درمان خار پاشنه با ورزش

خار پاشنه یکی از رایج ترین دردهای ناحیه پاشنه پا میباشد . این خار که از جنس کلسیم میباشد سبب کشیدگی فاشیای کف پا شده و این کشیدگی سبب درد در آن ناحیه ميشود .

آیا ورزش باعث کاهش نشانه های آلزایمر می‌شود؟

ورزش منظم تا حد زيادي میتواند از اشخاص در برابر بیماري آلزایمر مراقبت کند. ورزش در اشخاص مسن علاوه بر سلامت جسم و بدن سبب سلامت روح و روان هم ميشود . از نتیجه تأثير مثبت ورزش بر روح و فکر انسان ها جلوگيري از آلزایمر در سالمندی است. ورزش کردن سبب بهبود گردش خون در فرد به خصوص در سیستم سلول های مغزی و عصبی ميشود که این امر ترشح بهتر و مؤثر تر پروتئین و اسید کولین در این سلول ها را بهمراه خواهد داشت.

درمان فتق شکم با ورزش

فتق( Hernia) عبارت است از بیرون زدن یکی از اعضای داخلی بدن از راه یک نقطه ضعيف یا یک سوراخ در عضلات اطراف آن. به زبان ساده به بیرون زدگیهای غیر طبيعي جدار شکم فتق میگویند.

پیاده‌روی روی چمن با پای برهنه چه فوایدی دارد؟

همه ما می دانیم که پیاده روی براي حفظ سلامت بسیار موثر است. ولی آیا می دانستید که راه رفتن روی چمن در اول صبح فواید بسياري دارد؟ دریافت ویتامین D در پیاده روی با پای برهنه بر روی چمن در صبح بسیار مؤثر است. دریافت این ویتامین به شما براي داشتن استخوان های سالم و دوری از انواع بیماري کمک ميکند .

وارونه درمانی چیست و برای چه بیماریهایی مناسب است

وارونه درمانی تکنیکی است که در آن شما وارونه آویزان می شوید تا ستون فقراتتان را کشش دهید و دردتان تسکین یابد. تئوری این است که با تغيير گرانش بدن، فشار از کمر خارج می شود و همچنين کششی براي ستون فقرات ایجاد مي شود.

ورزش برای افراد مبتلا به فیبروم

فیبروم( fibrum) یا فیبروید( fibroid) یا میوما( myoma) تومورهای ماهیچه ای هستند که( معمولاً) بر روی دیواره رحم رشد می کنند. فیبروم ها تقریبا همیشه خوش خیم( غیرسرطانی) هستند.

درمان مینیسک زانو با چند حرکت ورزشی

پارگی مینیسک یک آسیب شایع زانو است. مینیسک یک دیسک لاستیک مانند به شکل C است که نقش ضربه‌گیر را در زانو دارد. هر زانو دارای دو مینیسک است که یکی در لبه‌ی خارجی زانو و دیگری در لبه‌ی داخلی قرار دارد. مینیسک با متعادل کردن وزن در امتداد زانو باعث حفظ پایداری زانو می‌گردد.

بهبود روابط جنسی با حرکات ورزشی

قوا­ی جنسی و حس نیاز به برقراری روابط جنسی در انسانها به دلیل ترشح بعضی هرمون­ها مانند تستوسترون است و بدیهی است که بین ترشح این هورمون­ها و قوای جنسی روابط مستقیم وجود دارد ، یعنی درصورتی که ميزان تستوسترون بدن شما افزایش یابد قطعاً قوای جنسی و تمایل به برقراری در روابط جنسی در شما افزایش خواهد داشت.

کوچک کردن سینه در آقایان با ورزش

مردان هم میتوانند سینه های بزرگ و نا مطلوبی داشته باشند. این وضعیت با نام ژینکوماستیا شناخته شده است و میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. افزایش تومور های پستانی در زمان بلوغ طبیعی است ولی درصورتی که بیش از حد رشد کند،

درمان اسکولیوز (انحراف و کجی ستون فقرات) با ورزش

به انحنای غیرطبیعی ستون فقرات اسکولیوز ميگويند . ستون فقرات انسان از استخوان هایی به نام مهره تشکیل شده است که بر روی یکدیگر قرارگرفته اند. این ساختار قابل انعطاف قابلیت خم شدن و چرخش بدن در جهت های گوناگون را براي ما فراهم می آورد.

حرکات ورزشی مخصوص مبتلایان به سندرم پاتلا

سندرم درد پاتلا امکان دارد با انجام بعضی ورزش های سخت افزایش یابد که باید براي جلوگيري از آن از حرکات ورزشی مطلوب و مؤثر استفاده کرد و درد زانو را کاهش داد.

درمان سردرد با ورزش

سر درد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد مثل استرس، ضعیف بودن چشم ها، خستگی و یا کم آبی بدن،تنش در گردن،گرفتگی شانه ها، و یا کمر قبل از این که سراغ داروهای شیمیایی بروید می توانید از ورزش برای درمان سردرد استفاده کنید.

