پیام جردن باروز، قهرمان کشتی آمریکا به ایرانی‌ها

چهره عنوان‌دار و محبوب کشتی جهان از آمریکا که طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد، با تشویق "ایران، ایران" به سبک طرفداران کشتی، عشق و علاقه خود را به مردم ایران نشان داد و گفت: آرزویم حضور دوباره در ایران و رفتن میان تماشاگران برای گفتن این شعار است.

احمدی صفا: همیشه سر بوکسور‌های ما را بریده‌اند

بوکسور وزن 52 کیلویی کشورمان گفت: به غیر از بوکس در رشته‌های کیک بوکسینگ، ووشو و موی‌تای به مدال‌های زیادی در مسابقات مهمی دست پیدا کرده‌ام و فقط مدال المپیک را در ویترین مدال‌هایم کم دارم.

پهلوان واقعی، پوپک بسامی است

پوپک بسامی، قهرمان کرمانشاهیِ وزنه‌برداری کشور و نخستین بانوی وزنه‌بردار ایرانی در مسابقات آسیایی و جهانی که این روزها اردوی تیم ملی را ترک کرده است و در بیمارستان‌ها دوشادوش کادر درمانی مشغول فعالیت است.

صالحی‌امیری: از تعویق المپیک ضرر نکردیم

سیدرضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک این روزها با خیال راحت‌تری در خصوص المپیک برنامه‌ریزی می‌کند. او حالا تقریباً یک سال زمان دارد تا بتواند کاروان ورزش ایران را به بهترین شکل ممکن راهی بزرگ‌ترین آوردگاه ورزش جهان کند.

پیام جردن باروز به مردم ایران درباره کرونا

چهره عنوان دار کشتی جهان از آمریکا، خطاب به مردم ایران گفت: مطمئنم پزشکان و پرستاران در ایران سخت تلاش می کنند تا از این بحران عبور کنید و به زندگی عادی بازگردید.

بانوی تکواندوکار ایرانی به کما رفت

یوسف کرمی با انتشار یک استوری اینستاگرامی اعلام کرد مهسا آقایی بانوی تکواندوکار ایرانی به دلیل تصادف در مسیر بازگشت به خانه به کما رفته است.