بیوگرافی افرا ساراچ اوغلو Afra Saraçoglu و همسرش بازیگر زیبای مشهور ترک

افرا ساراچ اوغلو بازیگر جوان و زیبای ترکیه اي که با چشمان رنگی اش درکنار هنر بازیگری اش بـه سرعت بـه محبوبیت و شهرت زیادی رسیده اسـت.افرا ساراچ اوغلو متولد دوم دسامبر سال 1997 در شهر ادرمیت بالیکسیر کشور ترکیه اسـت. خانواده او پس از فروپاشی امپراطوری عثمانی از شهر تسالونیکی و کرت «جزیره یونانی» بـه ترکیه مهاجرت کردند.

بیوگرافی امین حیایی و همسرش های امین حیایی و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. امین حیایی داور مسابقه عصر جدید، بیشتر با نقش «بیژن مرتضوی» در فیلم اخراجی ها شناخته میشود، امین حیایی یکی از محبوب ترین هاست، از دیگر کارهای معروف او می‌توانیم: سریال ساخت ایران را نام ببریم کـه مخاطبان فراوانی داشت. امروز از 0 تا 100 با امین حیایی، فعالیت ها و سبک و سیاق زندگی او آشنا میشویم.

بیوگرافی مهدی سلوکی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های مهدی سلوکی

در اینبخش بیوگرافی مهدی سلوکی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. مهدی سلوکی از بازیگرانی اسـت کـه در زمان ورود اش بـه دنیای بازیگری بـه سرعت معروف شد، مهدی سلوکی در سریالهای مشهوری همچون: نرگس و ستایش بازی خوبی از خود ارائه داد اما مدتی اسـت کـه او کم کار شده، در ادامه از 0 تا 100 با مهدی سلوکی و همسرش آشنا میشویم، با پارس ناز همراه باشید.

دانلود فیلم های جدید و سریال ایرانی کاران مووی دانلود فیلم جدید

همواره فیلم های جدید در زمان انتشار خود می توانند نگاه تعداد بسیار زیادی از مخاطبان را به سمت خود جلب نمایند .اما عموماً رسانه هایی که در زمینه انتشار این آثار فعالیت دارند نمی توانند به خوبی این آثار را منتشر نمایند. به همین جهت است که تعداد بسیار زیادی از مخاطبان نمی توانند آن گونه که لازم است به اثر مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.این موضوع باعث شده تا دانلود فلیم جدید بسیار سخت تر و طولانی تر شود . بسیاری از این رسانه ها تبلیغات آزار دهنده بسیاری دارند که مخاطبان را زده می کند.

بیوگرافی رجب ایودیک (شاهان گوکباکار) [email protected]

در اینبخش بیوگرافی رجب ایودیک «شاهان گوکباکار» را مرور میکنیم. شاهان گوکباکار کـه در کشور مـا با نام کاراکتر سینمایی رجب ایودیک شناخته میشود، یکی از محبوب ترین بازیگران کمدی کشور ترکیه می باشد. بازی او در نقش رجب ایودیک بـه قدری مورد استقبال قرار گرفت کـه تا کنون 6 نسخه از این فیلم طنز ترکی ساخته شده اسـت. در ادامه با شاهان گوکباکار آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی سولماز حصاری و همسرش های سولماز حصاری + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی خانم سولماز حصاری بازیگر سینما و تلویزیون ایران را مرور میکنیم. او بـه غیر از حرفه بازیگری کارهای مدلینگ و گویندگی را هم دنبال می‌کند. او نقش اول سریال سرگشته اسـت و همچنین با فیلم سینمایی آبنبات چوبی بـه دنیای سینمایی ایران معرفی شد. در ادامه این مطلب زندگی نامه سولماز حصاری رابه همراه گفت‌وگو و صفحه اینستاگرام او مرور می‌کنیم، با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال صفر بیست و یک های بازیگران سریال 021

در این بخش بیوگرافی بازیگران سریال صفر بیست و یک ( 021 ) را مرور می کنیم. سریال صفر بیست و یک محصول سال 1399 است و به کارگردانی مشترک سید جواد رضویان و سیامک انصاری ساخته شده، این سریال در ژانر کمدی-اجتماعی تهیه شده و بزودی از شبکه سوم سیما به پخش خواهد رسید. در ادامه این مطلب به طور کامل با بازیگران سریال صفر بیست و یک آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی باشاک پارلاک بازیگر ترکیه ای [email protected] های باشاک پارلاک