درمان و پیشگیری از تنبلی تخمدان با ورزش

تنبلی تخمدان یک بیماری شایع در بین زنان است و تقریبا از هر 20 خانم یكی مبتلا به تنبلی تخمدان یا تخمدان پلی كیستیک است. از زنان به تنبلی تخمدان مبتلا هستند، ولی خودشان نمی‌دانند. تحقیقی نشان داد تقریبا ۷۰ درصد زنان مبتلا به تنبلی تخمدان از آن بی‌خبرند. در ادامه با این بخش از بیتوته همراه باشید تا با ورزش‌های مناسب برای پیشگیری و درمان تنبلی تخمدان آشنا شوید.

درمان سر درد با حرکات یوگا

سر درد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد مثل استرس، ضعیف بودن چشم ها، خستگی و یا کم آبی بدن. قبل از این که سراغ داروهای شیمیایی بروید می توانید از ورزش برای درمان سردرد استفاده کنید. ورزش با تقویت جریان خون در بدن هر نوع درد و تنشی را از بین می برند.

سلامت و تقویت عضلات لگن با ورزش کگل

افزایش لذت جنسی و درمان بی‌اختیاری ادرار از فواید انچام تمرین کگل است. تمرینات کگل باعث تقویت عضلات کف لگن می شوند. شما می توانید این تمرینات را فرا بگیرید و در هر شرایط و زمانی انجام دهید. تمرینات کگل برای سلامت و درمان در مردان و زنان موثر است. در ادامه با بیتوته همراه باشید، از فواید تمرین کگل بدانید و نحوه‌ی انجام صحیح آن بیاموزید.

ورزش‌های مناسب برای دیسک گردن

دیسک گردن عرضه‌ای است که نرمش‌ها و حرکات ورزشی اصلاحی مناسب در روند بهبود، کاهش درد و درمان آن بسیار موثر است. در این بخش به آموزش حرکات ورزشی مناسب برای دیسک گردن پرداخته‌ایم.

درمان پروستات با ورزش

برای درمان پروستات و عوارض ناشی از عمل پروستات ورزش می‌تواند بسیار موثر باشد. در این قسمت از بیتوته به آموزش حرکات مناسب برای درمان پروستات پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

درمان ژنیکوماستی (بزرگی سینه مردان) با ورزش

ژنیکوماستی عارضه‌ای است در مردان که درمان‌های متفاوتی از جمله جراحی دارد که می‌تواند با عوارض زیادی همراه باشد. ورزش می‌تواند یکی از بهترین راه‌های درمان ژنیکوماستی باشد. با بتوته همراه باشید و با ورزش‌ها و تمرینات مناسب برای درمان ژنیکوماستی آشنا شوید.

کایروپراکتیک و کاربرد آن (حرکت‌های درمانی کایروپراکتیک)

کایروپراکتیک یک روش مراقبتی درمانی بدون قرص و دارو است که اساس آن ماساژ درمانی است. این روش درمانی شکلی از پزشکی جایگزین محسوب می‌شود که تمرکزش بیشتر روی تشخیص و درمان اختلالات دستگاه ماهیچه‌ای‌اسکلتی انسان به‌ویژه ستون مهره‌هاست. در ادامه با بیتوته همراه باشید تا با موارد کاربرد کایروپراکتیک و همچنین مزایا و خطرات احتمالی استفاده از این روش آشنا شوید.

پیشگیری و بهبود بواسیر (هموروئید) با ورزش

مهمترین عامل بيماري بواسير يا هموروئيد یبوست است. افراد معمولاً تصور مي کنند که بيماري بواسير يا هموروئيد جزء بيماري هاي نادر است. درصورتي که برخلاف اين تصور، افراد بسيار زيادي به آن مبتلا مي شوند. این عارضه در مراحل حاد می‌تواند به سرطان مقعد نیز منجر شود. با ما همراه باشید تا با چند حرکت ورزشی ساده اما موثر در پیشگیری و بهبود بواسير (هموروئيد) آشنا شوید.

اصلاح پاهای پرانتزی با ورزش

به فاصله غیر طبیعی و زیاد بین قوزک پاها در حالت ایستاده پای پرانتزی یا راشیتیسم می گویند. در این قسمت با بیتوته همراه باشید تا درباره‎‌ی دلایل پرانتزی شدن پاها، نحوه‌ی تشخیص پاهای پرانتزی، بررسی انواع روش‌های درمان آن و درمان پاهای پرانتزی با ورزش بیشتر بدانید و همچنین با حرکات اصلاحی پاهای پرانتزی آشنا شوید.

تست ورزش چیست؟ و چگونه انجام می‌شود؟

تست ورزش یک آزمون ارزیابی وضعیت و عملکرد قلب است که توانایی پاسخگویی قلب به استرس و فشار خارجی را در یک محیط کنترل شده ارزیابی می‌کند. با ما همراه باشید تا چگونگی انجام تست ورزش، موارد استفاده تست ورزش، آمادگی قبل و مراقبت‌های بعد از تست ورزش را بدانید.