات سینمایی دارد ودر رشته گارکردانی تحصیل کرده اسـت. او تجربه بازی در نقش هاي مختلفی را دارد، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با علی شادمان و سبک زندگی او آشنا شویم.

بیوگرافی بردلی کوپر و همسرش ایرنا شایک + حقایق و اینستاگرام بردلی کوپر

امروز بیوگرافی بردلی کوپر بازیگر مشهور آمریکایی را مرور می کنیم، بیشتر ما آقای بردلی کوپر را به خاطر بازی در سری فیلم های خماری ( هنگ اُور ) به یاد می آوریم. از بهترین کارهای او می توانیم: کلاهبرداری آمریکایی و هم چنین ستاره ای متولد خواهد شد را معرفی کنیم، بردلی کوپر به عنوان یکی از جذاب ترین مردان جهان هم شناخته می شود. امروز از 0 تا 100 با این بازیگر مشهور آشنا می شویم.

بیوگرافی سوسن تسلیمی و همسرش + حواشی و فعالیت ها سوسن تسلیمی

امروز بیوگرافی خانم سوسن تسلیمی برترین بازیگر زن تاریخ سینمای کشور ایران و اولین زن صاحب سبک بازیگری در ایران را مرور می‌کنیم. سوسن تسلیمی سال هاست کـه از سینمای کشور ایران دور شده اما چنان کارنامه درخشانی دارد کـه نمی‌شود وی را فراموش کرد یا جایگزینی برای فراموش شدن اش پیدا کرد. امروز از 0 تا 100 با این بازیگر نیرومند آشنا می‌شویم، با مجله پارس ناز همراه باشید.