تساوی آرسنال و میلان در لیگ اروپا

هفته چهارم رقابت‌های لیگ فوتبال اروپا با پیروزی بایرلورکوزن و تساوی خانگی آرسنال در لندن و کسب یک امتیاز میلان از اسپانیا پیگیری شد.

خبرگزاری تسنیم: هفته چهارم از مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا با تساوی آرسنال و میلان و برتری دیناموزاگرب مقابل اسپارتاک ترناوا در نبرد بین تیم های بازیکنان ایرانی، پایان یافت.

در مهمترین بازی ها و در گروه ششم، میلان در زمین رئال بتیس به نتیجه ای بهتر از تساوی یک - یک دست نیافت. لوسلسو در دقیقه 12 برای رئال بتیس و سوسو در دقیقه 62 برای میلان گل زدند. در دیگر بازی این گروه، المپیاکوس در خانه خودش مقابل داندلاک به برتری 5 بر یک رسید. در جدول گروه ششم رئال بتیس هشت امتیازی بالاتر از المپیاکوس و میلان هفت امتیازی در رده اول است.

براساس این گزارش در گروه پنجم، آرسنال در زمین خودش مقابل اسپورتینگ لیسبون به تساوی بدون گل رسید. در این بازی متیو از اسپورتینگ در دقیقه 87 اخراج شد. قره باغ نیز در خانه ورسکالا یک بر صفر پیروز شد. در جدول این گروه آرسنال 10 امتیازی صعودش را قطعی کرد و اسپورتینگ هفت امتیازی در رده دوم است.

پنجشنبه شب همچنین در گروه چهارم، دیناموزاگرب در زمین خودش 3 بر یک اسپارتاک ترناوا را برد. گوژاک در دقیقه 22، کادلچ (بازیکن حریف) در دقیقه 36 و اورسیچ در دقیقه 80 برای میزبان و چانتوروشویلی در دقیقه 63 برای ترناوا گلزنی کردند. علی قربانی، بازیکن ایرانی تیم ترناوا در دقیقه 71 این بازی جای خود را به مالچی داد و در طول بازی هم یک اخطار گرفت.

صادق محرمی، دیگر بازیکن ایرانی حتی روی نیمکت ذخیره های دینامو زاگرب هم حضور نداشت. در دیگر بازی این گروه، فنرباغچه در خانه خودش 2 بر صفر از سد اندرلشت گذشت. در جدول گروه چهارم دیناموزاگرب 12 امتیازی صعودش را قطعی کرد و ترناوا، تیم سه امتیازی رده سوم برای صعود باید با فنرباغچه هفت امتیازی بجنگد.

در گروه اول، بایرلورکوزن یک بر صفر زوریخ را برد و لودوگورتس و لارناکا به تساوی بدون گل رسیدند. بایرلورکوزن و زوریخ 9 امتیازی صعودشان را از این گروه قطعی کردند.

سلتیک نیز در گروه دوم 2 بریک راسنبال لایپزیگ را شکست داد و سالزبورگ 5 بر 2 میزبانش، روزنبرگ را از سر راه برداشت. سالزبورگ 12 امتیازی به دور بعد راه یافت.

در گروه سوم هم بوردو و زنیت به تساوی یک - یک رسیدند و اسلاویاپراگ و کپنهاگن هم به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نرسیدند.

افزودن نظر