لیگ بدون قهرمان مثل چای بدون قند است!

پیشکسوت پرسپولیس به حمایت از سرخپوشان پرداخت و از سازمان لیگ درخواست کرد در تصمیم‌گیری خود، صدرنشینی و فاصله امتیازی این تیم با سایر مدعیان قهرمانی در فصل نوزدهم را مد نظر قرار دهد.

جباری: سلطانی‌فر صد در هزار پرسپولیسی است

علی جباری، رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال در خصوص آیتم پخش شده در یک برنامه تلویزیونی گفت: باید دید آنها به کجا وصل بودند و می‌خواستند چه شری به پا کنند. اسم آن نویسنده و کارگردان هم دارم و آنها باید معذرت خواهی کنند.

خبر خوب برای استقلالی‌ها

مدیرعامل استقلال در اولین اقدام خود توانسته اند تا مطالبات دو بازیکن خارجی این تیم را فراهم کند.

جانشین نوری در هرتابرلین مشخص شد

با معرفی برونو لابادیا به عنوان سرمربی تیم فوتبال هرتابرلین آلمان، فعالیت الکساندر نوری در این تیم به عنوان مربی موقت پایان یافت.

تکذیب برگزاری بازی‌های لیگ برتر در کیش و بوشهر

دبیرکل فدراسیون فوتبال با تأکید براینکه فیفا با ارسال نامه به کنفدراسیون‌ها خواستار ادامه مسابقات لیگ‌ها شده است، گفت: نمی‌شود مسابقات را نیمه‌تمام رها کنیم.

حرکت فوتبال به سمت آغاز دوباره

با تاکید فدراسیون بین المللی فوتبال، فدراسیون ها به دنبال پیدا کردن راه حلی هستند تا با توجه به شرایط ویروس کرونا، بهترین راه حل را برای برگزاری ادامه رقابت های لیگ برتر خود پیدا کنند.

پیام جردن باروز، قهرمان کشتی آمریکا به ایرانی‌ها

چهره عنوان‌دار و محبوب کشتی جهان از آمریکا که طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد، با تشویق "ایران، ایران" به سبک طرفداران کشتی، عشق و علاقه خود را به مردم ایران نشان داد و گفت: آرزویم حضور دوباره در ایران و رفتن میان تماشاگران برای گفتن این شعار است.

سرگرمی فوتبالیست‌های ایرانی در قرنطینه چیست؟

تعطیلی فوتبال به دلیل شیوع بیماری کرونا باعث شده که همه تیم‌های دنیا در قرنطینه باشند و ورزشکاران ایرانی هم روزهای قرنطینه را با سرگرمی‌های جالبی پشت سر می‌گذارند.

کشتی تا تیرماه تعطیل شد!

فدراسیون کشتی با توجه به توصیه اتحادیه جهانی کشتی تا تیرماه سال جاری تمامی برنامه‌های اردویی و رقابت‌های خود را لغو می‌کند.

چگونه می توان در خانه ورزش کرد

تمرینات ورزشی در خانه فواید بسیاری دارد. نه تنها نمی خواهید برای رفتن به سالن وقت بگذارید بلکه هزینه ای هم نمی دهید. اگر می خواهید بدن متناسب داشته باشید ، چند مرحله اساسی برای تمرین در خانه در نظر بگیرید که می توانید نتایج بسیار موفقی را ببینید.