فیلم تکاندهنده ای که احسان علیخانی برای علی انصاریان پخش کرد پربیننده ترین مطالب گالری عکس بازیگران

به گزارش ایران ناز ؛ احسان علیخانی مجری برنامه “عصر جدید” برای علی انصاریان که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری ویدیویی احساسی منتشر کرد. 

این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۲)

در این مقاله سراغ سلبریتی‌هایی رفتیم که علی‌رغم لب‌های خندانشان مقابل دوربین‌ها، راز‌هایی تلخ در زندگی دارند و شاید به زودی به این نتیجه برسید که تمام انسان‌ها صرف نظر از وضعیت مالی و میزان شهرت، به صورت نسبی درد‌هایی آزاردهنده دارند.

این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۱)

در اینجا سراغ سلبریتی‌هایی رفتیم که علی‌رغم لب‌های خندانشان مقابل دوربین‌ها، راز‌هایی تلخ در زندگی دارند و شاید به زودی به این نتیجه برسید که تمام انسان‌ها صرف نظر از وضعیت مالی و میزان شهرت، به صورت نسبی درد‌هایی آزاردهنده دارند

آرین، فرزند جواد؛ یک دختر ایرانی در کاخ سفید

وزارت خارجه آمریکا، «آرین طباطبایی»، از تحلیلگران مسائل ایران در آمریکا را به عنوان مشاور ارشد معاون وزارت خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحاتی و امور امنیت بین‌الملل منصوب کرده است.

چرا حاشیه دست از سرِ «شهاب» برنمی‌دارد؟

شهاب حسینی ستاره سینمای ایران در چند وقت اخیر دچار حواشی متعددی شده از اجرای ضعیف در برنامه همرفیق، صحبت درمورد سریال پربیننده شهرزاد تا واکسن زدن او در آمریکا، در این مطلب به روز‌های پربحث این ستاره می‌پردازیم.

ماجرای دادخواهیِ نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز

پخش مستند جدیدی درباره زندگی «بریتنی اسپیرز» مورد توجه رسانه‌ها و افکار عمومی قرار گرفته است و دوباره هشتگ «بریتنی را آزاد کنید» به ترند‌ اول دنیا تبدیل شده است.

غزاله همسر بیژن؛ یک زندگی و یک مرگ خیلی خاص

غزاله علیزاده شهرزاد قصه‌گویی بود که شهرزاد قصه‌گو به دنیا آمد. در فضایی زندگی می‌کرد که نیاز به ارتباط با اطرافیانش داشت و از آن‌جایی که این ارتباط به دست نمی‌آمد، شخصیت‌هایی را خلق می‌کرد و با آن‌ها جهانی می‌ساخت که برایش تسلی‌بخش بود.