بیوگرافی لاله اسکندری و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های لاله اسکندری

در اینبخش بیوگرافی لاله اسکندری بازیگر و فعال اجتماعی معروف و محبوب را مرور میکنیم. خانم لاله اسکندری بیشتر با کارهایی مثل: خاک سرخ و خشاب خالی شناخته میشود. او ازدواج کرده ودر حال حاضر اخباری زیادی راجع بـه او نمیشنویم اما لاله اسکندری کارنامه کاملی در فعالیت هاي هنری خود دارد. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با او و سبک زندگی اش آشنا شویم.

بیوگرافی علی جلالی بازیگر سریال خانه امن های علی جلالی

در اینبخش بیوگرافی علی جلالی بازیگر سریال خانه امن را مرور می‌کنیم. علی جلالی یکی از بازیگران نوظهور تلویزیون اسـت کـه در سریال پربیننده خانه امن نقش آفرینی بسیار خوبی داشت. بازی او دراین سریال با تحسین مخاطبان رو بـه رو شد و تعداد زیادی از افراد میخواهند با این بازیگر جوان، بیشتر آشنا شوند. بهمین خاطر در ادامه این مطلب بطور کامل با علی جلالی آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی پریناز ایزدیار و همسرش پریناز ایزدیار + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی پریناز ایزدیار بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. عمده شهرت پریناز ایزد یار بخاطر بازی در سریالهای: شهرزاد، زمانه و پنج کیلومتر تا بهشت میباشد. از بهترین کارهای سینمایی وی میتوانیم بـه فیلم هایي مثل: ابد و یک روز، ویلایی ها و متری شش و نیم اشاره کنیم. امروز از 0 تا 100 با این بازیگر محبوب و کم حاشیه آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی باریش آردوچ و همسرش های باریش آردوچ + حواشی و اینستاگرام

ددر اینبخش بیوگرافی باریش آردوچ و همسرش گوپسه اوزای را مرور می‌کنیم. باریش اردوچ در حال حاضر یکی از سوپر استارهای سینمای ترکیه اسـت، این بازیگر سوییسی-ترکیه اي بالغ بر 5 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد کـه رقم بالایی محسوب می‌شود، باریش اردوچ بـه 4 زبان زنده دنیا تسلط دارد و علاوه بر آن یک ورزشکار حرفه اي نیز می باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی طناز طباطبایی و همسرش های طناز طباطبایی + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی طناز طباطبایی بازیگر معروف و خوش چهره سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. طناز طباطبایی ازآن دست سوپراستارهای همیشه در اوج و کم حاشیه اسـت. او سال پیش صفحه اینستاگرامی خودرا حذف کرد و مدتی هم از فضای مجازی فاصله گرفت اما امسال با ساختن صفحه ای جدید البته زیر نظر یک ادمین، بـه این دنیای شلوغ مجازی بازگشت. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی رامی مالک و همسرش های رامی مالک | از مصر تا سینما و اسکار

در اینبخش بیوگرافی رامی مالک بازیگر معروف مصری-کشور آمریکا را مرور میکنیم. او برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در 91 امین دوره آکادمی اسکار می‌باشد. رامی مالک را در ایران بیشتر بـه خاطر بازی در فیلم هایي همانند: need for speed و سریال آقای ربات می شناسیم. امروز از 0 تا 100 با رامی مالک و معشوقه او لوسی بوینتول آشنا میشویم. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی الهام طهموری و همسرش های الهام طهموری و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی الهام طهموری بازیگر جوان کشورمان را مرور می‌کنیم. الهام طهموری یکی از چهره هاي جدید تلویزیونی اسـت کـه با بازی در سریال وارش بـه شهرت بالایی دست یافت و حالا در دومین تجربه جدی خود در تلویزیون در سریال شرم محصول شبکه سوم سیما نقش آفرینی کرده اسـت. الهام طهموری هواداران بسیار زیادی دارد ودر ادامه قصد داریم تا بیشتر با این بازیگر با استعداد کشورمان آشنا شویم.

