بدهی ۷۰میلیاردی روی دوش پرسپولیس!

پرسپولیس به 10 مربی و بازیکن سابق خود 70 میلیارد بدهی دارد؛ این واقعیت تاریخی ممکن است آینده این باشگاه را تحت تاثیر قرار دهد.

سیدی: باید دست به دامن کالدرون شویم

مربی دروازه بان‌ها و مترجم تیم فوتبال پرسپولیس در زمان سرمربیگری گابریل کالدرون نسبت به دریافت نکردن مطالبات شان از این باشگاه گلایه مند هستند.

سعادتمند: در شرایط خوبی نیستیم

مدیرعامل استقلال می‌گوید درصد دیگری از پرداختی های موجود به کادر فنی و بازیکنان آبی پوشان پایتخت انجام شده است.

رکورد تاریخی در تیررس رونالدو

کریستیانو رونالدو می تواند در پایان فصل به یک رکورد تاریخی در دنیای فوتبال دست پیدا کند. رکوردی که هیچ فوتبالیستی نتوانسته به آن برسد.

احتمال همبازی شدن کاوه و بیرانوند در بلژیک

با جدایی زینهو گانو و کوین میرالاس ، آنتورپ در خط حمله نیاز به تقویت دارد و کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم بروژ اکنون در صدر بازیکنان مورد علاقه این باشگاه است.

ماجرای نامه‌نگاری برای مدال کمیل قاسمی چیست؟

کمیل قاسمی، کشتی‌گیر سنگین وزن کشورمان در المپیک لندن شدیدا از اینکه هنوز مدال طلای این مسابقات به او نرسیده ناراحت است اما به نظر می‌رسد باید روال این اتفاق طی شود و بررسی آن لازم است.

ایجنت سردار آزمون و مارک ویلموتس کیست؟

عبدالغفار فالي رمضاني، ايجنت مقدونيه‌اي در سال 1963 در برلين به دنيا آمد. رمضاني را «مينو رايولاي شرقي» مي‌دانند. او كه شركت كارگزاري ليان اسپرت را نيز اداره مي‌كند با بازيكنان زيادي همكاري مي‌كند. دو تن از اسامي جالبي كه در همكاران ليان اسپرت به چشم مي‌خورند، سردار آزمون و مارك ويلموتس هستند.

استقبال کم مردم از استخر‌ها پس از بازگشایی

رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی از استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی خبر داد و گفت: از زمان بازگشایی استخرها تا امروز استقبال خوبی از سوی مردم مشاهده نشده است.