در اینبخش بیوگرافی باشاک پارلاک بازیگر ترکیه اي را مرور می‌کنیم. باشاک پارلاک بازیگر، مدل و مجری معروف ترکیه اي اسـت. او در سریالهای پرطرفدار زیادی بازی کرده و با برندهای مشهوری همکاری داشته اسـت. خانم باشاک پارلاک یکی از زیباترین بازیگران زن ترکیه اسـت ودر اینستاگرام خودش بالغ بر 1 میلیون دنبال کننده دارد. در ادامه بطور کامل با باشاک پارلاک آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های اجه ایرتم بازیگر جذاب ترکیه ای

در اینبخش بیوگرافی و عکس هاي اجه ایرتم بازیگر جذاب ترکیه اي را مرور می‌کنیم. اجه ایرتم متولد سال 1369 اسـت و از دوران نوجوانی در حرفه بازیگری فعالیت داشته اسـت. اجه ایرتم با بازی در سریال آقای اشتباه بـه شهرت بالایی دست یافته و شمار دنبال کنندگان او در شبکه هاي اجتماعی روز بـه روز در حال افزایش می باشند. در ادامه بطور کامل با اجه ایرتم آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال آقازاده های بازیگران سریال آقازاده

در اینبخش بیوگرافی بازیگران سریال آقازاده را مرور می‌کنیم. سریال آقازاده یکی جدید ترین محصولات شبکه نمایش خانگی می‌باشد. این سریال از آغاز تولید با حواشی زیادی رو بـه رو شد و انتظار میرود کـه یکی از پربیننده ترین مجموعه هاي نمایشی درسال 1399 باشد، این سریال بـه کارگردانی بهرنگ توفیقی و هم چنین تهیه کنندگی حامد عنقا تولید شده اسـت. در ادامه با بازیگران سریال آقازاده آشنا میشویم.

بیوگرافی گوکان آلکان بازیگر و مدل ترکیه ای [email protected]

در اینبخش بیوگرافی گوکان آلکان بازیگر و مدل ترکیه را مرور می‌کنیم. گوکان آلکان یکی از معروفترین بازیگران ترکیه اي می‌باشد ودر سریالهای محبوبی از جمله: حریم پادشاه، سیب ممنوعه و ضربان قلب نقش آفرینی کرده، او هم چنین در حرفه مدلینگ فعالیت دارد و یکی از زیباترین بازیگران مرد در کشور ترکیه اسـت، در ادامه بطور کامل با گوکان آلکان آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های بهار شاهین [email protected] بازیگر و مدل ترکیه

در اینبخش بیوگرافی و تصاویر بهار شاهین بازیگر و مدل زیبای ترکیه اي را مرور میکنیم. بهار شاهین متولد سال 1376 و یکی از جوانترین ستاره هاي سینمای ترکیه اي می‌باشد، او با بازی در سریال پربیننده استانبول ستمگر بـه اوج شهرت خود دست پیدا کرد، بهار شاهین در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازیگران در کشور ترکیه می باشد. در ادامه بطور کامل با او آشنا میشویم.

بیوگرافی شوال سام خواننده و بازیگر ترک [email protected]

در اینبخش بیوگرافی شوال سام خواننده ترک را مرور می‌کنیم. شوال سام خواننده و بازیگر اهل کشور ترکیه می‌باشد، او بیشتر با موزیک هاي خود شناخته میشود اما با بازی در سریال میوه ممنوعه باعث شده تا جنبه بازیگر بودن او بیشتر دیده شود، البته لازم بـه ذکر اسـت کـه خانم شوال سام در ابتدا در حرفه بازیگری «از سال 1372» فعالیت می کرده اسـت. در ادامه بطور کامل با شوال سام آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال دخترم نرگس های بازیگران سریال دخترم نرگس

در این بخش بیوگرافی بازیگران سریال دخترم نرگس را مرور می کنیم. سریال دخترم نرگس محصول سال 1399 و به کارگردانی باقر پیران ساخته شده است. این سریال قرار است جایگزین مجموعه پربیننده پرگار شود، شبکه اول سیما به طور رسمی جزئیات پخش این سریال را منتشر کرده است. در ادامه این مطلب با تمام بازیگران سریال دخترم نرگس آشنا خواهیم شد، با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی ابرو شاهین و همسرش + اینستاگرام و عکس های جدید ابرو شاهین

در اینبخش بیوگرافی ابرو شاهین بازیگر محبوب و معروف ترکیه اي را مرور میکنیم. ابرو شاهین در کشور مـا هم طرفداران زیادی دارد، ابرو شاهین بیشتر بـه خاطر بازی در سریالهای سیب ممنوعه و هم چنین تردید شناخته می‌شود. او در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده و بـه غیر از بازیگری در عرصه مدلینگ و خوانندگی هم فعالیت میکند. در ادامه بطور کامل با ابرو شاهین آشنا خواهیم شد. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ و همسرش + اینستاگرام و عکس های یوانچ تاتلیتوگ

در اینبخش بیوگرافی بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ را مرور میکنیم. کیوانچ تاتلیتوگ یکی از محبوب ترین بازیگران ترکیه اي می‌باشد او با بازی در سریال کوزی گونی و هم چنین سریال عشق ممنوع بـه شهرت بالایی دست پیدا کرده اسـت. چندی پیش خبرهایی از حضور کیوانچ تاتلیتوگ در سریال آقازاده «بهرنگ توفیقی» منتشر شد و بهمین بهانه دراین پست با بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ و همسرش آشنا میشویم.