بیوگرافی علیرضا طلیسچی و همسرش های علیرضا طلیسچی + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی علیرضا طلیسچی خواننده مشهور و محبوب کشورمان را مرور می‌کنیم. علیرضا طلیسچی خواننده نوظهوری نیست بلکه از 10 سال پیش شهرت خودرا آغاز کرد. علیرضا طلیسچی با آلبوم نارفیق و البته آهنگ زندونی شناخته می شود، آلبومی کـه با نام علیرضا و حمیدرضا مشهور شد. صدای باریک و چهره همیشه خندان او محبوبیت وی را بیشتر می کند. با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی حسام منظور و همسرش های حسام منظور + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی حسام منظور بازیگر معروف ایرانی را مرور میکنیم. حسام منظور را بیشتر بخاطر نقش آفرینی در سریال بانوی عمارت می شناسیم. او از جمله سلبریتی هایي اسـت کـه حواشی کمی دارد و برای شهرت دست بـه فضا سازی خصوصا از جنس فضای مجازی نمی‌زند. در ادامه با حسام منظور، سبک زندگی و کارنامه فعالیت هایش بیشتر آشنا میشویم. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی عمر برکان الغلا مدل عراقی Omar Borkan

در اینبخش بیوگرافی عمر برکان الغلا مدل عراقی کـه بـه خاطر بیش از حد خوش تیپ بودن از عربستان صعودی اخراج شد را مرور میکنیم. عمر برکان مدل عراقی اسـت کـه در بغداد متولد ودر امارات بزرگ شده اسـت. عمر برکان Omar Borkan هم چنین در رشته عکاسی هم فعالیت دارد. در ادامه این مطلب بطور کامل با این مدل جنجالی و داستان واقعی اخراج او از عربستان آشنا می‌شویم.

بیوگرافی مهدیس توکلی بازیگر محبوب ایرانی Mahdis Tavakoli

در اینبخش بیوگرافی مهدیس توکلی بازیگر محبوب ایرانی را مرور می‌کنیم. مهدیس توکلی از جوانترین بازیگران کشورمان اسـت کـه با بازی در سریال پربیننده از سرنوشت بـه شهرت رسید. او ایفای نقش «مینو افشار» دراین سریال شناخته شد و حالا هواداران بسیار زیادی دارد. لازم بـه ذکر اسـت کـه او در گذشته هم در سریال ها و فیلمهای متعددی ایفای نقش داشته اسـت. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی نصرت گوکچه (سالت بی) Nusret Sult Bae یکی از بهترین آشپزها

در اینبخش بیوگرافی نصرت گوکچه یا نصرت سالت بی Nusret Sult Bae را مرور می‌کنیم. نصرت سالت بی در حال حاضر معروفترین آشپز جهان می‌باشد. او جزو مشهور ترین سرگرمی سازان جهان می‌باشد و هواداران ایرانی بسیار زیادی هم دارد. نصرت کـه با ژست عجیب نمک پاشیدن خود مشهور شده سرگذشت بسیار جالب و تامل برانگیزی دارد کـه در ادامه بـه مرور آن میپردازیم. با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی ریحانه پارسا و ماجرای ازدواج سفید با مهدی کوشکی 

