پروین: آستین کتم تا نوک انگشتانم بود

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس با یادآوری خاطرات روزهای خرید عید در کودکی، گفت: همیشه کت و شلوارهایی برایم می خریدند که آستین هایش تا نوک انگشتانم بود و در جواب به اعتراض من می گفتند: بزرگ تر می خریم تا سال آینده هم بپوشی.

وقتی مارادونا به مسی هم رحم نکرد!

دیگو مارادونا در انتقاد از تیم آرژانتین گفت هیچ کدام از بازیکنان کنونی لیاقت پوشیدن پیراهن تیم کشورشان را ندارند.

ستاره‌های ورزش این بار هلال احمر را امین برای کمک به سیل‌زدگان معرفی کردند

اهالی ورزش همگی برای کمک به جمعیت هلال‌احمر در راستای همراهی با سیل‌زده‌های استان گلستان متحد شدند.جدیدترین عضو این کمپین علیرضا بیرانوند است که به دعوت وزیر ارتباطات وارد این کمپین شده است.

کرانچار: می‌خواهیم صدرنشین صعود کنیم

سرمربی تیم فوتبال امید ایران از دیدار با عراق به عنوان فینال گروه سوم یاد کرد و گفت: به اندازه کافی از عراق اطلاعات و شناخت داریم و می‌خواهیم به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود کنیم.

پیروزی پر گل تیم فوتبال امید ایران مقابل یمن

تیم فوتبال امید ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک مقابل یمن به پیروزی رسید تا دیدار با عراق برای صدرنشین گروه سوم به اوج حساسیت برسد.

پیدا شدن دستگاه GPS نساجی پس از ۲ ماه

باشگاه نساجی اعلام کرد دستگاه GPS که متعلق به این باشگاه بوده و دو ماه پیش مفقود شده بود، با یک پیک به منزل مربی تیم ارسال شده است.

قُل دوم مسی؛ تخیل یا واقعیت

دانشمندان علم ژنتیک معتقدند آن‌ها می‌توانند در آینده و با استفاده از تکنیک‌های علمی، ژن‌های «لیونل مسی» را شبیه سازی کرده و نسخه مشابه وی را بسازند.