بیوگرافی و عکس های ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز در سریال سیب ممنوعه

در اینبخش بیوگرافی و تصاویر ادا اجه Eda Ece بازیگر محبوب ترکیه اي را مرور می‌کنیم. ادا اجه متولد سال 1369 اسـت و با بازی در نقش ییلدیز در سریال سیب ممنوعه بـه شهرت بالایی دست پیدا کرده اسـت. سریال سیب ممنوعه در حال حاضر یکی از پربیننده ترین سریالهای ترکیه اي می‌باشد کـه طرفداران زیادی در ترکیه، ایران و دیگر کشور هـای ترک تبار دارد. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های سرا کوتلوبی بازیگر نقش جمره در استانبول ظالم

در اینبخش بیوگرافی و تصاویر سرا کوتلوبی بازیگر نقش جمره در سریال استانبول ستمگر را مرور می‌کنیم. سرا کوتلوبی با بازی دراین سریال بـه شهرت بالایی دست پیدا کرده، پخش سریال استانبول ستمگر از سال 2019 شروع شده و تا کنون توانسته مخاطبان زیادی را در ترکیه و دیگر کشور هـای ترک تبار رابه خود اختصاص دهد. در ادامه با سرا کوتلوبی یکی از محبوب ترین کاراکترهای این سریال آشنا میشویم.

بیوگرافی و عکس های نسرین جوادزاده بازیگر سریال سیب ممنوعه

در اینبخش بیوگرافی و تصاویر نسرین جوادزاده بازیگر سریال سیب ممنوعه را مرور میکنیم. نسرین جوادزاده یکی از محبوب ترین بازیگران سریال سیب ممنوعه می باشد، او اهل آذربایجان اسـت و برخلاف چهره بسیار جوانی کـه دارد متولد سال 1360 اسـت. کاربران زیادی تقاضای عکس و بیوگرافی نسرین جوادزاده را داشتند ودر ادامه این مطلب بطور کامل با این بازیگر محبوب و جوان آشنا می‌شویم.

بیوگرافی زهره نعیمی های زهره نعیمی بازیگر سریال پرگار

در این بخش بیوگرافی زهره نعیمی و عکس های زهره نعیمی بازیگر سریال پرگار را می بینیم. زهره نعیمی یکی از چهره های جدید در دنیای بازیگری می باشد، بازی او در سریال پربیننده پرگار ساخته شهرام شاه حسینی مورد توجه قرار گرفته است. زهره نعیمی در نقش (زهره دختر کوچک خانواده تجلی) ظاهر شده است. در ادامه این مطلب جدیدترین عکس های اینستاگرامی زهره نعیمی را مرور می کنیم.

بیوگرافی مهناز شیرازی مجری جنجالی تلویزیون های مهناز شیرازی گوینده خبر

در اینبخش بیوگرافی و تصاویر مهناز شیرازی مجری جنجالی اینروزها را مرور می‌کنیم. مهناز شیرازی یکی از مشهور ترین گوینده هاي خبر تلویزیون ملی بود، او در شبکه 2 و هم چنین شبکه 4 سیما فعالیت می‌کرد و بـه قدری در کار خود خاص و منحصر بفرد بود کـه بارها در برنامه هاي طنز سوژه کارگردانان شده بود. در ادامه عکسها و بیوگرافی مهناز شیرازی رابه همراه هم مرور میکنیم.

بیوگرافی نیکی نصیریان های نیکی نصیریان + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی نیکی نصیریان بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان را مرور میکنیم. نیکی نصیریان بازیگر و نقاش خوش چهره از دوران کودکی وارد حرفه بازیگری شده و با بازی در سریال بزنگاه بـه کارگردانی رضا عطاران بـه شهرت رسید. او در رشته بازیگری تحصیلات خودرا ادامه داده و حالا بعنوان یکی از چهره هاي نوظهور و آینده دار شناخته می‌شود. در ادامه بطور کامل با نیکی نصیریان آشنا خواهیم شد.