در این بخش بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی را مرور می کنیم. ریحانه پارسا یکی از ستاره های نوظهور تلویزیون کشورمان است. ریحانه پارسا که یکی از پرحاشیه ترین و جوان ترین بازیگران تلویزیونی است به تازگی خبر ازدواج خود را منتشر کرده، در ادامه این مطلب به طور کامل با ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی آشنا خواهیم شد. با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی آدریانا لیما و همسرش های آدریانا لیما + رازهای زیبایی و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی آدریانا لیما مدل مشهور برزیلی را مرور میکنیم. آدریانا لیما یکی از بهترین و تاثیرگذارترین مدلهای زن جهان اسـت، او ازدواج کرده، صاحب دو دختر اسـت و یکی از فرشتگان ویکتوریا سکرت می باشد. آدریانا لیما برعکس شغل و حرفه اي کـه دارد، فوق العاده مذهبی اسـت. امروز از 0 تا 100 با این مدل زیبای برزیلی و سبک زندگی اش آشنا میشویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی محمدرضا گلزار و همسرش های محمدرضا گلزار + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی محمدرضا گلزار بازیگر سینما و تلویزیون را مرور می کنیم. او یکی از خوش چهره ترین بازیگران در ایران اسـت، بعضی وی را خودشیفته خطاب میکنند و بعضی هم برایش سر و دست می شکنند. او همچنین حرفه هایي مثل: مدلینگ، مجری گری و خوانندگی نیز فعالیت می کند، در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید تا از 0 تا 100 با محمدرضا گلزار آشنا شویم.

بیوگرافی سحر دولتشاهی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام های سحر دولتشاهی

در اینبخش بیوگرافی سحر دولتشاهی بازیگر مشهور و پرحاشیه سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بیشتر مـا سحر دولتشاهی رابه خاطر بازی در سریال نابرده رنج بخاطر می آوریم، او همسر سابق مجری مولتی میلیاردر مشهور رامبد جوان بود اما ازدواج آنها شکست خورد و همسر سابق سحر دولتشاهی با نگار جواهریان ازدواج کرد، در ادامه بیشتر با این بازیگر زن توانمند و با استعداد آشنا می‌شویم.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال نجلا های بازیگران سریال نجلا

در این بخش بیوگرافی بازیگران سریال نجلا را مرور می کنیم. سریال نجلا جدیدترین مجموعه تلویزیونی شبکه 3 سیما می باشد و قرار است بعد از اربعین حسینی هر شب از شبکه سوم سیما پخش شود. در این سریال بازیگران محبوب و مشهوری از جمله: حسام منظور، سارا رسول زاده و آزیتا حاجیان به ایفای نقش پرداخته اند. در ادامه به طور کامل با سریال نجلا و بازیگران این سریال آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی شهره قمر و همسرش های شهره قمر + حواشی و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی شهره قمر یکی از بازیگران نوظهور سینما را مرور می‌کنیم. شهره قمر متولد سال 1372 اسـت و یکی از بازیگران خوش آتیه سینمای کشورمان محسوب می شود. او در زمینه بازیگری تحصیل کرده، شهره قمر حالا یک بازیگر صاحب سبک اسـت و دنبال کنندگان بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. در ادامه با او بیشتر آشنا می شویم، با پارس ناز همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های سرن شیرینجه Seren Sirince بازیگر ترکیه

در اینبخش بیوگرافی و تصاویر سرن شیرینجه بازیگر ترکیه اي معروف را مرور می‌کنیم. سرن شیرینجه متولد سال 1369 اسـت ودر رشته تئاتر تحصیل کرده، او با بازی در سریال «عشق زحمت داره» معروف شده ودر حال حاضر بخاطر بازی در سریال «داستان یک خانواده» طرفداران بسیاری پیدا کرده اسـت. در ادامه بطور کامل با خانم سرن شیرینجه بازیگر زیبای ترکیه اي آشنا میشویم.

بیوگرافی میلاد کی مرام همسرش های میلاد کی مرام + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. میلاد کی مرام با سریال بچه هاي نسبتا بد بـه شهرت بزرگی دست یافت و سپس با بازی در سریال ممنوعه جایگاه خود در میان چهره هاي معروف را محکم تر کرد. میلاد کی مرام مجرد اسـت و تا کنون ازدواج نکرده، در ادامه از 0 تا 100 با این بازیگر نوظهور سینما و تلویزیون آشنا می‌شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.