از «سیدجلال مذگان» تا اخراج فکری

نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال با انجام ۸ بازی روز دوشنبه آغاز شد و در آن دو تیم پرسپولیس و سپاهان حریفان خود را شکست دادند و استقلال مقابل مس رفسنجان مساوی کرد تا ترکیب ۳ تیم صدر جدول از لحاظ جایگاه تغییری نکند.

دیدار عزیزی خادم با وزیر ورزش

در نخستین دیدار رئیس جدید فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان، سلطانی‌فر برنامه ریزی توسعه‌ای با هدف ارتقای جایگاه فوتبال ایران در آسیا و جهان را مورد تاکید قرار داد.

مجیدی به نیمکت استقلال رسید؟

مجیدی در اینستاگرام پستی با چند قلب آبی رنگ منتشر کرد تا نشان دهد به بازگشت به تیمش بسیار نزدیک است.

چرا کیانی بیخیال استقلال شد؟

هافبک جدید تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: برای پیوستن به تراکتور راهی تبریز شدم، اما احساس کردم اگر به این تیم نروم بهتر است.

تایید مذاکره استقلال برای جذب نکونام

باشگاه استقلال قصد داشت جواد نکونام را به جای محمود فکری به عنوان سرمربی انتخاب کند اما این مسئله مخالفت باشگاه فولاد خوزستان را در پی داشت.

استقلال خواهان قلعه‌نویی شد

سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: از باشگاه استقلال با ما تماس گرفتند تا مجوز حضور «امیر قلعه‌نویی» در استقلال را صادر کنیم.

پیام تبریک فیفا و شیخ سلمان به عزیزی خادم

فدراسیون جهانی فوتبال و همچنین رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیام هایی جداگانه حضور شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس فدراسیون فوتبال را به او تبریک گفتند.

دشنه در پهلوی علی کریمی

با پایان‌یافتن انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال، جنجال‌ها درباره تعداد رأی‌هایی که علی کریمی، فوتبالی‌ترین کاندیدای این انتخابات به دست آورد، همچنان ادامه دارد.